UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

niestety Nawałka imo spierdolił niesamowicie z tymi zmianami czekając chuj wie na co
jak można w 120 minut zrobić 2 zmiany tylko jak goście siły nie mają biegać (rozumiem że chujozy na ławce, no ale kurwa), rozumiem jakby chciał zrobić manewr zwany "Van Gaal" i Boruca dać na karne bo Łukasz bronić tego nie umie co udowodnił poraz kolejny już ani razu nie będąc blisko przez 10 serii karnych wyciągnięcia czegokolwiek
i chuj to powinno obchodzić Nawałke czy go kocha czy nie, czy by go to zniszczyło czy nie - skoro typ nie potrafi nic wyjąć z 11 metrów to niech spierdala jak jest możliwa zmiana pod koniec dogrywki
to wyraźne granie byle do karnych się zemściło, tym bardziej z takim bramkarzem który nigdy karnego nie wybronił
Zgadzam się, że Nawałka zjebał nie wystawiając Boruca na rzuty karne. Myślałem, że to właśnie po to kisił tą ostatnią zmianę...
 
Kurwa, smutno mi. Awans naprawde był realny. Szkoda chłopaków bo serducho pokazali i zostawili dużo zdrowia. W nocy spać nie mogłem, oglądałem te wywiady i aż sam miałem łzy w oczach jak zobaczyłem płaczącego Fabiana. Piękna przygoda, szkoda, że to się już dla nas skończyło. Teraz obrona pasa przez Aśke chyba mnie tylko rozweseli na przestrzeni tych kilkunastu dni.
 
Nagroda dla idioty roku trafia w ręce Marylki.




A dla Iwana nagroda za ripostę roku.


słabo słychać ale jest ...


Maryla wygląda jak ten idiota komentujący gale KSW na YT ale nie wiem jak sie nazywa zeby kolesia wrzucic
 
Nie pojebalo ci się coś chlopcze, żeby to tak przeżywać i mnie tak obrażać? Ciekawe czy na zlocie tez będziesz taki kozak i powiesz mi to w ryj, będę czekał.

Patrzcie, 80kg wege będzie kogoś straszył pobiciem :DC: Zbić to ty możesz kapucyna najwyżej :mamed:
 
Gdzie popełniłem błąd, że mi gimbusy w necie cisną :mamed:?
 
My na tym turnieju tylko wygraliśmy, uwierzcie mi, osiagnelismy złoto, w dużo ważniejszej postaci niż kawałek krążka.
 
Też przeszło mi przez myśl, że Nawalka w ostatniej chwili wpuści Boruca. Nie można jednak mieć do niego o to pretensji. Serie rzutów karnych na pewno były trenowane. Może na nich Fabiański wykazywał się najlepiej? Przyczyna przegranej wcale nie tkwi w decyzjach trenerskich ani niewykorzystanych sytuacjach. Problemem jest krótka ławka rezerwowych i brak rozgrywającego. Pomimo tych niedogodności spisalismy się wyśmienicie i mam nadzieję, że występ na tym turnieju nie jest tylko jedną jaskółką.
 
Przespałem się i takie dwie refleksje:

- Krystyna Ronaldo - kurwa, powiedzcie mi, jak ktoś z tak roszczeniową, płaczliwą, gwiazdorską i egoistyczną postawą, zdołał dojść w życiu tak daleko. Czemu kurwa go karma nigdzie jeszcze nie dopadła? Każde zbliżenie na jego twarz podczas meczu, pokazywało zblazowaną mordę, która albo płaczliwie spoglądała w niebo lub na sędziego, albo z fochem, że coś tam kurwa.

- Pazdanator - ależ mnie duma rozpiera, że chłopak z Nowej Huty, z chujowego klubu jakim jest Hutnik (hue hue hue), wybija się tak i gra bez kompleksów przeciwko "gwiazdom" jak Krystyna. Chyba nigdy nie mieliśmy tak czujnego, odważnego i twardo, ale czysto grającego środkowego obrońcy. Za każdym razem jak wpierdalał się barem w Krystynkę, a ten rozpłaszczał się na nim, jak jebana mucha na szybie auta, to serce rosło. Brawo Michał!
13495205_1720814281516754_8303811186957356208_n.jpg
 
słabo słychać ale jest ...


