UFC 209: Woodley vs Thompson 2 - dyskusje, kursy

Panowie mark godbeer? Całkiem spoko kurs (1.60) a ten daniel spitz nie jest jakiś rewelacyjny. Ma tragiczny boks
 
Pytanie czy w typie overeem win decyzja lub techniczna decyzja sendziow zalicza się też tko czy tylko przypadki uniemożliwiające dalszą walkę?
 
Pytanie czy w typie overeem win decyzja lub techniczna decyzja sendziow zalicza się też tko czy tylko przypadki uniemożliwiające dalszą walkę?

84d7a3d80f8836337a1dcc7c92ebe3fd.jpg
 
Kurs na woodleya rośnie. Ktoś upatruje w nim szansę?
Jeżeli popatrzymy z jaką łatwością Woodley obalił Wonderboya w pierwszej rundzie, a w następnych go naruszył, to ktoś na pewno.
Wonderboy tym razem musi podkręcić tempo, a na pewno jest to trudne z kimś kto może znokautować cię mega dynamiczym prawym sierpowym, albo z łatwością obalić.
Tak, czy inaczej moim zdaniem 60 do 40 na Thompsona.
Tak samo z walką Khabiba z Fergusonem 60-40 na El przechuja. Moim zdaniem Khabib nie mierzył się jeszcze z zawodnikiem, który jest tak kreatywny i potrafi wywierać taką presję przez 5 rund.
 
@Shoocker

wywierać presję przez 5 rund? gdzie ja się pytam? w parterze? Chyba oczywiste jest, że jak tylko CHABIB zechce to walka trafi do parteru. Czytam te posty tutaj, że EL KU CHUJ ma pojebany (w sensie - pozytywnie) parter i w ogóle. A Nurma to jak się prezentuje? Przekurewska kontrola w parterze i rozbijanie.

Jak dla mnie Rusek to wygrywa nawet przed czasem przez brutalną pacyfikację w parterze. Tony przyjmie jakąś kosmiczną liczbę uderzeń...

Co do main eventu .... Najpierw myślałem, że tym razem wygra Thompson - rewanż się uda. Jednak z czasem bardziej się skłaniałem ku mistrzowi, który na pewno będzie silniejszy, dynamiczniejszy i będzie obalał raczej bez trudu. Ale kursy są dziwne. Tzn aktualna tendencja. Może być coś na rzeczy, że kurs na mistrza idzie do góry cały czas. Może jakieś zakulisowe czynniki ?
 
wywierać presję przez 5 rund? gdzie ja się pytam? w parterze? Chyba oczywiste jest, że jak tylko CHABIB zechce to walka trafi do parteru. Czytam te posty tutaj, że EL KU CHUJ ma pojebany (w sensie - pozytywnie) parter i w ogóle. A Nurma to jak się prezentuje? Przekurewska kontrola w parterze i rozbijanie.

Jak dla mnie Rusek to wygrywa nawet przed czasem przez brutalną pacyfikację w parterze. Tony przyjmie jakąś kosmiczną liczbę uderzeń...
Okej powiedzmy, że walka trafi do parteru(chociaż obrona obaleń Fergusona, jest mocna i niekonwencjonalna), to moim zdaniem długie nogi i ręce Fergusona, to jak poddaje swoich przeciwników, oraz treningi z Eddiem Bravo, mogą świadczyć o tym, że będzie on jednym z najmniej wygodnych przeciwników, których miał pod sobą rusek.
Niestety poddanie Majkela Dżonsona, czy obicie ogórka Horchera nie robi na mnie takiego wrażenia jak poddanie Tibao, czy inne walki El przechuja.
 
takie ako przyszlo mi do glowy
Teymur+Tybura+Overeem+Sanders+Pedro+borys+popek
ktos ma jakies zastrzeżenia czy same pewniaczki?
 
takie ako przyszlo mi do glowy
Teymur+Tybura+Overeem+Sanders+Pedro+borys+popek
ktos ma jakies zastrzeżenia czy same pewniaczki?
Na pewno Teymur zawyżony kurs, obaj utalentowani strijerzy, ale kto wygra nie wiem.Pedro i Sanders nie znam.Tybura i Reem powinni siąść
 
Ładnie się wstrzelilem w temat :)
Bardzo kuszące chociaż ze względu na kurs

Mnie skusiło, Ciebie nie skusi, skoro chcesz grać tko/dec :>
Szanse Fergusona widzę w poddaniu > decyzji > tko, chociaż najlepiej doga stawiać normalnie, a takie zakłady za drobnicę.

Dorzucam jeszcze Ferg dec/sub @5.00
 
Last edited:
Mnie skusiło, Ciebie nie skusi, skoro chcesz grać tko/dec :>
Szanse Fergusona widzę w poddaniu > decyzji > tko, chociaż najlepiej doga stawiać normalnie, a takie zakłady za drobnicę.

Bardziej sklaniam się ku decyzji, chciałem się zabezpieczyć grając podwójna szansę. Nie wydaje mi się że walka zakończy się poddaniem.
 
Łapię się za głowę czytając co wy tu piszecie...

Ale spoko - jak Ferguson podda, albo nawet wygra w inny sposób - zwrócę honor internetowy hah:crazy:
 
powiem wam tak Khabib jest lepszym grapplerem i zapasnikiem, ale czy przez 5 rund da rade obalac Fergusona? tego juz nie jestem taki pewien
Tony 5 rund potrafi walczyc w szalonym tempie, a Kebab nigdy na takim dystansie nie walczyl
 
Back
Top