UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Sakai /05.06.2021

Gra ktoś Rodriguesa po @2.30?
Po 2.6 bez podatku wziąłem. Dla mnie 60/40 na papierze na korzyść Brazola. Największe ryzyko, że da się ustrzelić, bo defensywa u niego mocno kuleje i mocno się odsłania uderzając. Na minus krótki termin i kolejne cięcie wagi.
Na plus: dużo lepsze warunki, ma jebnięcie, powinien być silniejszy (ew. klincz), ma lepsze BJJ.
 
Fani pisali na PW więc podaje pewniaczki.
Tybura oraz Ribas i Jones.
Tripel Wiesława kurs łączny 3.43.
Cześć i czołem.
 
Leavitt jest jednopłaszczyznowy (strikersko to kaleka). Ja go nie gram w tym zestawieniu po tym kursie.
Ogladalem dzis Puellesa i tez sie specjalizuje w parterze. W kazdej walce dąży do sprowadzeń a w stójce nie stanowił dla nikogo w UFC zagrożenia. Z Silva, którego niedawno zbił Gierszewski miał mega ciężary i trzy razy był na skraju nokautu. Leavitt bedzie miał problemy z puncherem z dobrym TDD ale Puelles do takich nie nalezy. Myśle, że spokojnie ogarnie i będę grał.
 
Ogladalem dzis Puellesa i tez sie specjalizuje w parterze. W kazdej walce dąży do sprowadzeń a w stójce nie stanowił dla nikogo w UFC zagrożenia. Z Silva, którego niedawno zbił Gierszewski miał mega ciężary i trzy razy był na skraju nokautu. Leavitt bedzie miał problemy z puncherem z dobrym TDD ale Puelles do takich nie nalezy. Myśle, że spokojnie ogarnie i będę grał.
Nie analizowałem tej walki, a Puellesa nie kojarzę. Po prostu wiedząc, że Leavitt jest jednopłaszczyznowy i wyceniony na [email protected] podziękowałem z góry. Typu nie neguję ani też nie będę polecał - wertował nie będę, pograne mam już wystarczająco typów a na horyzoncie sporo kolejnych na czerwiec i późniejsze daty ;)
 
Arianka Lipski też powinna zaliczyć kolejny wpierdol
No nie wiem, De La Rosa to też jest cukinia w chuj. Patrzę te jej ostatnie walki to słabo wyglądała, z Borella wygrała bo 2 i 3 rundę pieściła się z nią w parterze, z Silva też ugrywała dzięki parterowi, a Lipski coś tam umie tego BJJ, z Araujo i Lee zbierała okropny wpierdol, z jedną ponad 50 ciosów na leb przyjęła z drugą 75. Jej stójka jest okropna, a nie wiem czy tu będzie miał taką przewagę parteru jak w tych wygranych walkach.


Te kursy chyba trochę jednak z dupy żeby tak faworyzować MDLR, dostała wpierdol od Lee, Lee niby wpierdoliła ostatnio gorszej Szewczenko, od której Lipski wyłapała ale to wszystko takie miałkie, bo to jebane cukinie jedna po drugiej.
Lipski @3.10 to ja sobie wezmę do jakiegoś @ wariata na przyszły tydzień. Na pewno bym De La Rosy nie wrzucał na kupony po takim małym kursie.
 
Fani pisali na PW więc podaje pewniaczki.
Tybura oraz Ribas i Jones.
Tripel Wiesława kurs łączny 3.43.
Cześć i czołem.

No nie wiem, De La Rosa to też jest cukinia w chuj. Patrzę te jej ostatnie walki to słabo wyglądała, z Borella wygrała bo 2 i 3 rundę pieściła się z nią w parterze, z Silva też ugrywała dzięki parterowi, a Lipski coś tam umie tego BJJ, z Araujo i Lee zbierała okropny wpierdol, z jedną ponad 50 ciosów na leb przyjęła z drugą 75. Jej stójka jest okropna, a nie wiem czy tu będzie miał taką przewagę parteru jak w tych wygranych walkach.


Te kursy chyba trochę jednak z dupy żeby tak faworyzować MDLR, dostała wpierdol od Lee, Lee niby wpierdoliła ostatnio gorszej Szewczenko, od której Lipski wyłapała ale to wszystko takie miałkie, bo to jebane cukinie jedna po drugiej.
Lipski @3.10 to ja sobie wezmę do jakiegoś @ wariata na przyszły tydzień. Na pewno bym De La Rosy nie wrzucał na kupony po takim małym kursie.
Cukinia Antonina potrafiła ją przeleżeć i nawet skończyć w parterze ale Lipski siedzi teraz w ATT wiec mogła zrobić spory progres.
 
Obejrzałem walki Fiorot i mam podobne odczucia jak @Evo Strajkersko Francuzka robi wrażenie, jest szybość, technika i co najważniejsze wyprowadzane ciosy dochodzą celu. Moroz chociaż dobrze technicznie wyprowadza kombinacje prostych to ma znacznie mniejszą skuteczność, pruje powietrze i do tego łatwo sama daje się trafiać. Co więcej na plus do Fiorot arsenał kopnięć, Ukrainka wywodzi się z boksu i ten element ma słabszy.