Maryla wygląda jak ten idiota komentujący gale KSW na YT ale nie wiem jak sie nazywa zeby kolesia wrzucic

Ona jedyny jaki może mieć żal to do Boga że jej kurwa mózgu oszczędził.
 
boruc by zrobil to samo i zaraz gadanie by bylo na chuj zmienial fabiana
Oczywiście, że byłoby gadanie (wśród januszy) w takiej sytuacji. Co nie zmienia faktu, że należało wpuścić na boisko bramkarza lepszego w sferze rzutów karnych, skoro zachowała się ta ostatnia zmiana.
 
Ktoś gdzieś wrzucał staty z tego roku jeśli chodzi o obronione karne:
Fabiański - 24%
Boruc - 25%
Szczęsny - 23%
Więc generalnie różnica żadna.

Odnośnie tego Euro. Można być zadowolonym z dwóch powodów. W końcu piłkarze nawiązali chociaż trochę do sukcesów siatkarzy i ręcznych dzięki czemu niedługo możemy mieć mocną ekipę w trzeciej dyscyplinie drużynowej. Po drugie, pierwszy raz od dawna wrócimy po dużej imprezie i nie będzie trzeba zmieniać trenera i 3/4 składu tylko ci zawodnicy wciąż będą się ze sobą zgrywać. Do tej pory mieliśmy schemat impreza->przemeblowanie kadry->następna impreza (drużyną, która jest ze sobą najwyżej 2-3 lata).
Odpadliśmy, bo brakowało doświadczenia i rozgrywającego. Zbyt łatwo oddajemy pole po strzelonej bramce. Przydałby nam się taki De Bruyne, który piłkę przytrzyma, wyprowadzi akcję czy dokładnie poda jakąś kluczową piłkę. Nie mniej na takim zespole można budować dobry zespół na mundial, bo fundamenty jako takie są. Jak Zieliński z Linettym się ogarną to może być naprawdę ciekawy zespół (teraz też jest, ale rezerwy są :)).
 
Po jaki chuj Marylę biorą wpuszczają na antenę? Wystarczą już leśne dziadki...

@Orest pojechałeś po bandzie zdrowo. Liczę, że jak dziś poczytasz to co wypisywałeś to będzie Ci wstyd:KotKapitalista:

Nie ma co komentować wszystkich wpisów po kolei, ale pisanie o błędach Nawałki zalatuje już pod herezję...
Brawo Panowie:OK:
 
Boruc: 2/5 karnych obronionych w tym sezonie. 13 w całej karierze.

http://www.transfermarkt.pl/artur-b...er/15220/plus/0?saison_id=2015&wettbewerb_id=

Szczęsny: 2/9 karnych obronionych w tym sezonie. 10 w całej karierze.

http://www.transfermarkt.pl/wojciec...er/44058/plus/0?saison_id=2015&wettbewerb_id=

Fabiański: 0/2 karnych obronionych w tym sezonie. 5 w całej karierze.

http://www.transfermarkt.pl/lukasz-...er/29692/plus/0?saison_id=2015&wettbewerb_id=
Heh, jakieś trefne te dane znalazłem :lol:
Co nie zmienia faktu, że karniaki to loteria i równie dobrze Boruc też nic by nie wyjął. Poprawcie mnie, bo już nie pamiętam za dobrze, ale Portugalczycy chyba wykonywali karne bardzo precyzyjnie i były one cholernie ciężkie do obrony.

Z innej beczki, ciekawostka. Na tym turnieju Polacy ani razu nie przegrywali (w sensie, że nie gonili wyniku).
 
Boruc też by nie obronił, takie gadanie jest bez sensu :P a Maryla to lepiej powinna siedzieć cicho, wstyd mi za nią, potem wszyscy mają kobiety za durne babska...
 
Rodowicz to powinna swoje tłuste komunistyczne dupsko już dawno złożyć do trumny. Gdyby nie protekcja i przyjaźnie, to by ten kaszalot nigdy nie zaistniał zapewne.
 
