Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

wiewiur-pierwsze z brzegu. Bardzo polecam też worek bułgarski aka. foka. Foke możesz zrobić samemu za ok 20 zł. Poniżej filmik jak ją zrobić. Ja swoją robiłem rok temu i jest zajebista.







https://www.youtube.com/watch?v=Tp9wQdld51M&list=UUrzICdOsXhtn4zMlk4bnTIg







https://www.youtube.com/watch?v=MkLHKMp3_Po
 
Miał ktos moze styczność z białkiem serwatkowym ostrovit i moze cos nie cos na jego temat powiedziec. Czy warto.
 
Kiedyś miałem takie białko i jak dla mnie nic specjalnego. Składowi wydaje się w porządku, ale smaki były nijakie!(może coś się teraz zmieniło) Żadnych rewolucji żołądkowych po nich nie miałem. Strasznie drogie biało to nie jest wiec możesz spróbować i sprawdzisz czy Ci pasuje. Ale jeżeli mógłbym Ci polecić tanie białko to śmiało kupuj z kfd wpc premium. Smak i rozpuszczalność super a i cena jest dobra.
 
Ostrovit - ok , sporo na rynku , surowiec - ok , firma uczciwa , choć są lepsze opcje , kwestia czy chodzi ci o ekonomie czy raczej nie ma to znaczenia .







herzbi



Ja stosuje IHS BCAA plus i jestem mega zadowolony jednak cena za złożony produkt jest nieco wyższa , jeśli szukasz samego bcaa , z uczciwą zawartość , celował bym w Hi-tec :)
 
Tzn głównie chodzi mi o dobry budulec mięśni, cena nie gra aż tak wielkiej roli. Jesli mialem styczność z jakimś innym białkiem chetnie posłucham twojej opini na jego temat
 
Na dobry budulec mięśni polecam
steak-and-eggs-617x379.jpg
 
Byłem dzisiaj oddać krew #krwawysport #jurasbetsafe i w sumie nic w tym dziwnego ale pogadałem sobie z taką starą lekarką co mnie badała - bardzo bardzo przemiła kobieta swoją drogą.Wiadomo,że jestem szczupłej budowy i zadawała tam różne pytania i mówiła żeby wspomóc tycie najlepiej piciem herbaty z pokrzywy bo ma dużo żelaza choć badania mam bardzo dobre to stwierdziła ,że fajnie by było przytyć.Powiedziała niby banalnie i wszystko to wiem że mając grupe krwi (0 RH+) głównie mięsne rzeczy powinienem jeść i przypomniałem sobie o diecie wg grupy krwi o czym sam chwile temu czytałem ale sporo hejtów było typu "niedługo będą diete dla ludzi z różnymi kolorami oczu albo włosów" i w sumie olałem,ale powiedziała ,że skoro tak się zainteresowałem (zadałem jej kilka pytań) to żebym wpisał sobie w internet i popatrzył jakie produkty są wskazane dla mojej grupy.Jakie macie zdanie na ten temat ? Ktoś może kiedyś się tym sugerował ? Do tej pory miałem to za ścieme ale skoro lekarka mówi,że to nie fejk to pewnie coś w tym jest.
 
Dieta pod grupę krwi to bzdura. Nie ma naukowych dowodów (oprócz naciąganych tez kolesia, który napisał książkę o tych dietach i nakosił na tym kasy), że grupa krwi ma jakikolwiek wpływ na metabolizm pożywienia.
 
Tak, jak pisze Keylock - totalny bullshit. Równie dobrze możesz układać dietę pod znak zodiaku i fazy księżyca.
 
Czyli ta miła Pani mnie okłamała ? :-) kurde,troche się zawiodłem.Dzięki!
 
Propsy za oddanie krwi. To dziwne, że osoba z wykształceniem medycznym, nawet pielęgniarka, się na to łapie. Plusem takiej diety może być ewentualnie to, że na liście produktów zalecanych są dobre rzeczy i ludzie jedzą głownie je, przez co mają pełnowartościową bazę. I badania krwi warto czasem zrobić ;)


BTW ostatnio widziałem na Facebooku warsztaty z leczenia energetycznego jajem. Ciekawostka!
 
