UFC Fight Night: Gane vs. Spivac

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Kolejna gala UFC już 2 września. Aktualnie kursy przedstawiają się mniej więcej następująco:

Ciryl Gane 1.59 - 2.42 Sergey Spivak
Manon Fiorot 1.54 - 2.54 Rose Namajunas
Benoit Saint-Denis 1.62 - 2.36 Thiago Moises
Bogdan Guskov 2.40 - 1.60 Volkan Oezdemir
Joselyne Edwards 1.77 - 2.10 Nora Cornolle
Caolan Loughran 1.33 - 3.45 Yanis Ghemmouri
Lucas Almeida 2.20 - 1.70 William Gomis
Muin Gafurov 2.60 - 1.52 Taylor Lapilus
Jacqueline Cavalcanti 1.28 - 3.85 Zarah Fairn
Farid Basharat 1.32 - 3.50 Kleydson Rodrigues
Manolo Zecchini 3.45 - 1.33 Morgan Charriere
Ange Loosa 1.54 - 2.54 Rhys McKee

Tapology:

 
Kolejna gala UFC już 2 września. Aktualnie kursy przedstawiają się mniej więcej następująco:

Ciryl Gane 1.59 - 2.42 Sergey Spivak
Manon Fiorot 1.54 - 2.54 Rose Namajunas
Benoit Saint-Denis 1.62 - 2.36 Thiago Moises
Bogdan Guskov 2.40 - 1.60 Volkan Oezdemir
Joselyne Edwards 1.77 - 2.10 Nora Cornolle
Caolan Loughran 1.33 - 3.45 Yanis Ghemmouri
Lucas Almeida 2.20 - 1.70 William Gomis
Muin Gafurov 2.60 - 1.52 Taylor Lapilus
Jacqueline Cavalcanti 1.28 - 3.85 Zarah Fairn
Farid Basharat 1.32 - 3.50 Kleydson Rodrigues
Manolo Zecchini 3.45 - 1.33 Morgan Charriere
Ange Loosa 1.54 - 2.54 Rhys McKee

Tapology:

Znowu ktos probuje sie odkuc :deniro:
mam stowke na ten weekend, jak nic nie siadzie to bye bye bukmacherka.
 
Wojna Spivac! :bleed:

spivacsub.jpg
 
Żałuje niepogranej minionej gali, ale na tą myślę pograć:
Gane KO/TKO
Rose
Moises sub/dec
Volkan
 
Żałuje niepogranej minionej gali, ale na tą myślę pograć:
Gane KO/TKO
Rose
Moises sub/dec
Volkan
Moisesa odradzam i to mocno...
Rose też bo Manon jest dobra na nogach a u Rozyczki coś głowa nie zawsze gra...
Volkan to też niewiadoma w uj i chyba zaryzykuję tego nowego w UFC bo bedzie głodny zwycięstwa.
 
Ostatnio mi nic nie wchodzi ale spivaca przez poddanie zagram za 100.
Absolutnie nie jestem tego pewny ale patrząc na to jak Gane radzi sobie w parterze w ostatnich walkach ciężko nie widzieć Spivaca jako faworyta kiedy uda mu się sprowadzić Cyryla.
 
Ostatnio mi nic nie wchodzi ale spivaca przez poddanie zagram za 100.
Absolutnie nie jestem tego pewny ale patrząc na to jak Gane radzi sobie w parterze w ostatnich walkach ciężko nie widzieć Spivaca jako faworyta kiedy uda mu się sprowadzić Cyryla.
niby robia pater caly czas od zeszmacenia przez Jonesa
 
Moisesa odradzam i to mocno...
Rose też bo Manon jest dobra na nogach a u Rozyczki coś głowa nie zawsze gra...
Volkan to też niewiadoma w uj i chyba zaryzykuję tego nowego w UFC bo bedzie głodny zwycięstwa.
Moises ma potencjał straszny, jak się nie uda ubić przez BSD w stójce to liczę, że coś wyczaruje w parterze, albo przeleży byleby z aktywnością
Rose jestem chyba najbardziej pewien, według mnie będzie rozdawać karty i dostanie kiedyś tittleshota jeszcze
Co do Volkan to się zastanowię, wyczuwam walkę przed czasem
 
