Tatuaże

Rozpierdalają mnie te kosmiczne terminy. Anabi kiedyś miał taki problem, że dużo ludzi do niego waliło robił zapisy na rok, potem pół roku, 3 miesiące i zawsze ludzie marudzili i byli niezadowoleni a on nie miał dla każdego czasu więc postanowił po prostu wybierać sobie projekty, które jemu się podobają :) Gość może sobie na to pozwolić :)
 
Jest spora grupa osób, która idzie do danego artysty po to tylko żeby zrobi sobie jego pracę. Nie wnikają co to będzie, chcą mieć na ciele pracę tego i tegi i tyle.
@Xeio z południem Polski nie jestem na bieżąco. Aż tak daleko na dziabanie się nie zapuszczam:) Jeśli chcesz zobaczyć artystów w pracy i ich pracę to uderz na jakąś konwencję. Masz na południu duże tematy: Kraków, Gdańsk, coś mnienszego będą w Lublinie robić. Pochodzisz po boxach, popatrzysz i może coś Cię zainteresuje.

@herrflick nie przepadam za realizmem, ale praca kozak tylko do chooja się tego teraz narobiło. Chociaż ostatnio chyba mocno na topie robi się tatuaż neotradycyjny.
 
@herrflick nie przepadam za realizmem, ale praca kozak tylko do chooja się tego teraz narobiło. Chociaż ostatnio chyba mocno na topie robi się tatuaż neotradycyjny.

Ja lubie realizm najbardziej.
Chyba najbardziej uniwersalna estetyka.


Patrzac po konwencjach to neotradycja miala juz raczej swoj peak i mam przeczucie ze stanie sie z nia to co z trybalami z lat 90tych :) (sam mam jednego jeszcze do przykrycia)

Ale to juz kazdemu podług gustu i potrzeb.
 
Haha też mi się ostał jeden trajbal na łydce. Robiłem go 18 lat temu za 150 zł (sick), ale czarny wbity zawodowo. Nic nie zbladł:)
 
Arbuz. Zależy też w jakim klimacie chcesz robić: old school, neotradycyjny, realizm itd. Polecam szukać tatuatora, a nie studia. Wejdż na fb Arbuza i popatrz co robią. Dero bierze 1300 zł za sesję, reszta nie wiem. Popatrz też na prace Pancha z tego samego studia. Obaj Panowie to polska, jesli nie europejska czołówka także nie musisz na wyjazdy lecieć:) Terminy od 4 do 6 miesięcy

Od siebie polecę: Azazel Milanówek (konkretnie Maćka). Robiłem u gościa cover up. Ma łeb jak sklep, kupe pomysłów, robi praktycznie w każdym stylu więc nie ma problemu z projektem. Konrad KNRD (Studio 3F Białystok): koleś robi tylko neotradycyjne i old schoole i jest w tym przechujem. Od realizmu w tym samym studiu jest Paweł G. również polecam.
Oczywiście są, zwłaszcza na rynku warszawskim, marki, których nie trzeba polecać: Caffeinne Tattoo z Bartkiem Panasem i Miskaczem na czele, Robert Żyła, Tomek Tofi Torfiński, Marek Maras Rydzewski i jeszcze paru innych.
Jako, że mam nierówno pod sufitem to raczej szukam mrocznych klimatów. Za arbuza dzięki, ale jakoś do mnie nie przemawia. Na tę chwilę zastanawiam się pomiędzy Voice of Ink a Art-Line. Jest tylko jeden problem, że nie mam czasu do nich podjechać.
 
Nie wiem czy to było, ale niezła robota.
7r21kr.jpg
 
Post pod postem ale... niedługo TATTOOFEST w Krakowie na EXPO 11/12 czerwca , atakuje ktoś z krakowskiej patologii mma rocks? :)
 
Back
Top