UFC Fight Night 72: Bisping vs. Leites - zakłady bukmacherskie

Pawlak ze swoją chaotyczną stójką może zostać nagle pierdalnięty jak się odsłoni, ale sam może niespodziewanie i chaotycznie zdziwić przeciwnika i go pierdalnąć, myślę że po kursie 3+ opłaca się coś na niego rzucić, ale nie koniecznie grube hajsy.
 
Ja też przy Betsyfie zosatję.

Dzisiaj trochę rozkminiałem i chcę zagrać Pawlaka, Ray+Whiteford i Pearson+JoJo+Duffy+Lebout. Zobacyzmy jak jutro się plany zmienią.

1. No i jak to jest, że na Betsafe np. czasem w ME są opcje OVER, UNDER, i pełno innych, a przy innych ME są tylko dwie opcje?
2. Lokata na kogoś, czyli według Was to jest pewniak, czy co oznacza lokata?
 
Ja też przy Betsyfie zosatję.

Dzisiaj trochę rozkminiałem i chcę zagrać Pawlaka, Ray+Whiteford i Pearson+JoJo+Duffy+Lebout. Zobacyzmy jak jutro się plany zmienią.

1. No i jak to jest, że na Betsafe np. czasem w ME są opcje OVER, UNDER, i pełno innych, a przy innych ME są tylko dwie opcje?
2. Lokata na kogoś, czyli według Was to jest pewniak, czy co oznacza lokata?
Ray z whitefordem to mój dubel pewniak, oni nie mogą tego przegrać
 
Ja też przy Betsyfie zosatję.

Dzisiaj trochę rozkminiałem i chcę zagrać Pawlaka, Ray+Whiteford i Pearson+JoJo+Duffy+Lebout. Zobacyzmy jak jutro się plany zmienią.

1. No i jak to jest, że na Betsafe np. czasem w ME są opcje OVER, UNDER, i pełno innych, a przy innych ME są tylko dwie opcje?
2. Lokata na kogoś, czyli według Was to jest pewniak, czy co oznacza lokata?

Lokaty to Calderwood i Duffy. Warto przemyśleć typy Gary
 
No i ch*j, no i cześć
 

Attachments

  • jo.jpg
    jo.jpg
    118.9 KB · Views: 64
Pawlak na pinnacle już 3,96 i tendencja rosnąca, a na sportbet już 4,25, więc na pinnie pewnie też jeszcze wzrośnie. Trzeba będzie dyszkę rzucić na Pawła
 
Obstawione 3 kupony
Tak jak mówiłem ray+whiteford
Pawlak
Bisping

Chyba wystarczy chociaż kusi mnie ta gala, bo może być owocna
 
Co myślicie o over 2.5 rundy w walce Pearson - Dunham? 1.40 na Rossa to trochę mało, mimo, że Evan zaliczył spory regres. Spodziewam się dosyć wyrównanej walki, z naciskiem na decyzję.
 
Co myślicie o over 2.5 rundy w walce Pearson - Dunham? 1.40 na Rossa to trochę mało, mimo, że Evan zaliczył spory regres. Spodziewam się dosyć wyrównanej walki, z naciskiem na decyzję.

Myślałem o tym. Dunham będzie się kleił. Moim zdaniem może wpaść, ale zawsze istnieje ryzyko bo Ross ostatnio lubi nokautować w drugich rundach.
 
Wiecie coś więcej o przeciwniku Daniela? Patrzę, że na niego stawiacie. Daniel jakimś wielkim talentem nie jest, ale przeciwnik wygląda jak Waluś, jedynie 3 walki zawodowe, debiut w UFC i chyba 36 lat na karku. Pytam, bo poważnie nie wiem kto to jest. Jakaś dobra kariera amatorska w SW?
 
Dosyć dobre zapasy, całkiem silny. Fajne g'n'p. Tyle zobaczyłem z jego walki z Kovacsem. Tyle tylko, że jest podatny na rozcięcia.
 
Na pierwszy kupon na pewno poleci Whiteford. Chcę postawić na Rivera, ale martwi mnie trochę jego przygotowanie(O walce dowiedział się nie całe 3 tygodnie temu). Na ostatniej Mir był jedynynm underdog'iem, więc teraz spodziewam się sporo niespodzianek. Drugi Kupon Pawlak(duży kurs i spore szansę na wygraną), Jojo(po ostatnim problemach osobistych odbije się na swojej ziemi) i poleci main event(jeszcze wacham się na kogo ; > ) żeby lepiej się oglądało :D

Może ktoś coś więcej powiedzieć na temat Brimage - Rivera?
 
Miałem stawiać na Lee, ale, gdy cohones hurtowo stawiają na jakiegoś underdoga to prawie zawsze nie wchodzi :D

Ode mnie na pewno pójdzie dubelek z Bispingiem. Gościu nie jest może w prime, ale spokojnie go stać żeby rozbić Leitesa w stójce. W parterze szału nie robi, ale wątpię czy da się poddać, bo na glebie defensywnie sobie radzi. Nie sądze żeby pojedynek wogóle trafił do parteru na więcej niż chwila. Wg mnie Bisping wygra wysoko na punkty.
 
Back
Top