Top topów podludzi. Potwory istnieją

Materiałów nie mam,ale jest jeszcze ciekawa teoria z tymi panami,że również brali udział w procederze.
Cornell,Benningdton i Avicii cierpieli przed smiercią na na różnego rodzaje zaburzenia depresyjne i to,że chcieli to ujawnić było ponoć przez poczucie winy.
Mówi się też,że piosenka Linkin Park "What ive Done" była właśnie o tym.

Latał jeszcze wywiad Chestera w,którym mówił,że zrobił coś "niewybaczalnego"

Oczywiście teoria może być wyssana z dupy,ale patrząc na show biznes na najwyższych szczeblach i patrząc ile jest tam wraków ludzkich może to być jeden z czynników takiego stanu.
A patrząc ile ostatnio wycieka się zdjęć celebrytów całujących nieprzyzwoicie dzieci lub obmacujących je chyba już nie ma wątpliwości,że takie praktyki to u nich norma.

Nie pamiętam gdzie to czytałem jak będę miał coś to wrzucę.


Rogana przecież chcieli upierdolić za to,że postawił się rozdmuchanej pandemii.
Jakieś niby rasistowskie teksty z jego podcastów wyłapali.

Chris i Chester byli przyjaciółmi razem wciągali tony koksu. Jeśli chodzi o Chestera to cierpiał chłop na depresje a sam w dzieciństwie był molestowany to może go wykończyło, sam byłem w szoku jak usłyszałem o samobójstwie w dniu urodzin Corrnela. Wracając do tematu, kiedyś słyszałem że miał listę Hollywoodzkich pedofili i chciał ją ujawnić. Jak się to skończyło wszyscy wiemy.
 
kolega widzę syndrom koguta miał dymał wszystko co się rusza

widzę żeś ogarnięty, jak na prawdę było z Michaelem Jacksonem?
Bo raz widzę że był pedziem raz widzę że nie był
Z Jackcsonem sprawa wygląda tak, że w sumie mamy tylko doniesienia od Robsona i Safechucka, czy to nie był zwykły skok na kasę zważywszy na okoliczności w jakich udzielili tych informacji? W dokumencie HBO Leaving Neverland były przekłamania, o czym tutaj:



Jednak on nie żyje i aż dziw, że prócz tej dwójki nikt się nie zgłasza, wydaje mi się, że rodzina Michaela dysponuje odpowiednimi środkami, które są łatwym kąskiem ale... nikt nie informuje o jakichś niby pedofilskich jego zapędach, przeciwnie, inni (np Culkin i Feldman) mówią coś zupełnie odwrotnego. Ale kto wie? Może rzeczywiście był mistrzem manipulacji i pozostali tak silnie uwierzyli, że nie robił im nic złego, że nawet będąc dorosłymi wciąż w to wierzyli? Brzmi to jednak na nieco naciąganą teorię.
 
Z Jackcsonem sprawa wygląda tak, że w sumie mamy tylko doniesienia od Robsona i Safechucka, czy to nie był zwykły skok na kasę zważywszy na okoliczności w jakich udzielili tych informacji? W dokumencie HBO Leaving Neverland były przekłamania, o czym tutaj:



Jednak on nie żyje i aż dziw, że prócz tej dwójki nikt się nie zgłasza, wydaje mi się, że rodzina Michaela dysponuje odpowiednimi środkami, które są łatwym kąskiem ale... nikt nie informuje o jakichś niby pedofilskich jego zapędach, przeciwnie, inni (np Culkin i Feldman) mówią coś zupełnie odwrotnego. Ale kto wie? Może rzeczywiście był mistrzem manipulacji i pozostali tak silnie uwierzyli, że nie robił im nic złego, że nawet będąc dorosłymi wciąż w to wierzyli? Brzmi to jednak na nieco naciąganą teorię.

pamiętaj że majkel w prime był najsławniejszym człowiekiem na ziemii(a i chyba najsławniejszym celebrytą w historii) to mogło też wpływać
A to nie jest że on zbankrutował pod koniec życia?

A jak Ty uważasz? Myślisz że był winny czy nie?
 
pamiętaj że majkel w prime był najsławniejszym człowiekiem na ziemii(a i chyba najsławniejszym celebrytą w historii) to mogło też wpływać
A to nie jest że on zbankrutował pod koniec życia?

A jak Ty uważasz? Myślisz że był winny czy nie?
Swojego czasu nieco zagłębiłem się w ten temat i do końca pewny nie jestem lecz moje przypuszczenia przechylają się nieco na stronę, że był niewinny.

Polecam:
 
Chris i Chester byli przyjaciółmi razem wciągali tony koksu. Jeśli chodzi o Chestera to cierpiał chłop na depresje a sam w dzieciństwie był molestowany to może go wykończyło, sam byłem w szoku jak usłyszałem o samobójstwie w dniu urodzin Corrnela. Wracając do tematu, kiedyś słyszałem że miał listę Hollywoodzkich pedofili i chciał ją ujawnić. Jak się to skończyło wszyscy wiemy.
Jak się dobrze wsłuchać w te ostatnie kawałki Chestera z wiedzą że mógł uczestniczyć w "zabawach z dziećmi" to teksty nabierają innego znaczenia.
:brainoverload:
 
Tam chyba nikt nie zginal, postrzelil jednego
I dobrze kurwa. Prawo jest popierdolone. niedawno w PL się przedawniały oskarżenia o pedofilię teraz PIS chyba przepchnął czy ma to zrobić żeby sie takie gówno ngdy noie przedawnialo....,. KTÓRY KURWA ZJEBANY PRAWNIK / POLITYK PIERDOLONY WPADŁ NA TAKI POMYSŁ (żeby się takie rzeczy jak pedofilia przedawniały????) ? Kurwa co to jest prawo budowlane czy inne należności majatkowe czy podatkowe żeby sie przedawniało?
 
Co do handlu narządami to zwróćcie uwagę że najbogatsi nigdy nie potrzebują przeszczepu nerki czy czegokolwiek, nie czekają w kolejce, oni sobie to kupują, od kogo i kto jest dawca? Napewno jakiś świeżo rozjebany motocyklista, napewno, nie? Czy z drzewa zrywają? ...
Swoją drogą najbogatsi rzadko kiedy umierają młodo czy to naturalnie czy z powodu choroby, to też jest interesująca kwestia.
 
Back
Top