No ale herbatke z pokrzywy i tak już kupiłem więc wypije bo w sumie czytałem,że dobre na apetyt ,zdrowie włosy,skóre itp - zdam na pewno relacje jak coś będzie sie ze mną super działo :-) z dietą jakąkolwiek raczej miałbym problemy bo czasem odechciewa się jeść albo brakuje czasu itp. szkoda w sumie,że to nie jest jakoś udowodnione bo faktycznie taki system mógłby być ciekawszy nie sądzicie? Nie ,że wszyscy jedzą to samo i rosną tylko jednemu np bardziej sprzyja łosoś,innemu kurczak.Takie ciekawe mogłoby to być no ale nie ma co gdybać.
 
Nie z racji sporej ilości flawonoidów oraz potasu, stosuje się ją przy niewydolnościach nerek i działa moczopędnie ;)
 
Dla tych co lubią ekstrema w Carefourze można kupić coś takiego (7PLN z tego co pamiętam)



a7c94877259e0940d84d8b22d15d816e.jpg




Poza tym, bodajże pokrzywa jest podawana ludziom po chemioterapii na wzmocnienie, uzupełnienie mikroelementów itp. A jeśli chodzi o inne moczopędne to osobiście polecam piwo ;)
 
@up: jeżli już jestesmy przy piwie i zbijaniu wagi, to ostatnio słyszałem od kumpla, że ostatnie kilogramy (kilogram?) latwo zgubic wlaśnie wypijając piwo i wchodząc do sauny. Podobno schodzi woda jak ta lala. Nie próbowałem.
 
@herzbi, w innym temacie polecałem Purple Wraath dla zapytania o EAA, ale to samo tyczy się BCAA. Osobiście kupiłem teraz BCAA KFD, 10g porcja, w czym 8g BCAA (4g Leucyny i po 2g Waliny i Izoleucyny) czyli dość prawilnie ale jeszcze nie próbowałem, otworzyłem na razie i wygląda jak mąka więc git.
 
Piłem sporo piwa w saunie-nic strasznego. A jak ładnie pachnie jak się gorące kamienie poleje...
 
Ale pod sporty walki czy pod siłownię?


W sportach walki fajnie się sprawdza beta-alanina, nie przeciąża układu nerwowego nadmiarem wrażeń, nie utrudnia zaśnięcia po. Jak lubisz w prochu, to polecam IHS, jak w kapsułkach, to Activlab. Ten drugi jest wyjątkowo tani, ja za 28zł kupiłem, ale przerzuciłem się na proch, żeby dosypywać do BCAA przed.



Na siłce za przetreningówkami nie przepadam. Wolę za te pieniądze kupić coś potreningowego, co sprawi, że faktycznie trening zostanie dobrze wykorzystany.
 
Wracając do pokrzywy to tą herbatke co popijam od tygodnia propsuje.Niby zielsko zwykłe a zauważyłem ,że mam lepsze budzenie.Szybciej się zbieram z łóżka i troche lepiej kontaktuje z rana no i nie ma włączania 10 drzemek.
 
Tylko i wyłącznie pod sporty walki, właśnie głównie zastanawiałem się nad problemem zaśnięcia po przedtreningówce. Będę szukał coś w proszku, dzięki Georgiew :-)
 
Mam pytanko moze nie ściśle związane z dietą, ale z jedzeniem na pewno. Zastanawiałem się nad kupnem termosu na jedzenie gdzieś 1l pojemności. Ktoś używał, orientuje się w temacie? Porady i opinie mile widziane.
 
Rzuć okiem na taki sprzęt w decathlonie-ja tam fajne pojemniki na żarcie kupowałem. Widze że termosy też są np:







http://www.decathlon.pl/termiczny-pojemnik-food-box-id_8300680.html
 
Back
Top