UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Nie do końca się z Tobą zgodzę @baju, bardzo często ocenia się karnego czy był strzelony dobrze pod kątem tego czy wpadnie, tak banalnie łatwo. Jakby Patricio rzucił się w drugi róg to byśmy mówili o tym że świetnie zmylił bramkarza, ot taki biznes. I nie, nie sugeruję że karne to loteria czy gra szczęścia.
Dla mnie był za lekki, takie "pacnięcie", nie był to strzał z tej serii ze Szwajcarią. Niestety.
 
Ja jestem najebany, ale nie hejtuję z dupy. Szanuję Cię, powstrzymaj się od tego póki czas. Graliśmy pięknie, szacunek się należy mimo wszystko, po co te podśmiechujki.
Chuj mnie to boli, każdy ma swoją pracę i albo ją wykonuje dobrze, albo źle. :)
 
Dla mnie był za lekki, takie "pacnięcie", nie był to strzał z tej serii ze Szwajcarią. Niestety.

A jak niektórzy strzelają "Panenką" i wpada to wszyscy mówią o tym że gość ma jaja żeby tak strzelić. Rozumiem Twoje argumenty i są one w dużej mierze słuszne, najlepiej ładować w okno pod ladę z taką siłą żeby bramkarz nie wyjął no ale niestety, nie wszyscy tak potrafią.
 
Swoją drogą chciałbym zwrócić uwagę na taki fakt że za wielki talent w Polsce jest uważany Kapustka, rocznik 96, gra końcówki, a u Portugalczyków wychodzi Renato Sanches, chłopak z rocznika 97, za którego Bayern zapłacił 35 mln euro i jest najlepszym zawodnikiem tego zespołu, gra kapitalnie. Taka jest różnica między Polakami i Portugalczykami w potencjalnie młodzieży, ogólnie piłkarskim.
 
  • Like
Reactions: Ian
Kurwa Portugalia na samych remisach jedzie i już w półfinale. Brawo Polacy za walkę . Szkoda Kuby bo był jednym z lepszych zawodników na tym turnieju. Nie ma co się łamać przed nami eliminacje do MŚ.
 
No coz przegrali ale ja i tak jesten zadowolony i ciesze sie za tak daleko zaszlismy. Jestesmy w najlepszej 8 Europy. Jak niektorzy nie widzialem nigdy tak dobrze grajacej reprezentacji. Zaesze mecz o honor i wstyd po slabych wystepach. Wreszcie cos gramy. Nawalka jak dalej taka zajebista prace beszie robil to na MŚ tez ladnie pogramy. A chlopaki i tak swoje wygrali, doszlismy kiedys tak wysoko na Euro? Chyba historia stworzyla sie na naszych oczach;) a jeszcze chlopakom niedlugo przyjda oferty od klubow i mysle ze nie byle jakich;) takze glowa do gory bylo zajebiscie, byla radosc (wreszcie) i emocje jak zawsze:)
 
comment_zkfp4dH1O1hXoBBQ7iA8tgx7legfkYpA.jpg

comment_UFtS61vu8Ep096F6uakOALDaF4Uan8ay.jpg


comment_UphNbybur3uCOxzd1HqMhXbd1QAybg9R.jpg
 
To był najlepszy turniej w wykonaniu Polaków odkąd żyje, dlatego też dziękuje wam panowie za emocje! Pomimo, że piłką się nic a nic nie interesowałem przez ostatni rok czy dwa lata, to dzięki naszej drużynie wróciła mi ochota na śledzenie jej. Zajebiście, w końcu mamy zgrany team.
P.S tak się wydarliśmy ze znajomymi przy golu w 2 minucie, że mój pies do tej pory nie może dojść do siebie :D
 
Fabian nie powinien się obwiniać. Ratował nam dupy jak tylko mógł. W dużym stopniu przyczynił się do tego że zaszliśmy tak daleko.
 
I tak wiele osiągnęliśmy na tym Euro, a od Kuby to tak profilaktycznie wspomnę, że należy się odpierdolić, bo to najlepszy nasz zawodnik na tym Euro.
 
Właśnie coś sobie uświadomiłem... Przykro mi to mówić, ale żadna walka MMA nie byłaby w stanie wzbudzić u mnie takich emocji. Futbol nr 1.

#czekamnalincz #smutnealeprawdziwe
:DC:

Podczas JBJ - OSP miałem milion razy większy stan podzawałowy. Nie wiem, ale dla mnie kopanie piłki to przeżytek lekki. #czekamnalincz

Zauważyłem też, że w towarzystwie emocje są tysiąc razy większe przy piłce.
 
Back
Top