UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Sakai /05.06.2021

Jak oceniacie tdd Jonesa? Nie boicie sie, ze Patrick bedzie go ciagle obalal? Pamietam ze wygrywal tak mnostwo walk w przeszlosci
 
Jak oceniacie tdd Jonesa? Nie boicie sie, ze Patrick bedzie go ciagle obalal? Pamietam ze wygrywal tak mnostwo walk w przeszlosci
Słowo klucz "kiedyś". Obejrzyj ostatnie walki chociażby z Holtzmanem, który nie jest zapaśnikiem. Typ "leżał i był bity" jak to mawiał pewien trener.
 
Jak oceniacie tdd Jonesa? Nie boicie sie, ze Patrick bedzie go ciagle obalal? Pamietam ze wygrywal tak mnostwo walk w przeszlosci
Jones teraz robił oboz w TAM a nawet jeżeli Alan go obali to Jones pokazal z Davisem ze umie wstać spod rywala
 
U mnie kilka kombinacji, które głównie opierają się na:

Zalal+Staropoli (po takich kursach, żal nie spróbować) w kombinacjach z:

Tanner Boser by DEC.
Tanner Boser OVER 1.5 and WIN (tak, na jednym zakładzie, puszczone na 10bet).
Patryk Kincl WIN

Plus jeszcze jeden duży wariat w skład w którego weszli:

Mason Jones
Ariane Lipski
Marcin Tybura
Zalal
Staropoli.

Tak więc najwięcej zależy od dwóch underdogów, świadome ryzyko, bo w razie porażki, będzie czas na przerwę. :fjedzia:
 
  • Like
Reactions: ;-)
Fiorot przed czasem @1.65 - warunki fizyczne, rywalka z wagi niżej oraz krótki czas przygotowania powinien sprawić, że grappling rywalki zostanie wyeliminowany. W stójce gabaryty i siła spowodują, że rywalka nie będzie chciała tracić zdrowia i zbierać przez 3 rundy.
 

#1 | AKO @ 2.07
⭐
⭐

Walt Harris vs. Marcin Tybura
Tybura wygra @ 1.57


Tybura zbudował serię 4 zwycięstw. Wydaje się być w najlepszym okresie swojej kariery. Z walki na walkę staje się lepszym zawodnikiem. Walt Harris to kolejny rywal w jego zasięgu. Właściwie to uważam, że Amerykanin może mu zaszkodzić tylko w 1. rundzie. Na pewno celem będzie przetrzymanie początku, aby z upływającym czasem przejąć kontrolę nad walką. Harris przegrał 2 ostatnie walki, co prawda rywale byli wymagający, ale do takich też należy Polak. Myślę, że Tybura powinien dołożyć kolejne zwycięstwo do swojego rekordu i zrobić kolejny kroczek do wymarzonego celu, jakim jest walka mistrzowska.

Alan Patrick vs. Mason Jones
Jones wygra @ 1.32


Jones to zawodnik z wielkim potencjałem. Przegrał w swoim debiucie w UFC, ale wciąż uważam, że może wiele zdziałać w tej organizacji. Przypomnę, że Jones to podwójny mistrz Cage Warriors. Przychodząc do UFC miał 0 w rekordzie, które zabrał Mike Davis. Walka z nim była bardzo emocjonująca i wyrównana. Popularny „The Dragon” dostaje dziś rywala, którego powinien spokojnie pokonać. Alan Patrick to typowy średniak, który przegrał 2 ostatnie pojedynki. Najlepsze lata kariery ma już za sobą, ostatnio także niewiele walczy. Nie sądzę, aby postawił się młodemu, gniewnemu Walijczykowi.


#2 | SINGIEL @ 3.30
⭐

Montana De La Rosa vs. Ariane Lipski
Lipski wygra @ 3.30


Nie widzę w tym starciu wyraźnej faworytki, dlatego obok takiego kursu nie przejdę obojętnie. Obie są w podobnym wieku i w podobnych okresach swojej kariery. Nawet jeśli spojrzeć na typowanie w serwisie Tapology, to na ten moment przy około 2500 głosów mamy przewagę Lipski 56-44%. Być może bukmacherzy wiedzą coś więcej, ale ja jednak spróbuję za podstawową stawkę na Ariane.
 
Fiorot + Dolidze @2.04
Jones + De La Rosa + Todorović @3.21
Zalal @2.70
Woodson ko/tko-nie + Amirkhani wygra w 1r-nie + Leavitt wygra w 1r-nie + De la Rosa/Lipski sub-nie + Breese wygra w 1r- nie @2.58
Tybura/Harris dec-nie + Sakai/Rozenstruik koniec w 1r-nie + Boser/Latifi koniec w 1r-nie + Salikhov wygra w 1r-nie @3.14
Sakai ko/tko-nie + Todorovic/Rodrigues dec-nie + Leavitt/Puelles sub-nie + Ponzinibbio/Baeza koniec w 1r-nie @3.32
 
Co ten Jones odjebał, to wyglądało jakby zrobił to specjalnie bo Patrick odchylał głowę do tyłu.

Panowie jeśli postawiłem że ta walka nie zakończy się poddaniem to uznają na zielono czy będzie rozliczone po 1.00 ??
 
Co ten Jones odjebał, to wyglądało jakby zrobił to specjalnie bo Patrick odchylał głowę do tyłu.

Panowie jeśli postawiłem że ta walka nie zakończy się poddaniem to uznają na zielono czy będzie rozliczone po 1.00 ??
Zielono.
 
Panowie a nie powinno być decyzji takiej, że Mason powinen to wygrać? Praktycznie wygrywał do przypadkowego włożenia palca w oko więc sędziowie powinni to inaczej ocenić no chyba, że ja się nie znam.
 
Panowie a nie powinno być decyzji takiej, że Mason powinen to wygrać? Praktycznie wygrywał do przypadkowego włożenia palca w oko więc sędziowie powinni to inaczej ocenić no chyba, że ja się nie znam.
Ty się ciesz że się tak to skończyło. Jakby w mma był VAR to dla mnie to podpada nawet pod dyskwalifikację, jak teraz oglądam powtórkę to wygląda na intencjonalne zagranie.
 
Ty się ciesz że się tak to skończyło. Jakby w mma był VAR to dla mnie to podpada nawet pod dyskwalifikację, jak teraz oglądam powtórkę to wygląda na intencjonalne zagranie.
Ale już Karwantes to mówił a ja odpowiadam po co by miał to robić skoro miał walkę którą wygrywał?
 
Yan też wygrywał że Sterlingiem a kupony poszły się jebac, więc ja się tam cieszę z no contest.
 
Salikov jakoś może walczyć i jego lekarz jakoś bardziej przepadał a Patricka od razu, że nie....
Dziwne to wszystko
 
Ten palec zabrał mi 5 stówek więc też jestem zawiedziony, ale po tej akcji obawiałem się jakiejś dyskwalifikacji, także nie wyszło najgorzej.
 
Ty się ciesz że się tak to skończyło. Jakby w mma był VAR to dla mnie to podpada nawet pod dyskwalifikację, jak teraz oglądam powtórkę to wygląda na intencjonalne zagranie.
Dokładnie, bardzo dziwnie to wyglądało.
Ale już Karwantes to mówił a ja odpowiadam po co by miał to robić skoro miał walkę którą wygrywał?
Zbyt płytko patrzysz, zadaj sobie pytanie po co miał to robić to może coś ci się nasunie.
 
Back
Top