UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

:DC:

Podczas JBJ - OSP miałem milion razy większy stan podzawałowy. Nie wiem, ale dla mnie kopanie piłki to przeżytek lekki. #czekamnalincz

Zauważyłem też, że w towarzystwie emocje są tysiąc razy większe przy piłce.
Wyjdź z tego tematu :poke:
 
FB_IMG_1467326170804.jpg
 
Tak jakoś smutno teraz :(

Brawo dla chłopaków. Świetny turniej w ich wykonaniu. Super atmosferę stworzyli. Niech szybko wyjdą z dołka po odpadnięciu. Jeszcze nie raz będziemy mieć z nich frajdę.
 
Spokojnie, będę robił co będę chciał, nie będzie mi licealista mówił co mam robić. Ogarnij bajere chlopczę:)
Jak ogólnie Cię szanuje ta w tym temacie sięgasz nizin @mahonek 'a.... Ustaw se jakąś blokadę, że powyżej promila nie będziesz w stanie zalogować się na cohones i będzie git...
 
Kurwa, pierwszy raz w życiu, poczułem jak to jest jak Polska walczy o półfinał, zaszli bardzo daleko, mogli przejść dalej, ale to i tak duży sukces. Czuję się jakby mi ktoś nerkę wyciął :cry:, będzie mi czegoś brakowało. I tak Brawo Polska.
Portugalia, kurwa najgorszy zespół jaki na tych mistrzostwach został, jebani szczęściarze, naszym w drugich połowach trochu oddechu brakowało.
 
A i jeszcze jedno Fabian, zajebiste zastępstwo, tyle co chłopaczyna pomógł, to głowa mała.
 
Mahonek nigdy nie zniżył się do poziomu oresta z tego tematu. Burak, który prowokuje, bo to tak zabawnie ukłuć kogoś, kto się przejmuje sportem. Mentalnie siedzi w gimnazjum i się czepia licealistów :).
 
Jak tych gogusiów nażelowanych nie cierpię, tak przyznaje wstydu nie przynieśli i emocje dali.
 
dla wszystkich hejterow gdyby nie Kuba to nie wyszlibysmy z grupy!!!szacun...dumny z pochodzenia!!! za dwa lata damy kurwa rade!!!
 
Święte prawo futbolu mówi, że nie wolno liczyć na karne, bo się łatwo można przeliczyć. Spróbowaliśmy dwa razy, raz nie wyszło. Trudno.
Szkoda Polaków, bo mimo wezystko zagrali najlepszy mecz na turnieju na 105% swoich możliwości. Niemniej i tak ogromny szacunek dla zawodników i w szczególności trenera za bądź co bądź historyczne osiągnięcie. Dawno Polska reprezentacja nie grała tak w piłkę i to cieszy.
Brawa dla Nawałki i chłopaków. Zasłużyli na nie.
 
No nie byłbym taki pewien, Leśnodorski może się zdziwić jak mu otworzą walizkę przed nosem a jest trochę klubów zainteresowanych po Euro (nie, Barcelona nie jest).
wiem dlatego Polska liga jest zacofana bo zamiast zotawic takeigo zawodnika to odrazu go sprzejaa i tak bylo od zawsze ....hajs hajs hajs to sie liczy u nas masz racje
 
Mahonek nigdy nie zniżył się do poziomu oresta z tego tematu. Burak, który prowokuje, bo to tak zabawnie ukłuć kogoś, kto się przejmuje sportem. Mentalnie siedzi w gimnazjum i się czepia licealistów :).
Nie pojebalo ci się coś chlopcze, żeby to tak przeżywać i mnie tak obrażać? Ciekawe czy na zlocie tez będziesz taki kozak i powiesz mi to w ryj, będę czekał.
 
W chuj szkoda, mega szacunek dla tych gości. Może przez to, że dali z siebie wszystko i bardzo dobrze zagrali, zabrakło tak niewiele to boli to najbardziej.
 
nie ma wstydu na tym turnieju, ale apetyty rosły z w miare jedzenia i była szansa nawet z tej drabinki się dopchać na finał

niestety Nawałka imo spierdolił niesamowicie z tymi zmianami czekając chuj wie na co
jak można w 120 minut zrobić 2 zmiany tylko jak goście siły nie mają biegać (rozumiem że chujozy na ławce, no ale kurwa), rozumiem jakby chciał zrobić manewr zwany "Van Gaal" i Boruca dać na karne bo Łukasz bronić tego nie umie co udowodnił poraz kolejny już ani razu nie będąc blisko przez 10 serii karnych wyciągnięcia czegokolwiek
i chuj to powinno obchodzić Nawałke czy go kocha czy nie, czy by go to zniszczyło czy nie - skoro typ nie potrafi nic wyjąć z 11 metrów to niech spierdala jak jest możliwa zmiana pod koniec dogrywki
to wyraźne granie byle do karnych się zemściło, tym bardziej z takim bramkarzem który nigdy karnego nie wybronił

najbardziej to mnie dziwi to co odpierdalał w tym meczu Sz.P. Jędrzejczyk
to był kurwa najgorszy punkt tego spotkania, nie wiem kompletnie co on odpierdalał, gość ma 0 skilla ofensywnego, 1 chujowa wrzutka mu wyszła przez cały mecz a grał cały czas wyżej niż kurwa Grosicki :lol: chyba kogoś popierdoliło
a potem w obronie była dziura i Pazdan zbiegał na bok a Krycha na śo, taka rotacja jest fajna ale jak by tam kurwa był Rybus a nie gość co nie umie nic zrobić z przodu
 
Back
Top