UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Życzę Ci miejsc C lub D
Pocieszam się myślą, że w najgorszym razie to i tak tylko 2,5 godziny :P

JEDNO WOLNE MIEJSCE. PÓŹNIEJ ZAMYKAMY
Czekaj, jak dobrze pójdzie to się trzeci Fight Club naskłada :lol:

EDIT: @KO-hunter - tak, ja bezpośrednio na stronie Ryanaira kupowałem, olałem wszystkie dodatkowe opcje, ogólnie bez komplikacji. Aha, gdybyś chciał sobie zaklepywać miejsca objęte "zniżką" to zrób to od razu. Przed zakupem miałem zniżki 25% i 50%, teraz już odpowiednio 12,5 i 25 :P
 
Jenyyyy jaranko
tez mam :smileyyy:
smoking-weed-can-be-a-lot-of-fun-but-lets-not-pretend-it-doesnt-fuck-you-up-body-image-1423153190.jpg
 
Ja chyba ze @Spamteam plbusem nocnym, z tego co widzę zabiera on ludzi po drodze z łodzi, możesz się dokoptowac :D
Tylko powrót już mamy samolotem z wro do waw.
 
Ja chyba ze @Spamteam plbusem nocnym, z tego co widzę zabiera on ludzi po drodze z łodzi, możesz się dokoptowac :D
Tylko powrót już mamy samolotem z wro do waw.
No właśnie jak szukałem przez chwilę 2 dni temu to mi najciekawiej polski bus wyglądał, niewykluczone, że do Wrocka będziemy jechać razem :beer:
 
Dla 10-11 trzeba szukać. airbnb pewnie i jakieś mieszkanie HUGE
Pisałem do kilku hosteli z tych wymienionych na gr co nie da się zrobić rezerwacji, 2 mi odpisaly, że oczywiście nie mają już miejsc. @Masu weź wybuduje jakiś hostel na szybko w belfascie :lol:
 
Musze dodać ten temat do ignorowanych (o ile jest taka opcja), bo z każdym nowym postem chciałoby się polecieć z wami. A nie ma jak.
:jon:
 
Back
Top