UFC Fight Night: Makhachev vs. Green (26.02.2022)

Wtopa totalna, Ziam się podpalił, szkoda, bo jak na lekką kurs był kosmos
no słabo wyszło :putinlaugh:
btw. dobrze to wycenił totalbet, bo na fortunie kurs 1.30 na over 1.5 i dlatego się w sumie skusiłem:siara:

1645915784660.png
 
Brahimaj - ciezki matchmaking dla Gillmora, dostaje rywala specjalizujacego sie w bjj samemu bedac podatnym na poddania
Tsarukyan - mysle ze zdominuje zapasniczo Alvareza
Petrosyan - Rodrigues Fight doesn't go to decision - moim zdaniem najpewniejszy typ w tej walce
2/3 weszlo
rodrigues mial petrosyana na widelcu mam wrazenie ze wystarczylyby ciosy w parterze zeby go skonczyc a poszedl po jakies glupie poddanie
tsarukyan i brahimaj wygrali bez zadnych problemow
 
Makhachev wygra przez tko/ko - nie @1.14

Wiem, że to niski kurs aczkolwiek na podbitkę jakieś taśmy jak najbardziej ponieważ uważam, najbardziej prawdopodobną opcją z jego strony jest poddanko, później ewentualnie na punkty a uśpić Greena to naprawdę byłbym w szoku dlatego wydaje się to dość pewnym typem a jeśli uśpić by miał tu ktoś kogo, to Green właśnie Islama.
Dzięki za Izydora
 
Nie grałem tego w ostateczności, zobacz jakie typy podałem wczoraj rano, widzisz tam taki typ? Evo mnie uprzedził że faktycznie może być GP i odpuściłem ale jeśli ktoś zdążył pograć to sorry za typ.
Barthez spoko
Myślę że raczej nikt tego nie pograł
 
Makhachev wygra przez tko/ko - nie @1.14

Wiem, że to niski kurs aczkolwiek na podbitkę jakieś taśmy jak najbardziej ponieważ uważam, najbardziej prawdopodobną opcją z jego strony jest poddanko, później ewentualnie na punkty a uśpić Greena to naprawdę byłbym w szoku dlatego wydaje się to dość pewnym typem a jeśli uśpić by miał tu ktoś kogo, to Green właśnie Islama.


:damjan:
 
Do gry nadają się moim zdaniem ale jedynie umiarkowaną stawką:

Tsarukyan @1.42
Kim @1.57
Martinez @1.40

Inne ciekawe kursy do przemyślenia:

Rodriguez/Petrosyan dec-nie @1.23
Rodriguez sub @6.00

Makhachev in r1-nie @1.23

Bahamondes ko/tko-nie @1.26

Cirkunov/Turman dec-nie @1.43
Nieudana gala, minus. Uważam że Kim wygrała ale to nie ma teraz żadnego znaczenia.
 
MMA

Makhachev vs Green dec/nie - @1.23
Bahamondes vs Rong dec/nie - @1.87
Nunes vs Pascual dec/nie - @1.43
Altamirano vs Hernandez 1rd koniec/nie @1.19
Brahimaj przez poddanie @2.00
Ziam wygra przez tko/ko- nie @1.18
Cirkunov vs Turman 1rd koniec/nie @1.40
Tsarukyan @1.42


Piłka ręczna

Toulouse handicap +4,5 @1.44
Morazzo Cangas handicap +6,5 @1.44


Za małe stawki z piłki ręcznej może zagrać te same drużyny które zagrałem z handicapem na czysto bo nie rozumiem kompletnie tak wysokich kursów na nich:

Toulouse @3.70
Morazzo Cangas @6.30

Powodzenia ziomki :) :beer: :burnit::baldwinwhiskey:

Makhachev vs Green dec/nie - @1.23
Bahamondes vs Rong dec/nie - @1.87

Nunes vs Pascual dec/nie - @1.43
Altamirano vs Hernandez 1rd koniec/nie @1.19
Brahimaj przez poddanie @2.00
Ziam wygra przez tko/ko- nie @1.18
Cirkunov vs Turman 1rd koniec/nie @1.40
Tsarukyan @1.42


Toulouse handicap +4,5 @1.44

Morazzo Cangas handicap +6,5 @1.44
Toulouse @3.70
Morazzo Cangas @6.30



8/12

MMA 7/8
Ręczna 1/4

W tym, że ręczna wysokie kursy zagrane za grosze bo tu według mnie było value, ale przekonany nie byłem. Reszta była za grubszy trochę hajs i przody są.
 
Back
Top