UFC Fight Night: Makhachev vs. Green (26.02.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1645357603564.png



 
U mnie z tej gali tylko Tsarukyan na kilku AKO. Byl jeszcze Makhachev, ktory po wypadnieciu Dariusha zajedzie Greena, ale kursy sa jakie sa.



 
Czemu Perez jest po 2.85 przeciwko Martinezowi? Słusznie jest underdogiem i az takim? Na pierwszy rzut oka nie bylbym taki pewny
 
Tutaj pogranego miałem Islama z Darkiem, niestety Darek wypadł, Islama z Greenem też pograłem, obok niego Tsarukyana i uważam, że Arman zajedzie z góry Joela nie wpadając przy tym w poddanie.
I z tej karty tyle :D
Z KSW Michaliszyn, Covingtona dorzuciłem.
Na innych kuponach mam też Volkanovskiego i Ankalaeva, nie ma co kombinować tylko trzeba grać długoterminówki i poczekać na zysk.
 
Arman zajedzie z góry Joela nie wpadając przy tym w poddanie.
No właśnie tego się boję najbardziej. Sama kontrola powinna pójść łatwo, gorzej z obronna w poddaniach, z drugiej strony Alvarez też nie poddawał nikogo takiego jak Arman, który w tej płaszczyźnie odnajduje się wyśmienicie. Gdyby miał poddać Armana to już prędzej Islam, który tego nie zrobił to tym bardziej Alvarez nie powinien zagrozić,decyzją też nie bo będzie 15 min leżał a KO też nie widzę patrząc na to jakie Hiszpan ma wygrane w jaki sposób także jedynie jakieś szanse na poddanie dla Alvareza choć i tak tego nie widzę.
Tsarukyan bierze to przyjaciele ;)
 
mysle ze tsakuryan ma wszystko zeby go zdominowac zapasniczo ale troche mnie przerazaja te warunki fizyczne alvareza i fakt ze gosc ma wyjebane na robienie wagi zeby to grubiej grac
btw obrona sprowadzen alvareza w ufc wynosi 0%
 
Mousasiego grałeś grubo czy tylko na tej taśmie? Ja ogólnie mam go na dwóch kuponach i zaczynam mieć gluta pomału bo obejrzałem jeszcze raz walki Vanderforda i wygląda bardzo dobrze...
 
Mousasiego grałeś grubo czy tylko na tej taśmie? Ja ogólnie mam go na dwóch kuponach i zaczynam mieć gluta pomału bo obejrzałem jeszcze raz walki Vanderforda i wygląda bardzo dobrze...
Jak on dla ciebie wygląda bardzo dobrze, to nie mamy o czym dyskutować.
P.S. Lepiej podziękuj, że odradziłem Gracie, bo miałbyś kolejne plecy ;)
 
Jak on dla ciebie wygląda bardzo dobrze, to nie mamy o czym dyskutować.
Moze bardzo dobrze to mocno powiedziane, ale może to nie być łatwa walka, choć walka 5 rundowa przemawia za Mousasim ze względu na chociażby kondycję.
P.S. Lepiej podziękuj, że odradziłem Gracie, bo miałbyś kolejne plecy ;)
Dziękuję bardzo i kłaniam się nisko :friends:
 
Moze bardzo dobrze to mocno powiedziane, ale może to nie być łatwa walka, choć walka 5 rundowa przemawia za Mousasim ze względu na chociażby kondycję.
Dla mnie różnica jest kolosalna. Nie widzę jak Vanderford miałby to wygrać. Na upartego zapaśniczo, ale Mousasi to nie ułomek, walczył z dużo lepszymi, a tutaj ma dodatkowo sporą przewagę nad męskim pajacem PvZ. Powinna być deklasacja.
 
Dla mnie różnica jest kolosalna. Nie widzę jak Vanderford miałby to wygrać. Na upartego zapaśniczo, ale Mousasi to nie ułomek, walczył z dużo lepszymi, a tutaj ma dodatkowo sporą przewagę nad męskim pajacem PvZ. Powinna być deklasacja.
To w takim razie Powodzonka dla siebie i Ciebie. Niech się zieleni Byku.
 
Co myślicie? Z tej gali tylko makhachev mnie przekonuje. Najbardziej mnie zastanawia fiziev
Zrzut ekranu 2022-02-20 161904.png
 
Co przemawia za jego wygrana ?
McKinney fajnie wszedł w ufc wydaje mi sie że troche moze namieszac. W stójce McKinney bedzie lepszy na pewno, mam wrażenie ze w parterze tez moze miec przewage. Jeśli masz inne zdanie to chętnie przeczytam :D
 
Brahimaj - ciezki matchmaking dla Gillmora, dostaje rywala specjalizujacego sie w bjj samemu bedac podatnym na poddania
Tsarukyan - mysle ze zdominuje zapasniczo Alvareza
Petrosyan - Rodrigues Fight doesn't go to decision - moim zdaniem najpewniejszy typ w tej walce
 
Back
Top