UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 (29.07.2023)

Matthews akurat myśle, że będzie tu szukał poddania. Rywal ostatnio gdzieś skupiał się na boksie, nawet na walkach na gołe pieści, które nie doszły ostatecznie do skutku. Sam myślałem nad takim typem, jest chyba w okolicach kursu 3.00 (samo poddanie).

Nad Maverick przez poddanie tak samo myślałem, ale u kobiet kursów 2.00-3.00 nie lubię ruszać. Wolę trochę wyższe.

A jednak
 
Janek-Poatan punkty @3.00 STS wygląda kusząco :corn:
:baldwinwhiskey:
Pereira PKT też wbrew pozorom nie jest głupim typem bo walka może być bardzo równa a UFC będzie bardziej odpowiadać wygrana brazylijska.
Oboje dobra stójka, Janek dobra obrona, Poatan zapycha ciosami, nie da się sprowadzić i może to wyszarpac.
Każdy myśli że będzie szybkie KO z jednej lub drugiej strony a mogą być na przekór punkty.
::snoopd::
 
Tony cóż za piękna katastrofa Ferguson. Ale, że szczęka wyczymała to ja nie rozumiem. Przy okazji Miragliota w pusty łeb oberwał. hihi
:juanlaugh:
 
szkoda ale co zrobisz, nic nie zrobisz
 

Attachments

  • IMG_1901.png
    IMG_1901.png
    421.9 KB · Views: 57
Kuzwa spedzilem wczoraj z godzine rozkminijac czy dac Tonego czy Lewisa jako doga do kuponu. I mowie, nie no gdzie, cardio hujowe, skillsy hujowe, lepiej dam na Tonyego, przynajmniej wytrzyma 3 rundy na tej wysokosci w Utah, zasieg dobry, niech wyjdzie polowa Tonyego to ogarnie.

No i kurwa oto jestesmy dzien pozniej, latajace kolano a’la Masvidal od Derricka i uduszony Ferg :D
 
julija tez jakos sie nie prezentowala na ostatniej gali a dała zarobić pliki, zazwyczaj na wazeniu ten kto skacze i sie pruje dostaje na dziure :)))
A gdzie twoje typy przed galą że tak wszystkich wyśmiewasz? Czyżby nie szło tak dobrze i boisz się coś publicznie podawać bo potem będzie wstyd? Udowodnij swoją wartość bo tutaj jesteś jak narazie nikim.
 
A gdzie twoje typy przed galą że tak wszystkich wyśmiewasz? Czyżby nie szło tak dobrze i boisz się coś publicznie podawać bo potem będzie wstyd? Udowodnij swoją wartość bo tutaj jesteś jak narazie nikim.
Są jego typy dwie strony wcześniej zdaje się.
 
Back
Top