UFC Fight Night: Gane vs. Spivac

Pierwsze typy na sobotę ode mnie:
Rose Namajunas @ 2.53
Rose Namajunas przez poddanie @ 8.00

I w sumie tyle, liczę na tą Rose.

Gala kartą walk bardziej mi Cage Warriors przypomina, dużo walk tu jest dla mnie bardzo równych, a o zawodnikach trudno się dowiedzieć coś więcej tak naprawdę.

Dorzucam jedynie Oezdemir Guzkov skończy się w 1 rundzie + Gane przed czasem @ 3.76

Reszta będę próbował na live :conorwalk:
 
BSD wyglada na kategorie wiekszego niż Moises. Stójkowo będzie aktywniejszy, raczej głupi nie jest i nie będzie chciał wchodzić w klincz by umożliwić Moisesowi sprowadzenie/gilotynę. Po ważeniu wydaje mi się, że powinien to ugrać. Rose kusi w związku z kursem, ale te gabaryty mogą zrobić różnice, chyba nie dokładam więcej oprócz wcześniejszej symbolicznej kwoty. Loosa i Lapilus na ważeniu również wyglądali wporządku. Tłum powinien ponieść Lapilusa do zwycięstwa. Loosa jeśli nie wyłączy mózgu to również powinien na papierze pokonać. Basharat jako podbitka.
 
BSD wyglada na kategorie wiekszego niż Moises. Stójkowo będzie aktywniejszy, raczej głupi nie jest i nie będzie chciał wchodzić w klincz by umożliwić Moisesowi sprowadzenie/gilotynę. Po ważeniu wydaje mi się, że powinien to ugrać. Rose kusi w związku z kursem, ale te gabaryty mogą zrobić różnice, chyba nie dokładam więcej oprócz wcześniejszej symbolicznej kwoty. Loosa i Lapilus na ważeniu również wyglądali wporządku. Tłum powinien ponieść Lapilusa do zwycięstwa. Loosa jeśli nie wyłączy mózgu to również powinien na papierze pokonać. Basharat jako podbitka.
Ja bym omijał Lapilusa, ten młody Irlandczyk jest dobry, oglądałem go na CW i wychodzi się napierdalac
 
Pany a gracie live bety? Jak ta gala sie prezentuje pod tym wzgledem, mam jakies grosze do pogrania
 
BSD wyglada na kategorie wiekszego niż Moises. Stójkowo będzie aktywniejszy, raczej głupi nie jest i nie będzie chciał wchodzić w klincz by umożliwić Moisesowi sprowadzenie/gilotynę. Po ważeniu wydaje mi się, że powinien to ugrać. Rose kusi w związku z kursem, ale te gabaryty mogą zrobić różnice, chyba nie dokładam więcej oprócz wcześniejszej symbolicznej kwoty. Loosa i Lapilus na ważeniu również wyglądali wporządku. Tłum powinien ponieść Lapilusa do zwycięstwa. Loosa jeśli nie wyłączy mózgu to również powinien na papierze pokonać. Basharat jako podbitka.
BSD powinien to wziac, tam roznica gabarytow naprawde jest znaczaca
 
Zapomniala kompletnie o kopnieciach, proby sprowadzen żałosne. Ciezko sie to ogladalo. Szkoda, bo cala reszta kuponu elegancko siadla tylko Rose zawaliła sprawe.
 
Rose zlamala palucha w 1 rundzie a i tak dala bliska walke. Mogloby by sie potoczyc inaczej gdyby nie kontuzja.
 

Attachments

  • IMG_3771.jpeg
    IMG_3771.jpeg
    153.2 KB · Views: 4
Back
Top