UFC Fight Night: Gane vs. Spivac

zapomnieliscie o pączku, wiec glupie gadanie. :fjedzia:
Nie no, wiadomo też, że wszystko zależy od danego zawodnika. Tu się też może okazać, że wyjdzie najlepszy Gane w historii z potężną motywacją, a może się okazać, że to będzie spięty Gane, który zostanie poddany szybko.
 
Podobnie uważam na pierwszy rzut oka. Zresztą Fiorot to zawodniczka bazująca na stójce, a historia pokazała, że takie zawodniczki (a nawet mocno bardziej doświadczone) mają ogromne problemy z Namajunas - Jędrzejczyk czy Zhang. Mam też wrażenie, że Rose może być pierwszą zawodniczką, która porządnie przetestuje parter Fiorot.
Niestety Rose to taki Cerrone. Jak wspomniałeś jest kryptonitem na takie zawodniczki jak Asia Zang, ale mma ewoluuje i cholera wie jaki progres zaliczyła Fiorot. Rose jest ciężką zawodniczką dla każdego, ale pozostaje zawsze duży znak zapytanie z jakim nastawieniem wyjdzie do walki. Ostatni jej pojedynek był kabaretem, ale to też wina trenera. Mimo wszystko chyba za drobne pogram, bo rzadko kiedy na była mistrzynie chodzą takie kursy, a Fiorot nadal jest nieprzetestowana.
 
Ja teraz zauważyłem, że ona idzie wagę wyżej, ze słomkowej do muszej. Trochę nie lubię stawiać na zawodników idących wagę w górę, więc raczej Rose odpuszczam na tej gali.
Ja cisne z nia, ona zawsze ja jest skreslana to pokazuje sie z najlepszej strony a jak jest faworytem to zawala sprawe.
 
Ja cisne z nia, ona zawsze ja jest skreslana to pokazuje sie z najlepszej strony a jak jest faworytem to zawala sprawe.
W sumie tak. Zresztą to jest mocna topka światowa tak naprawdę - ostatnie 7 walk to aż 6 walk mistrzowskich i tylko 2 razy przegrała w tych walkach. Ech, no kusi... :D
 
W sumie tak. Zresztą to jest mocna topka światowa tak naprawdę - ostatnie 7 walk to aż 6 walk mistrzowskich i tylko 2 razy przegrała w tych walkach. Ech, no kusi... :D
Nie no mocny dog wg mnie, jak zawsze mam dylematy to tutaj czuje mocno Rose. Oczywiscie rob jak uwazasz, nie chce potem miec nikogo na sumieniu
 
Nie no mocny dog wg mnie, jak zawsze mam dylematy to tutaj czuje mocno Rose. Oczywiscie rob jak uwazasz, nie chce potem miec nikogo na sumieniu

Coś ty, nigdy nikomu nie wypomnę przecież :D Sam klikam "postaw" ostatecznie.

Zresztą też uważam Rose za bardzo dobry typ na sobotę. Sam się jedynie zastanawiam nad tym ciągle, ale nie zdziwię się, jak w końcu postawię Rose (a początkowo chciałem ją przez poddanie).
 
Coś ty, nigdy nikomu nie wypomnę przecież :D Sam klikam "postaw" ostatecznie.

Zresztą też uważam Rose za bardzo dobry typ na sobotę. Sam się jedynie zastanawiam nad tym ciągle, ale nie zdziwię się, jak w końcu postawię Rose (a początkowo chciałem ją przez poddanie).
ja mam Rose sub/dec i uwazam to za becik gali :P
 
Btw ostatnio zacząłem też bardziej przysłuchiwać się wywiadom, wypowiedziom sprzed walk. Zauważam czasami dziwną tendencję mocnego rozmyślania o przyszłości u zawodników, co nie zawsze kończy się zbyt dobrze. Słucham wywiadu z Manon Fiorot i tam jasno mówi, że wygrana z Rose musi zagwarantować jej walkę o pas, a na pytanie o Blachfield mówi, że ta nigdy nie walczyła z topowymi rywalkami, a wygrana nie zrobiła na niej żadnego wrażenia. Nie podoba mi się to podejście.

Pierwsze typy na sobotę ode mnie:
Rose Namajunas @ 2.53
Rose Namajunas przez poddanie @ 8.00

Resztę gali nie wiem czy ruszę, bo dużo jest tutaj zagadek jak dla mnie.
 
