UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Dokładnie to samo miałem teraz sprawdzić, ale u mnie w robocie ticketmaster chodzi tragicznie wolno i strona nie doczytuje się do końca, pewnie teraz jest większe oblężenie niż wczoraj

Mam poważne obawy o kolege Halibuta i jego wyjazd


 
A ni powinienes wpisac UFCSOCIAL zamiast UFCBELFAST?

też próbowałem. teraz to już w ogóle nie idzie się zalogować

Poza tym, z maila


As a UFC newsletter subscriber or having registered your interest to attend UFC Fight Night Belfast: Kim vs Nelson, your exclusive pre-sale access to tickets starts today.

Pre-sale tickets are available from 10:00am BST from Ticketmaster.

Promotion: Newsletter
Password: UFCBELFAST
 
Dzisiaj nie było szans, jutro tym bardziej jeśli nawet zostawili coś z najtańszej puli biletów

 
Krakow mam na mysli ;)

Ale aninie chciała wziąc ze mną wspólnego koja , ani nie chciała żebym ją na damce na zlot podrzucił - szkoda :jon::kaczy:

stuleja_emotka_1_1.png
 
Ja właśnie się chwile pobawiłem ticketmasterem. UFCSOCIAL i UFCBELFAST działają. Bilety mi wyskakują 75-ki albo 95-ki. Może jak ktoś ma farta w losowaniu to jeszcze trafi - wczoraj też nie od razu się udawało :)

Dzisiaj nie było szans, jutro tym bardziej jeśli nawet zostawili coś z najtańszej puli biletów


Gość pewnie nie ogarnął, że można zrobić Search Again :mamed:
 
Ja właśnie się chwile pobawiłem ticketmasterem. UFCSOCIAL i UFCBELFAST działają. Bilety mi wyskakują 75-ki albo 95-ki. Może jak ktoś ma farta w losowaniu to jeszcze trafi - wczoraj też nie od razu się udawało :)

To samo lecz u mnie już tylko 95 latają
 
Faktycznie, teraz lecą same 75. Na upartego za 420zł można sobie teraz kupic bilecik
Ja bym chyba odpuścił w takiej sytuacji. Albo liczył, że się coś z rynku wtórnego wygarnie, albo obejrzał galę np. gdzieś w knajpie.
 
jak się nie uda, to Belfast przynajmniej zwiedzi.

@VoRaNeK
klamka zapadła?

Dzisiaj około 12:00 można było spokojnie sobie ogarnąć bilet za 75. Tych za 45 dzisiaj w ogóle nie było.

Hotel mamy na 12 osób i raczej nikomu nie jest na ręke dopłacać za brak dwunastej osoby

Nie. I nie wiem czy sam nie polece. A loty ogarne na wolnym. Po 30.09

Radziłbym nie zwlekać bo w każdej chwili może skończyc się promocja. Juz jest za 160
 
Dzisiaj około 12:00 można było spokojnie sobie ogarnąć bilet za 75. Tych za 45 dzisiaj w ogóle nie było.

Hotel mamy na 12 osób i raczej nikomu nie jest na ręke dopłacać za brak dwunastej osoby



Radziłbym nie zwlekać bo w każdej chwili może skończyc się promocja. Juz jest za 160

Jest ktos w stanie mi ogarnac? Przelew od razu zrobie. Nigdy samolotem nie lecialem i nie kupowalem. ZA kumpla jak cos zaplace za miejsce w hotelu
 
Back
Top