Moises ma potencjał straszny, jak się nie uda ubić przez BSD w stójce to liczę, że coś wyczaruje w parterze, albo przeleży byleby z aktywnością
Rose jestem chyba najbardziej pewien, według mnie będzie rozdawać karty i dostanie kiedyś tittleshota jeszcze
Co do Volkan to się zastanowię, wyczuwam walkę przed czasem
BSD tez ma bardzo dobry parter
a Rose odradzam po tym gownie z Carla, zrobisz wiadomo jak uwazasz :wink:
 
Jeśli z Oezdemira zostało jeszcze „coś”, to powinna to być dla niego łatwa walka. Bogdan Guskov ma ciekawy rekord, ale kogo on ostatnio tak naprawdę pokonywał…
  • Carlos Eduardo - 41-latek z Brazylii, który na 7 ostatnich walk przegrał 6 starć
  • Alireza Vafaei - Irańczyk, który pokonywał tylko zawodników z ujemnymi rekordami. Wracał po blisko 3-letniej przerwie
  • Abdul Elwahab Saeed - najcenniejsze zwycięstwo w karierze to pokonanie gościa o rekordzie 1-0 w 2017 roku. Pozostałe sześć zwycięstw to wygrane z debiutantami
  • Vadim Litvin - wygrane z debiutantami i uwaga, z zawodnikiem o rekordzie 3-2!
Jak Guskov trafił na kogoś z większym doświadczeniem (Vyacheslav Vasilevskiy), to został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie. Nie będę ukrywał, że będę przyglądał się tej walce, bo dla mnie sporym faworytem tu będzie Oezdemir…
 
Jeśli z Oezdemira zostało jeszcze „coś”, to powinna to być dla niego łatwa walka. Bogdan Guskov ma ciekawy rekord, ale kogo on ostatnio tak naprawdę pokonywał…
  • Carlos Eduardo - 41-latek z Brazylii, który na 7 ostatnich walk przegrał 6 starć
  • Alireza Vafaei - Irańczyk, który pokonywał tylko zawodników z ujemnymi rekordami. Wracał po blisko 3-letniej przerwie
  • Abdul Elwahab Saeed - najcenniejsze zwycięstwo w karierze to pokonanie gościa o rekordzie 1-0 w 2017 roku. Pozostałe sześć zwycięstw to wygrane z debiutantami
  • Vadim Litvin - wygrane z debiutantami i uwaga, z zawodnikiem o rekordzie 3-2!
Jak Guskov trafił na kogoś z większym doświadczeniem (Vyacheslav Vasilevskiy), to został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie. Nie będę ukrywał, że będę przyglądał się tej walce, bo dla mnie sporym faworytem tu będzie Oezdemir…
to gramy koniec w 1 rundzie i po sprawie :fjedzia:
 
Spivak to nie Jones, także Gane w stójce zrobi z nim co zechce, nawet nie będzie parteru w tej walce
Oezdemir jaki jest taki jest, ale imo value
 
Ciekawe właśnie jakie kursy wystawią buki na over 0.5/1.5 obaleń. Pamięta ktoś jak było w walce Gane - Bones?
 
Nad tym samym myślałem. Czemu? Bo lubię teorię, że Jones niszczył kariery zawodnikom w półciężkiej. Może podobnie będzie w ciężkiej? Spivac według mnie będzie w stanie sprowadzić Ganego, a tam może włączy mu się panika. Nie jest to taki najgorszy typ według mnie.
Niby Sergiey nikogo znaczącego w UFC nie pokonał ale mam wrażenie że będzie w stanie zagrozić Francuzowi, stylowo to będzie trudny rywal dla Gane. Widząc co zapaśniczo robili z nim Jones i Ngannou również uważam że Spivac będzie w stanie przewrócić Ciryla kwestia tylko czy tym razem Francuz będzie potrafił się zachować w parterze lepiej niż w walce z Jonem.
A co do Volkana to dzisiaj pooglądałem trochę Guskova i on ma niezły boks ale trzyma strasznie nisko ręce i obawiam się że Oezdemir będzie w stanie to wykorzystać choć ryzyko KO z rąk Uzbeka również istnieje.
 