Za drobne Edwards + Bashrat - @2.36
Ponieważ walczy kobieta to za drobne, ale na papierze przeciwniczka, ma mniej doświadczenia, gorszych rywali na rozkładzie i jest to jej debiut. Bashrat powinien skontrolować w parterze, jeśli poczuje się zagrożony. Najprawdopodobniej zakończy się decyzją.

Co do Rose to czekam na ważenie, chce mimo wszystko zobaczyć jaka będzie różnica w gabarytach. @Ceylon wiadomo czemu Rose wychodzi bez trenera?
 
Za drobne Edwards + Bashrat - @2.36
Ponieważ walczy kobieta to za drobne, ale na papierze przeciwniczka, ma mniej doświadczenia, gorszych rywali na rozkładzie i jest to jej debiut. Bashrat powinien skontrolować w parterze, jeśli poczuje się zagrożony. Najprawdopodobniej zakończy się decyzją.

Co do Rose to czekam na ważenie, chce mimo wszystko zobaczyć jaka będzie różnica w gabarytach. @Ceylon wiadomo czemu Rose wychodzi bez trenera?

Nie szukalem nic wiecej na ten temat, wpadlo do ucha przy okazji jakiegos wywiadu czy analizy.
Juz po pierwszym wazeniu i Rose wyglada b. dobrze, zeby nie bylo tak kolorowo Fiorot chyba forma zycia. Ale czy to wystarczy na dwukrotna mistrzynie z najlepszej kategorii zenskiej?
 
Jeśli z Oezdemira zostało jeszcze „coś”, to powinna to być dla niego łatwa walka. Bogdan Guskov ma ciekawy rekord, ale kogo on ostatnio tak naprawdę pokonywał…
  • Carlos Eduardo - 41-latek z Brazylii, który na 7 ostatnich walk przegrał 6 starć
  • Alireza Vafaei - Irańczyk, który pokonywał tylko zawodników z ujemnymi rekordami. Wracał po blisko 3-letniej przerwie
  • Abdul Elwahab Saeed - najcenniejsze zwycięstwo w karierze to pokonanie gościa o rekordzie 1-0 w 2017 roku. Pozostałe sześć zwycięstw to wygrane z debiutantami
  • Vadim Litvin - wygrane z debiutantami i uwaga, z zawodnikiem o rekordzie 3-2!
Jak Guskov trafił na kogoś z większym doświadczeniem (Vyacheslav Vasilevskiy), to został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie. Nie będę ukrywał, że będę przyglądał się tej walce, bo dla mnie sporym faworytem tu będzie Oezdemir…
Obejrzałem sobie wczoraj Oezdemira z Craigiem i takiego Craiga nie potrafił skończyć... Coś czuję że Uzbek wjedzie w niego. Gdyby mi coś zostało to pewnie bym pograł...
:śmiech:
 
Rose pierwsza waleczka w Europie ciekawe jak z aklimatyzacją, mogę pierdolić ale często gęsto takie wyjazdy amerykańców do europy się średnio kończą. Ale nie analizowałem tego, zeby mi nikt tu liczbami nie rzucał XD
 
Ide na calosc z Rose, mysle ze bedzie chciala po walce z Esparza dac dobre show plus licze ze jest swiadoma ze sedziowie moga odjebac wałek. Licze na poddanie głównie.

Mysle ze jest roznica poziomow w grapplingu miedzy Jonesem a Śpiewakiem i Cyril go rozpyka podobnie do Aspinalla.

Tyle, dosyc juz analiz z YT i Tapology. Ide cos robic ze swoim zyciem.
 

Attachments

  • IMG_3756.jpeg
    IMG_3756.jpeg
    320.4 KB · Views: 44
Na ważeniu widać, że Fiorot jest sporo większa od Namajunas, coś czuję, że to pójście Rose wagę wyżej nie skończy się dobrze.
 
Ide na calosc z Rose, mysle ze bedzie chciala po walce z Esparza dac dobre show plus licze ze jest swiadoma ze sedziowie moga odjebac wałek. Licze na poddanie głównie.

Mysle ze jest roznica poziomow w grapplingu miedzy Jonesem a Śpiewakiem i Cyril go rozpyka podobnie do Aspinalla.

Tyle, dosyc juz analiz z YT i Tapology. Ide cos robic ze swoim zyciem.
Analizowałem sobie dogłębniej Spivaca i Gane i zauważyłem że Spivac poddaje głównie "siłowo" (arm triangle choke) lub kontroluje na ziemi, nie ma gilotyn w których lubuje się Jon Jones więc ryzyko poddania ze strony Mołdawianina moim zdaniem maleje przy tak specyficznym stylu jego grapplingu.
 
Back
Top