UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 (29.07.2023)

To ja też dorzucam Ferguson @ 4.00. Nad resztą jeszcze się zastanawiam.
A nie fajniej tak?

1690467252888.png


Skończyć Greena nie jest łatwo.
Co Wy na to?
@Roshi @Karwantes


Edit: ja już zagrałem. Wg mnie spore prawdopodobieństwo.
 
Last edited:
Dogram za drobne Pereira decyzja, mam wrażenie, że fizyczność zdecyduje i da radę obalać księżniczkę.
 
Ten typ też jest wyżej kurła :boystop:
kurła nie czytam innych typów, nie chcę się sugerować ;)
wolę bazować wpierw na własnych odczuciach,
dopiero na końcu przed galą konfrontuję.

Edit: ale mi chodzi o Michela Pereirę z Wonderboyem.
 
Mnie przekonały ostatecznie warunki fizyczne. Bobby ma równie dobry output ale mam nadzieje że długie kończyny Tonyego zrobią tu należytą robote.
Gdyby nie występ Tony-ego z Diazem również bym pograł, ale on w tej walce był po prostu innym zawodnikiem i to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
 
A nie fajniej tak?
Oczywiście, że fajniej. Ale okaże się, że trafi się dzień odrodzenia Fergusona i najgorszy dzień w życiu Greena i Ferguson go nagle podda. Chociaż nie chce mi się wierzyć w takie cuda i decyzja rzeczywiście wygląda tu bardzo ciekawie.
 
Maverick myślę, że ogarnie jakieś poddanie, Matthews urwie łeb czarnemu. Tylko trochę się boję o Vergare, Lacerda posłał go dwa razy na deski w ostatniej walce, ostro się tam ganiali po oktagonie, no ale ten Brazol słabiutki.

Ładować taki kupon na prelimsy?

ufc21931.jpg
 
Maverick myślę, że ogarnie jakieś poddanie, Matthews urwie łeb czarnemu. Tylko trochę się boję o Vergare, Lacerda posłał go dwa razy na deski w ostatniej walce, ostro się tam ganiali po oktagonie, no ale ten Brazol słabiutki.

Ładować taki kupon na prelimsy?

ufc21931.jpg

Matthews akurat myśle, że będzie tu szukał poddania. Rywal ostatnio gdzieś skupiał się na boksie, nawet na walkach na gołe pieści, które nie doszły ostatecznie do skutku. Sam myślałem nad takim typem, jest chyba w okolicach kursu 3.00 (samo poddanie).

Nad Maverick przez poddanie tak samo myślałem, ale u kobiet kursów 2.00-3.00 nie lubię ruszać. Wolę trochę wyższe.

Kupon ogólnie sensowny, według mnie ma szansę wejść, ale wiadomo jak to jest przy czterech zdarzeniach na jednym kuponie.
 
Matthews akurat myśle, że będzie tu szukał poddania. Rywal ostatnio gdzieś skupiał się na boksie, nawet na walkach na gołe pieści, które nie doszły ostatecznie do skutku. Sam myślałem nad takim typem, jest chyba w okolicach kursu 3.00 (samo poddanie).
Co więcej Flowers lubi pójść po nieprzygotowane obalonko na zmęczeniu a to będzie znakomita okazja dla Matthewsa na jakąś gilotyne.
 
Kurs na Tonyego to nieporozumienie, wiadomo że nie można tego traktować jako mocnego czy nawet średniego betu bo jednak Ferguson jest już wrakiem u schyłku ale Bobby będzie łatwiejszy stylistycznie niż jego ostat
Gdyby nie występ Tony-ego z Diazem również bym pograł, ale on w tej walce był po prostu innym zawodnikiem i to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Wez pod uwage ze on ta walke wzial w zastepstwo jakies 48h przed i walczyl wage wyzej. Z Chandlerem wygladal bardzo dobrze do wiadomogo ktorego momentu. Bobby to jednak klasa nizej i zasieg kurewsko mniejszy
 
Back
Top