Last edited:
Basharaat
BSD
Namajunas
Gane

Fiorot jest tylko 2 cale wyzsza, zasieg taki sam. Wg mnie Fiorot jest troche przehajpowana, Ladnie zaczela kariere dostajac cukinie a potem okazalo sie ze to taka lepszaa wersja Chookagian. Rose zjada ja doswiadczeniem i jest bardziej przekrojowa.
 
Fiorot jest tylko 2 cale wyzsza, zasieg taki sam. Wg mnie Fiorot jest troche przehajpowana, Ladnie zaczela kariere dostajac cukinie a potem okazalo sie ze to taka lepszaa wersja Chookagian. Rose zjada ja doswiadczeniem i jest bardziej przekrojowa.

Podobnie uważam na pierwszy rzut oka. Zresztą Fiorot to zawodniczka bazująca na stójce, a historia pokazała, że takie zawodniczki (a nawet mocno bardziej doświadczone) mają ogromne problemy z Namajunas - Jędrzejczyk czy Zhang. Mam też wrażenie, że Rose może być pierwszą zawodniczką, która porządnie przetestuje parter Fiorot.
 
Na ile to prawda z tym, ze Bones konczy zawodnikom kariery ? Nie wiem czy nie lepiej zagrac ME przed czasem
 
Na ile to prawda z tym, ze Bones konczy zawodnikom kariery ? Nie wiem czy nie lepiej zagrac ME przed czasem
W półciężkiej uważam, że wszyscy, którzy z nim walczyli, zaliczali później mocny zjazd, regres. Tylko tam też kwestia inna była, bo Jones ich tam często mocno rozbijał. Tutaj w sumie nie było rozbicia, ale było pewnego rodzaju "upokorzenie" parterowe. Jestem przekonany, że ten parter siedzi w głowie Ganego, bo do tej pory często o tym powtarzał i przypominał (nie oglądałem jeszcze ostatniego wywiadu w sumie).
 
W półciężkiej uważam, że wszyscy, którzy z nim walczyli, zaliczali później mocny zjazd, regres. Tylko tam też kwestia inna była, bo Jones ich tam często mocno rozbijał. Tutaj w sumie nie było rozbicia, ale było pewnego rodzaju "upokorzenie" parterowe. Jestem przekonany, że ten parter siedzi w głowie Ganego, bo do tej pory często o tym powtarzał i przypominał (nie oglądałem jeszcze ostatniego wywiadu w sumie).
Ogladalem przed chwila, nie wiele sie dowiesz o parterze. Ktos trafnie zauwazyl, ze parter powinen byc juz poprawiony po walce z Ngannou a wiadomo jak to wygladalo potem. To nie wplywa na moje zaufanie, ze tym razem bedzie to wygladalo inaczej. Poza tym, szczerze to ile ten parter moze podszlifowac w przeciagu kilku miesiecy gdzie ten Spivac od lat kladzie tam nacisk. A bomby w rekach tez Gane nie ma, wiec wg mnie raczej pewne ze Spivac skroci dystans i bedzie mial wiecej niz jedna okazje na sprowadzenie go do parteru.
 
W półciężkiej uważam, że wszyscy, którzy z nim walczyli, zaliczali później mocny zjazd, regres. Tylko tam też kwestia inna była, bo Jones ich tam często mocno rozbijał. Tutaj w sumie nie było rozbicia, ale było pewnego rodzaju "upokorzenie" parterowe. Jestem przekonany, że ten parter siedzi w głowie Ganego, bo do tej pory często o tym powtarzał i przypominał (nie oglądałem jeszcze ostatniego wywiadu w sumie).
No chyba jedynym wyjątkiem był Glover. Jednak zdobył pas a tak faktycznie jakby przeanalizować każdy zjazd
 
Back
Top