UFC Fight Night: Makhachev vs. Green (26.02.2022)

@mamer Jednak myliłeś się mordo, kurs na to że walka Cirkunova nie zakończy się poddaniem jest wyceniona na aż @1.67, nawet ja nie spodziewałem się aż tak wysokiego kursu. Grubo nie wjade ale do jakiegoś taśmociągu na pewno wrzucę.
 
Makhachev wygra przez tko/ko - nie @1.14

Wiem, że to niski kurs aczkolwiek na podbitkę jakieś taśmy jak najbardziej ponieważ uważam, najbardziej prawdopodobną opcją z jego strony jest poddanko, później ewentualnie na punkty a uśpić Greena to naprawdę byłbym w szoku dlatego wydaje się to dość pewnym typem a jeśli uśpić by miał tu ktoś kogo, to Green właśnie Islama.
 
Makhachev wygra przez tko/ko - nie @1.14

Wiem, że to niski kurs aczkolwiek na podbitkę jakieś taśmy jak najbardziej ponieważ uważam, najbardziej prawdopodobną opcją z jego strony jest poddanko, później ewentualnie na punkty a uśpić Greena to naprawdę byłbym w szoku dlatego wydaje się to dość pewnym typem a jeśli uśpić by miał tu ktoś kogo, to Green właśnie Islama.
Może w parterze rozbić przez GnP lub złapać w krucyfiks.
 
@mamer Jednak myliłeś się mordo, kurs na to że walka Cirkunova nie zakończy się poddaniem jest wyceniona na aż @1.67, nawet ja nie spodziewałem się aż tak wysokiego kursu. Grubo nie wjade ale do jakiegoś taśmociągu na pewno wrzucę.
Przyznam, że mocno zaskakujące
 
MMA

Makhachev vs Green dec/nie - @1.23
Bahamondes vs Rong dec/nie - @1.87
Nunes vs Pascual dec/nie - @1.43
Altamirano vs Hernandez 1rd koniec/nie @1.19
Brahimaj przez poddanie @2.00
Ziam wygra przez tko/ko- nie @1.18
Cirkunov vs Turman 1rd koniec/nie @1.40
Tsarukyan @1.42


Piłka ręczna

Toulouse handicap +4,5 @1.44
Morazzo Cangas handicap +6,5 @1.44


Za małe stawki z piłki ręcznej może zagrać te same drużyny które zagrałem z handicapem na czysto bo nie rozumiem kompletnie tak wysokich kursów na nich:

Toulouse @3.70
Morazzo Cangas @6.30

Powodzenia ziomki :) :beer: :burnit::baldwinwhiskey:
 
DF200F0C-6DCC-4692-BFEB-35F3EB82B273.jpeg
Chyba tak puszczę, co myślicie ?
 
Ja z tej gali rzucę jedynie
Makhachev - Green poniżej 5 rund 1.45
Tsarukyan - Alvarez pow 2,5 rundy
W pierwszej walce czuje kontrolę zapasnicza i wkoncu poddanie a w 2 ciężka walkę w której pewnie zobaczymy decyzję i uważam że niejednoglosna decyzję.. Jednak dla Tsarukyana.. Tak bym chciał bo chłopak ma fajny styl i jest ciekawym prospektem do pasa nawet
 
Do gry nadają się moim zdaniem ale jedynie umiarkowaną stawką:

Tsarukyan @1.42
Kim @1.57
Martinez @1.40

Inne ciekawe kursy do przemyślenia:

Rodriguez/Petrosyan dec-nie @1.23
Rodriguez sub @6.00

Makhachev in r1-nie @1.23

Bahamondes ko/tko-nie @1.26

Cirkunov/Turman dec-nie @1.43
 
Do gry nadają się moim zdaniem ale jedynie umiarkowaną stawką:

Tsarukyan @1.42
Kim @1.57
Martinez @1.40

Inne ciekawe kursy do przemyślenia:

Rodriguez/Petrosyan dec-nie @1.23
Rodriguez sub @6.00

Makhachev in r1-nie @1.23

Bahamondes ko/tko-nie @1.26

Cirkunov/Turman dec-nie @1.43
Kobietki grasz? Bo widzę Kim w typach, ja od czasu Nunes nie tykam.
 
Back
Top