Miałem obawę przed obaleniami, bo Moroz będzie musiała po nie uciekać i to wyadaje się być jej jedyna sznsa. Ale nie zdziwię się jeśli Francuzka i tu będzie silniejsza. A utwierdziła mnie w tym jedyna przegrana walka Fiorot w debiucie z Leah McCourt, która teraz wlaczy z powodzeniem w Bellatorze i jest zawodniczką w kategorii 145 lbs. W ich walce oblała Fiorot, bo była znacznie większa i cięższa, ale za każdym razem Franuska, albo spod niej wstawała, albo sama przechodziła na górę. Od tego czasu pewnie poprawiła ten element no i teraz rywalka nie bedzię miała przewagi gabarytów.

Wchodzę w to w dublu z Masternakiem z Boksu za 1k kurs 2.

Pozdro.
 
Co myslicie o graniu Tybury z Harrisem? Mysle nad tym od jakiegos czasu i niby wszystko jasne, ale jakos nie mam przekonania, czy Harris go nie ubije w 1 rundzie. Dalej juz nie powinien stanowic wiekszego zagrozenia dla Marcina
 
Co myslicie o graniu Tybury z Harrisem? Mysle nad tym od jakiegos czasu i niby wszystko jasne, ale jakos nie mam przekonania, czy Harris go nie ubije w 1 rundzie. Dalej juz nie powinien stanowic wiekszego zagrozenia dla Marcina
Tybura to przetrwa i na moje nie da się znokautować w 1 rundzie a dalej już sobie poradzi i wypunktuje.
 
Co myslicie o graniu Tybury z Harrisem? Mysle nad tym od jakiegos czasu i niby wszystko jasne, ale jakos nie mam przekonania, czy Harris go nie ubije w 1 rundzie. Dalej juz nie powinien stanowic wiekszego zagrozenia dla Marcina
Dla mnie Tybura po ostatniej walce nie do stawiania jest ;)
 
Dla mnie przeciwnik do ogarniecia na luzie przez Latifiego .
Kurdupel który nie miał warunków fizycznych na półciężką, bez kondycji, jego największym osiągnięciem jest przyzwoita walka z Lewisem, który technicznie nie błyszczy. Styl robi walkę. Ja tego nie gram, ale Boser powinien go wypunktować, nie widzę żadnych argumentów na korzyść Latifiego.
 
Kurdupel który nie miał warunków fizycznych na półciężką, bez kondycji, jego największym osiągnięciem jest przyzwoita walka z Lewisem, który technicznie nie błyszczy. Styl robi walkę. Ja tego nie gram, ale Boser powinien go wypunktować, nie widzę żadnych argumentów na korzyść Latifiego.
ok dzieki :)
 
Jeden typ tylko z tej gali:

Tanner Boser @1.50 Pinnacle

Widzę pewną i w spokojnym stylu wygraną dzięki dużej ilości kopnięć. 37 lat Szweda i 4 porażka równa sie out.
 
Rodrigues - po tym co pokazał Todorovic w ostatniej walce, każdy kto ma chociaż ogarniętą stójkę może go ustrzelić. Tak więc główny czynnik to kiepski występ Todorovica, szansa na nokaut (spora ilość skończeń przed czasem). Kurs przed czasem @1.32 również ok, biorąc pod uwagę ok 90% skończenia u jednego jak i drugiego.

Ponzibinio (live) - mimo wszystko wydaje się, że to lepszy zawodnik. Ostatnia przegrana jednak była w jakimś stopniu zaskoczeniem. Wpływ mogła mieć długa przerwa, oraz sam fakt, że Jingilang to niebezpieczny zawodnik.

Jones - jak wspominałem wcześniej oraz inni użytkownicy. Jones presją powinien doprowadzić do decyzji. Patrick prezentował się w ostatnich walkach tragicznie. Myślę, że UFC chce w sposób bezpieczny zbudować trochę karierę Jonesa. Który w debiucie dostał naprawdę dobrego przeciwnika.

Sakai vs Rozentruik przed czasem @1.4 - dla mnie warto pograć. 5 rund, waga ciężka, jeden i drugi zawodnik ma sporo zakończeń przed czasem, jeden i drugi w 3 rundzie będzie oddychać jak Pudzian na początku kariery.
 
Po przemyśleniu do M. Jonesa i Fiorot dorzuciłem dzisiaj jeszcze Tyburę z tej gali. Myślę, że Marcin wyjdzie z dobrym gameplanem, uniknie zagrożenia w 1 rundzie i poradzi sobie z Harrisem, z którym powinien mieć przewagę kondycyjną, zapaśniczą i parterową
 
:baldwinwhiskey:
IMG_20210602_213734.jpg
 
Back
Top