Trening w domu

chce ogolnie wzmocnic cialo, core przede wszystkim, brzuch i kregoslup
Russian twist, plank, side plank, krokodylki na plecy i od nowa.

Jest jeszcze zajebiste cwiczenie gdzie ustawiasz sie do podporu przodem i przekladasz z boku na bok ciezarek lub przedmiot. Musisz byc ciagle w podporze i nie rotowac biodrami przy przenoszeniu przedmiotu/ciężarka. Ciezarek układasz na lini brzucha.


W zupełności wystarczy.
 
Russian twist, plank, side plank, krokodylki na plecy i od nowa.

Jest jeszcze zajebiste cwiczenie gdzie ustawiasz sie do podporu przodem i przekladasz z boku na bok ciezarek lub przedmiot. Musisz byc ciagle w podporze i nie rotowac biodrami przy przenoszeniu przedmiotu/ciężarka. Ciezarek układasz na lini brzucha.


W zupełności wystarczy.
poka jakis filmik z tym
 
Russian twist, plank, side plank, krokodylki na plecy i od nowa.

Jest jeszcze zajebiste cwiczenie gdzie ustawiasz sie do podporu przodem i przekladasz z boku na bok ciezarek lub przedmiot. Musisz byc ciagle w podporze i nie rotowac biodrami przy przenoszeniu przedmiotu/ciężarka. Ciezarek układasz na lini brzucha.


W zupełności wystarczy.
Jako dodatek tak, ale nie jako full body i core przy okazji
 
poka jakis filmik z tym


Tu jest 4:50 minuta. Ja to po prostu robie tak ze przekładam cos na druga strone, wracam do pozycji i potem chwytam to druga ręką. Nie robię tego powrotu jak on ale to szczegół. Najwazniejsze bys nie obracał sie biodrem jak sięgasz po przedmiot.

Jako dodatek tak, ale nie jako full body i core przy okazji
No full body to nie, jako core to na 100% mu wystarczy na początek.
 


Tu jest 4:50 minuta. Ja to po prostu robie tak ze przekładam cos na druga strone, wracam do pozycji i potem chwytam to druga ręką. Nie robię tego powrotu ale to szczegół.


No full body to nie, jako core to na 100% mu wystarczy na początek.

dobry ten filmik
 
tak bo serwer poszedl z dymem :mjsmile:
No i nie było danych z tych 2 lat pakowania @Baasteek
:benny:
czyli wielka strata... ale później już nie wrócił do tego tematu, pewnie ćwiczy teraz na siłowni, tylko ciekawe co się stało z tymi hantlami mógł je dać na aukcję do WOŚP :bye:
Screenshot_2024-01-27-23-49-47-034~2.jpg

Mnie to zastanawia po co mu było tyle tych gryfów jakby wystarczyły tylko 2... sam mam wprawdzie tylko 1 ale razem to jest 23 kg (zaciski sprężynowe, do szybkiej wymiany) i więcej już nie wejdzie, a tam po 1, max 2 krążki były, chyba jednak kolekcjoner ten nasz @Baasteek
:lol::boss:
 
Back
Top