UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

To był piękny turniej, osobiście po raz pierwszy miałem okazję przeżyć takie emocje dzięki piłkarzom.
Podzielam. Na ogół rzadko piłkę oglądam, co tu dopiero mówić o emocjach, ale nasza reprezentacja na Euro trochę to zmieniła.
Cholernie szkoda, że akurat Kuba nie strzelił. IMO najlepszy gracz w reprezentacji, strasznie sobie go cenię. Ale turniej w naszym wykonaniu dobry, nawet bardzo. Na jesień osobiście chciałbym zobaczyć sparing Polaków z Islandią albo właśnie przegranym Belgia/Walia.
Swoją drogą trzeba przyznać, że Polska po wyjściu z grupy niczym Michał Materla w klatce. :lol:
 
Wszyscy Kubie wybaczą, ale karny wykonany co najmniej słabo. Niesmak gigant, jak pytałem jak sobie radzi Juanfran po finale LM, to nie wiem jak Kuba to przeżyje. @allan77

Nie do końca się z Tobą zgodzę @baju, bardzo często ocenia się karnego czy był strzelony dobrze pod kątem tego czy wpadnie, tak banalnie łatwo. Jakby Patricio rzucił się w drugi róg to byśmy mówili o tym że świetnie zmylił bramkarza, ot taki biznes. I nie, nie sugeruję że karne to loteria czy gra szczęścia.
 
Kurwa maaaaaać! Jebać rzuty karne, jebana loteria....

Dziękuję naszym piłkarzom, że pozwolili mi znowu poczuć się jak mały chłopiec i naprawdę jarać się piłką! To jest najlepsza reprezentacja odkąd sięgam pamięcią, bardzo dobry team, grający bez kompleksów, ale i z pokorą, bez gwiazdorstwa! Mimo przegranej czuję się szczęśliwy, że mogłem oglądać grę naszych chłopaków na takim poziomie i bezradnego kurwiszona Krysialdo w starciach z naszym Pazdanatorem!

PS. Z Pazdanem chodziłem do liceum, mega ziomek, jarał wtedy szlugi w kiblu na przerwie, a teraz kondycja jak Diazowie :D Kocham go!
 
Back
Top