UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Szczerze nie zastanawiałem się poważnie nad wylotem na tę galę, ale kto wie, może się obudzę niedługo przed galą a Wy będziecie jeszcze mieć jakieś miejsce ;)
 
Człowiek musi sobie język przypomnieć bo teraz to poziom Nate Diaz czyli aby fuck You albo napisy :-D
 
gala galą, ale ja najbardziej jaram się na sam wyjazd i to co się będzie działo :star wars:
1445890641_by_anonymous_500.jpg

Może by się złożyć na jakiś bagaż normalny i załadowac całą torbę specjałów od @SCStunner ? Co wy na to?
 
ale nie zaszkodziloby jakies fajne pojedynki obejrzeć :P
Ja to liczę, że na dniach rzuca pojedynkami, bo poki co mamy me i walke bab. . . obstawiam fabińskiego na karcie z polaków, może uda się kogoś jeszcze wepchnąć.
 
Ja to liczę, że na dniach rzuca pojedynkami, bo poki co mamy me i walke bab. . . obstawiam fabińskiego na karcie z polaków, może uda się kogoś jeszcze wepchnąć.
Wydaje mi się, że poczekaja jak bilety zejda szybko, a myślę że tak może być to wrzuca byle kogo, a jak nie to wtedy coś ciekawego.
 
Czekam na Danho :DC:

Karta wiadomo, będzie słaba, cały czas liczę, że Polacy ja uratują :D
 
Po 2,5 h walce z Fight clubem, Ticketmasterem, losowym wybieraniem przez system biletów i problemami z płatnością UDAŁO SIE! :dance:

Siedzimy obok siebie 8 osób przerwa 4 miejsca i kolejne 4 osoby. Wiadomo jaki los czeka te osoby, która siedzą pomiędzy nami :evil:
 
Mógłby ktos zerknąć czy kod UFCBELFAST wchodzi bo u mnie nie. Chciałem sobie zobaczyc jak bilety schodzą

 
Dokładnie to samo miałem teraz sprawdzić, ale u mnie w robocie ticketmaster chodzi tragicznie wolno i strona nie doczytuje się do końca, pewnie teraz jest większe oblężenie niż wczoraj
 
Back
Top