UFC 209: Woodley vs Thompson 2 - dyskusje, kursy

Co sadzicie o walce lando vannata - david teymur?
Na poczatku obstawialem w ciem o vanatte ale teraz po obejrzeniu dwoch walk davida zastanawiam sie czy nie obstawic tego drugiego..
ktos, cos sie wypowie ? :D
 
Scenariusz walki wieczoru może być bardzo podobny do poprzedniej. Niby tyron trenował z jakimś mistrzem świata od karate/ Taekwondo. Widziałem filmiki jak dużo trenuje z Northcut. Może coś mu to pomoże i będzie miał kilka dodatkowych technik. Chose one jest na pewno silniejszy i lepiej przygotowany w bjj. Bardzo pomogą mu obalenia i dominacja w klinczu.
Kursy bardzo dobrze odzwierciedlają szanse zawodników.
Poczekam do ważenia jak kurs jeszcze wzrośnie to prawdopodobnie spróbuję.
 
Na 365 jest opcja overeem przez dec lub decyzję techniczną 5.
A wybór rundy, overeem decyzja 6.
Zakładając że walka potoczy się podobnie do walki z nelsonem.
 
Bardzo dobre kursy ale wydaje się że over1.5r przy 2zl wydaje się najrozsadniejszy. Czekam na resztę walk, wyrzuce chyba vanate i dodam paula craiga
 

IMAG0432_1_1.jpg
OGLĄDAMY!
 
Craig + bektic +zastanawiam się czy nie dodać overeem.
Jeszcze brak kursów
ten Craig to nie jest moim zdaniem za dobrym zawodnik, a tego drugiego ktos tu ladnie opisywal jak walczyl i cos tam potrafi jak dobrze pamietam
 
Woodley z Thompsonem to ciężka walka do wytypowania.. z tego co słyszałem to Thompson trochę ,,przypakowal " na siłowni. Będzie zbijal z 86 kg ( poprzednio zbijal z 82)
 
Mała stawką można spróbować. Jeżeli chce wygrać będzie musiał być bardzo czujny. Jeden strzał jednego jak i drugiego może wszystko wyjaśnić.
Overeema to może zamroczyć podmuch pięści Hunta :)
Ja tam czekałem tylko jakie będą kursy na decyzje gdy ogłoszono pojedynek. Reem zawalczy ostrożnie, skorzysta z dużej przewagi warunków fizycznych i będzie dobrze.
 
Zamiast vanaty, wrzucę chyba Paula craiga. Czuje ze vanata może to przejebane z tym teymurem który jest większy i ma bardziej techniczna stojke
 
ten Craig to nie jest moim zdaniem za dobrym zawodnik, a tego drugiego ktos tu ladnie opisywal jak walczyl i cos tam potrafi jak dobrze pamietam
Tyson Pedro przygotowywał się do tej walki w JacksonWink, podobno dawno trenerzy nie widzieli tam kogoś takiego. Lubię obu więc ciężko typować mi tę walkę, ale Pedro uważany jest przez wielu za wielki talent. W MMA od małego, jego ojciec uczył go za dzieciaka już stójki, ogólnie bardzo dobry zawodnik, nadzieja australijskiego MMA trochę razem z Whittakerem.
 
Elkins kurs prawie 5 to chyba troche przesada co?
Betckic ledwo co wygral ze Skellym, a Elkins go pokonal bez zadnego problemu
 
Elkins kurs prawie 5 to chyba troche przesada co?
Betckic ledwo co wygral ze Skellym, a Elkins go pokonal bez zadnego problemu
Elkins split z Martinsem, którego Bektic skończył, ale tym tokiem iść sensu nie ma, kurs 5 przesada, ale to dlatego że spadł na Bektica
 
wiem tylko podalem jako przyklad
bardziej mi chodzi, ze stylistycznie moze byc ciekawie, dwoch mocnych zapasnikow z mocnym parterem
jednak zapasy potrafia szbyko zmeczyc, a Elkins cardio zawsze ma dobre, nie pamietam jak tu u Betkicza wyglada
 
Back
Top