UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Sakai /05.06.2021

Mason Jones @1.35
Marcin Tybura @1.60

Taki dubel raczej poleci i nic więcej :)
Biorę pod uwagę Jordan Leavitt ,ale muszę przeanalizować jeszcze.
 
Do gry:
Mason Jones

Do rozważenia:
Fiorot (tyle, że to baba...)
Pitolo (jako underdog)
Tybura
Staropoli (w zależności od kursów jakie wystawią)
 
Do rozważenia:
Fiorot (tyle, że to baba...)
*do pominięcia :putinlaugh:




Ja chyba dorzucę Rozenstruika. Sakai to dobry chłopak pamiętam jak zamykał mi kiedyś kuponik i postraszył w walce z Overeemem. Oboje panowie po porażkach, ale jednak mimo wszystko Rozenstruika upatruje w roli większego faworyta.
 
*do pominięcia :putinlaugh:
Tak się pewnie skończy.

Ja chyba dorzucę Rozenstruika. Sakai to dobry chłopak pamiętam jak zamykał mi kiedyś kuponik i postraszył w walce z Overeemem. Oboje panowie po porażkach, ale jednak mimo wszystko
Rozenstruik ma strasznie niski output.

Sakai nie jest taki tragiczny jeśli nie zostanie obalony, w klinczach nawet ogarnia. Dla mnie do odpuszczenia - Rozenka punktował wrak Overeem'a.
 
Do gry:
Mason Jones

Do rozważenia:
Fiorot (tyle, że to baba...)
Pitolo (jako underdog)
Tybura
Staropoli (w zależności od kursów jakie wystawią)
Pytanie z jakim nastawieniem podejdzie Todorovic z Pitolo, jeżeli z głową to powinien z nim wygrac bez problemu, jeżeli tak jak w swojej poprzedniej walce to Pitolo to wygra. Ja chyba tego nie ruszam.
Tybura jak nie da się ustrzelić to powinien wygrać
Mnie zastanawia jeszcze Baeza, bo na Ponzim straszna rdza w ostatniej walce, chociaż argumenty ma żeby to wygrać
 
Pitolo na pewno nie odpuści, ale wydaje mi się, że Todorovic wyciągnie wnioski i wygra. Ma jak najbardziej możliwości do ugrania z Pitolo.
Wcześniej chciałem grać Todorovica, ale w takim układzie chyba bezpiecznie ominę w ogóle ten pojedynek :)
 
Pitolo na pewno nie odpuści, ale wydaje mi się, że Todorovic wyciągnie wnioski i wygra. Ma jak najbardziej możliwości do ugrania z Pitolo.
Wcześniej chciałem grać Todorovica, ale w takim układzie chyba bezpiecznie ominę w ogóle ten pojedynek :)
Ta walka juz wypadla ;)
 
  • Angry
Reactions: Evo
Pytanie z jakim nastawieniem podejdzie Todorovic z Pitolo, jeżeli z głową to powinien z nim wygrac bez problemu, jeżeli tak jak w swojej poprzedniej walce to Pitolo to wygra. Ja chyba tego nie ruszam.
Pitolo wypadł, więc problem sam się rozwiązał.
Tybura jak nie da się ustrzelić to powinien wygrać
Takie ryzyko, Harris będzie groźny przez rundę, chyba, że go Marcin szybko obali.
Mnie zastanawia jeszcze Baeza, bo na Ponzim straszna rdza w ostatniej walce, chociaż argumenty ma żeby to wygrać
O tym już pisałem, dla mnie pas. Za dużo niewiadomych. Ponzi ma większe umiejętności, ale jest po kontuzjach, długiej przerwie i ostatnio po nokaucie.
 
Zalal prawdopodobnie znów dostanie baty.. Ostatnie jego walki to kompromitacja
A ja go właśnie pograłem. Woodson to waciak bez parteru, którego najpierw rozbił a później podkręcał Erosa. Tutaj akurat Zalal w mojej ocenie nie ma prawa być underdogiem rzędu @2.5
 
Do gry:
Mason Jones

Do rozważenia:
Fiorot (tyle, że to baba...)
Pitolo (jako underdog)
Tybura
Staropoli (w zależności od kursów jakie wystawią)
Moroz to bardzo solidna zawodniczka doświadczona przekrojowa może zweryfikować takie prospektki
 
Tybura
Jones
Leavitt
Baeza

W walce wieczoru też widzę duże szansę Sakai gość jest niesamowicie twardy ciężko będzie go znokautować a Rozenek aktywnością nigdy nie grzeszył
 
Mason - liczę, że odrobi ostatni pojedynek. Pomimo przegranej zaprezentował się dobrze na tle takiego mocnego fizycznie zawodnika jak Mike Davis. Wydaje mi się, że walka Patricka z Holtzmanem pokaże przebieg tej walki. Mason powinien wywierać ciągłą presję i wymęczyć rywala.
Zalal - przy takim kursie jak wspomniał @Evo ciężko przejść obojętnie @2.65 Fortuna i @2.7 STS. Jeszcze niedawno Zalal był kreowany na czołowego zawodnika swojej kategorii. Pomimo wpadek ja w tym przypadku widzę jak najbardziej możliwość przeleżenia rywala. Po takim kursie tym bardziej, w związku z większymi szansami na taki scenariusz niż wskazuje kurs.
Do tego Kita lub Złotówa i mamy fajny kupon z dobrym kursem.
 
Moroz to bardzo solidna zawodniczka doświadczona przekrojowa może zweryfikować takie prospektki
Tak "solidna", że w stójce rozbiła ją bezproblemowo Hill i nawet mierna Mazo jakby nie obalenie by to ugrała. W parterze Esparza nie dała się jej podnieść. Moroz nie ma żadnej płaszczyzny powyżej przeciętnej.
Imo ma ona szansę to ugrać obaleniami, ale czy da radę wywracać silną fizycznie Fiorot? - mam obiekcje. Strikersko widzę sporą przewagę Francuzki, która też ma spore doświadczenie - przede wszystkim amatorskie (mistrzyni świata IMMAF).

I taki wycinek z UFC odnośnie Fiorot:

Karate black belt, three-time Karaté France national Champion, 12-0 in Muay Thai, two-time Muay Thai France national champion, BJJ purple belt
 
Tak "solidna", że w stójce rozbiła ją bezproblemowo Hill i nawet mierna Mazo jakby nie obalenie by to ugrała. W parterze Esparza nie dała się jej podnieść. Moroz nie ma żadnej płaszczyzny powyżej przeciętnej.
Imo ma ona szansę to ugrać obaleniami, ale czy da radę wywracać silną fizycznie Fiorot? - mam obiekcje. Strikersko widzę sporą przewagę Francuzki, która też ma spore doświadczenie - przede wszystkim amatorskie (mistrzyni świata IMMAF).

I taki wycinek z UFC odnośnie Fiorot:

Karate black belt, three-time Karaté France national Champion, 12-0 in Muay Thai, two-time Muay Thai France national champion, BJJ purple belt
Czytałem takie same analizy
Cała masa atutów Yan na Esparzę
I jak się skończyło?!
Wychodzi na to żeby to jednak odpuścić
 
Miałem grać Dolidze ale jebać.
Miałem grać Rozenstruika ale jw.

Tybury nie gram bo ostatnia walka z Hardym była dość stresująca.

Pogram chyba tego Jonesa. i rozważam jeszcze Bosera. :zakręcony:
 
Back
Top