UFC Undisputed 3

Dodatki są na PS store, niestety trzeba przegladać 5000 !dlc ręcznie bo ta ch_jowa (tak to najlepszy przymiotnik) wyszukiwarka nie potrafi znaleźć tej gry. Polecam przeglądanie ps store z poziomu przeglądarki na PC (nowość od kilku dni)







link:



https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry
 
tak od całych 2 dni (od 11.12.12)







http://www.ps3site.pl/playstation-store-na-pc-juz-dostepne/136393
 
to dziwne, ze przegladalem je juz rok temu przez mediago



edit: masz racje, z przegladarki mozna dopiero od teraz
 
Wiecie moze jak podniesc pozycje w gardzie, pol, albo w dosiadze zeby zadawac mocniejsze ciosy? Udaje mi sie to ale przypadkowo gdy probuje przejsc pozycje, a wolalbym miec nad tym kontrole :D
 
Prawą gałką, robię dość lekki, szybki ruch uwalniający lewo-prawo-lewo i zwykle do 3 prób uda się uwolnić i móc zadawać ciosy. No, ale ważne też raczej od umiejętności obu, kto swoją akcję zastosuje;-)



PS: Ciężko się tłumaczy te ruchy, najlepiej pokazać hehe. Długo nie grałem, ale czas trochę to wznowić. Nie wiedziałem nawet dotąd, ze zwykly pendrive moze posluzyc jako dysk do X'a :-)
 
Ciężko sie odkleić? No chyba nie. Rolujesz prawym stickiem zgodnie ze wskazówkami zegara trzymając jednocześnie LB. Powinno wskoczyć za 1 razem. Z dosiadu za to używasz tylko samego sticka, bez LB.
 
Czy da się jakoś usunąć na PSP tego patcha do UFC 2010 co ogranicza max. ilość pkt na sparingu do 50?
 
ja w parterze uwalniam sie prawa galka w gore, zalezy od umiejetnosci i zapasow zawodnika, ale latwo idzie zazwyczaj.
 
Dobra Pany, znalazłem te paczki fighterów, o które prosiłem - musiałem "zakupić je" z poziomu komputera tutaj:



https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/pakiet-zawodnik%25C3%25B3w-do-gry-ufc-3-fight-of-the-night-pack/cid=EP1005-BLES01231_00-UFC2012KEY010002
 
Jeśli ktoś ma czas i chęci to może napisze jak najlepiej poprowadzić karierę mam z tym chyba duży problem:)



Bo poziom mojego zawodnika odbiega od poziomu moich rywali a nie gram na najwyższym poziomie:P



Takie główne pytanie to:



- uczyć się nowych technik w jednym gymie żeby później móc podnosić lewel ich wytrenowania?



- iść tylko w pare technik i podnosić ich level na 3 stopień czy jak?



- fizyczne czy technika?



- jeśli uwielbiam boksować to robić boksera czy parterowca ( jak robie boksera to padam ofiarą subsów, jak zrobiłem parterowca to padam w stójce:P) wiem co to TD jak coś:)
 
Do ok 20 walki można możesz się uczyć czego chcesz i skąd chcesz, ale polecam skupić się na max 2 klubach, naucz się slama na 3, tak samo high kicki, obrotówkę i cepa. Potem ładuj równolegle stójkę z grappling bottom i sub defense. Przyda się także takedown defense skoro jesteś strikerem. W tej grze liczy się wszechstronność, ale jeśli będziesz miał jakieś braki to można ich unikać taktyczną grą w pewien sposób.
 
A jak do tej 20 bede sie uczyl tylko w jednym gymie to po 20 moge wbijac na 3 level te skille?



Bo do tej pory robilem blad uczac sie w roznych szkolach na poczatku i zostawalem na tym 1 levelu;/



A marnowanie 1 sesji zeby ustalic gameplan czesto sie stosuje czy to sporadycznie jak wiem jaka taktyke obierze rywal?
 
Ja moze z 2, 3 max ciosy trenuje do 3 levelu ( moj ulubiony h bomb :D). game planu nigdy nie uzywalem i troche w ta gre gram. Jesli masz stojkowicza to najlepiej trenowac ile sie da TDD, sub def i grappling zeby sie skutecznie bronic ;) A jesli chodzi o trenowanie ciosow to zrob sobie na maxa te ktore najczesciej uzywasz i do tych 15 walk staraj sie wybierac z gymu w ktorym nie bedziesz na stale. Ja osobiscie biore wybieram potem Black House bo wydaje mi sie ze najbardziej przydatne rzeczy tam sa :)
 
A ja zawsze wybierałem AKA, bo tam się zdawały mi najprzydatniejsze rzeczy :D Teraz zacząłem grać karateką (dawno nie grałem w karierze), więc będę robił się a la Machida (no może z troche lepszymi poddaniami)
 
zamówilem sobie w końcu router, może do świąt do mnie dojdzie. zakadajac, ze bedzie działał i podłączę konsolę do neta to jak ściągnąć do UFC 3 dodatkowe postacie ?
 
a masz PS3 czy Xboxa? jak na Xboxie to musisz kupić abonament Xbox Live, a na PS3 po prostu założyć konto na PSN i wejść do Store.
 
PS3. Ale jakieś punkty wykupuje czy coś ? bo jak zabiore się za to w swieta to pewnie na forum nie będzie nikogo, zeby sie poradzić ;)
 
o PS3 :). To mozesz zapłacić kartą kredytową, albo kupić zdrapkę 100/200 zł. Raczej łatwizna, powinieneś sobie poradzić ;).
 
Back
Top