UFC Moskwa - wyjazd wrzesien 2018

Oral bez ujdzie czy aftami mogą zarazić? :juanlaugh:


Oral bez ujdzie, mile widziany. Niczym zabojczym nie da sie wtedy zarazic, slina tez slabo przenosi.

Guma to nie 100% bezpieczeństwa, szczególnie po pijaku :crazy: jej skuteczność jest zdecydowanie mniesza, ale Hali to jest gracz, no risk, no fan:lol:


Generalnie masz racje ale slaba skutecznosc dotyczy glownie kobiet. Facet jest dosc dobrze chroniony.
 


Niczym zabojczym nie oznacza ze w ogole niczym.
Fakt, niby hiv sie da ale to jest tak malo prawdopodobne(musiala by miec swoja krew w ustach, ty poranionego chuja itp)
 
Guma to nie 100% bezpieczeństwa, szczególnie po pijaku :crazy: jej skuteczność jest zdecydowanie mniesza, ale Hali to jest gracz, no risk, no fan:lol:
Bardziej bezpieczna niż jazda samochodem 150 km/h, bo opona też może pęknąć..... ale co ja tam wiem, w nogach śpię...
 
Bardziej bezpieczna niż jazda samochodem 150 km/h, bo opona też może pęknąć..... ale co ja tam wiem, w nogach śpię...
Jak nie pęknie też cos przelecieć może :juanlaugh:kolezanka gumki, kalendarzyki, tabletki i inne naraz i w bodaj 3 miesiacu się dowiedziala, że ciąża. Ważyła ok 45 kg i nie zauwazyla nawet niemal.
 
Oral bez ujdzie, mile widziany. Niczym zabojczym nie da sie wtedy zarazic, slina tez slabo przenosi.




Generalnie masz racje ale slaba skutecznosc dotyczy glownie kobiet. Facet jest dosc dobrze chroniony.
No jesli chodzi o oral to trzeba miec cohones zeby lizac prostytutce:korwinwhat:::clintdis:::jimcarreyvomit:
 
  • Like
Reactions: PIR
No jesli chodzi o oral to trzeba miec cohones zeby lizac prostytutce:korwinwhat:::clintdis:::jimcarreyvomit:
Sądząc po wpisać to Kolega widział "prostytutkę" chyba tylko w filmach Vegi czy innych "Trudnych sprawach" :tease: Poczytaj Garso to się jeszcze bardziej zdziwisz :rofl:
 
Sądząc po wpisać to Kolega widział "prostytutkę" chyba tylko w filmach Vegi czy innych "Trudnych sprawach" :tease: Poczytaj Garso to się jeszcze bardziej zdziwisz :rofl:


"Zawsze myślałem o robieniu wszystkiego w gumie, ale dziewczyny proponują oral bez gumy, całowanie, a nawet minetę (+jedna z nich - rimming). Szwagry z garso chwalą robienie minetki i lizanie odbytu. Dodatkowo jedna z div, oferuje jednorazowe szczoteczki. (Według nauki @ChadWawa - zęby należy myć 2h wcześniej) Nie ogarniam więc tego jak można całować kobietę, której ktoś przed chwilą spuścił się do buzi, albo robić minetę div-ce." :juanlaugh:
 
Jak nie pęknie też cos przelecieć może :juanlaugh:kolezanka gumki, kalendarzyki, tabletki i inne naraz i w bodaj 3 miesiacu się dowiedziala, że ciąża. Ważyła ok 45 kg i nie zauwazyla nawet niemal.
Ja znam bardzo ppjebaną historie, ale jest tak pojebana, że chyba nie napisze tego bo mi się chce rzygac trochę jak o tym myślę a nie czuję się dzisiaj najlepiej. Muszę się zebrać w sobie.
 
Back
Top