Co nie zmienia faktu, że karniaki to loteria i równie dobrze Boruc też nic by nie wyjął.
Jednak wolałbym, żeby "niczego nie wyjął" koleś, który statystycznie, spośród trojga naszych bramkarzy jest w rzutach karnych najlepszy. :evil:
 
Kurwa Panowie zlitujcie się, pierdolić na Fabiana po tym jak jako drugi bramkarz spisywał się świetnie i jakby nie On to byśmy w dupie byli nie w ćwierćfinale. Nie wiadomo czy by to wyciągnął Boruc, może tak, może nie. Ale Łukasz jest dla mnie prze chujem.
Dla mnie największy problem, tkwi w niewykorzystywaniu okazji, jakby skuteczność była poprawiona, było by na prawdę dobrze i tak jak Comber mówi ławka rezerwowych mizeria.
Nie mniej tak jak wcześniej mówiłem, jest okazja zrobić coś fajnego z tego teamu i mam nadzieję, że będzie szło tylko lepiej ;).
 
Tak gadacie o tej zmianie bramkarza. A wiecie czemu moim zdaniem zawdzięczamy ten sukces? Temu, że w końcu jest drużyna, a nie indywidualna rywalizacja, toksyczna rywalizacja. Nieważne kto tam gra, ważne aby synergia się zgadzała. Fabian, który moim zdaniem dał występ tego turnieju w meczu z Helwetami, uratował nam dupsko nie raz i nie dwa, miał zostać zmieniony na karne tylko z powodu jakiejś suchej statystyki mówiącej o tym, że Boruc ma jeden karny obroniony więcej? Jakby ten chłop, który stracił miejsce przed samymi mistrzostwami, później z marszu wszedł i został MVP poczuł się? Moim zdaniem to trochę degradacja zaufania i nie tylko, a rolą trenera jest harmonia w zespole i wprowadzenie takiego zamętu jest zawsze ryzykowne, bo gdyby Boruc nagle obronił te karne, to spoko, Fabian by się cieszył, a gdyby wyszło tak samo, byłby duży niesmak w jego głowie, a to w chuj wpływa na dyspozycję na tym poziomie. Nawałka zajebistą pracę wykonał właśnie tym, że to wszystko pouspokajał, a rozjebać takie coś jest zawsze łatwo.
 
Nie wiadomo czy by to wyciągnął Boruc, może tak, może nie.
a teraz to sobie każdy może gadać co by było gdyby :)
Przecież ja nie dywaguję nad tym, czy Boruc na miejscu Fabiana by to wyciągnął, czy też nie... Po prostu wolałbym, żeby to On stanął wtedy na bramce, skoro ma najlepsze statystyki w rzutach karnych i była ku temu okazja.

sUabe, nie oglądam gry o tron :D
To może najwyższy czas zacząć, Hipsterko ? Żadne to arcydzieło, ale przyjemnie się ogląda.


P.S.:
frabz-Boruc-by-to-wycign-984cf9.png
 
Przecież ja nie dywaguję nad tym, czy Boruc na miejscu Fabiana by to wyciągnął, czy też nie... Po prostu wolałbym, żeby to On stanął wtedy na bramce, skoro ma najlepsze statystyki w rzutach karnych i była ku temu okazja.


To może najwyższy czas zacząć, Hipsterko ? Żadne to arcydzieło, ale przyjemnie się ogląda.


P.S.:
frabz-Boruc-by-to-wycign-984cf9.png
można by dyskutować bez końca kto by co zrobił, przegrali to przegrali, ja tam jestem z nich dumna i tak :D

HIPSTERKO?!?!?! :joe: kilka razy próbowałam to oglądać, za każdym razem zasypiałam więc nope, to nie dla mnie :D
 
można by dyskutować bez końca kto by co zrobił, przegrali to przegrali, ja tam jestem z nich dumna i tak :D

HIPSTERKO?!?!?! :joe: kilka razy próbowałam to oglądać, za każdym razem zasypiałam więc nope, to nie dla mnie :D
No bo to nie babski serial dla kucharek
 
Back
Top