Tanio skóry nie sprzedam

Już była w UFC walka boksera z zapaśnikiem i chyba każdy pamięta jak się skończyła. Jak mnie śmieszą i równocześnie irytują takie licytacje. Boks to boks, MMA to MMA. Po co jakieś sztuczne spory wymyślać? Conor na wszystkim chce fejm ukręcić. :c

Edit: zgadzam się z Dejną, ale Paige raczej by nie dała rady. xD
 
Już była w UFC walka boksera z zapaśnikiem i chyba każdy pamięta jak się skończyła. Jak mnie śmieszą i równocześnie irytują takie licytacje. Boks to boks, MMA to MMA. Po co jakieś sztuczne spory wymyślać? Conor na wszystkim chce fejm ukręcić. :c

Edit: zgadzam się z Dejną, ale Paige raczej by nie dała rady. xD


Niedługo usłyszymy, że Conor pokonałby Serene Williams.

Albo Conor pokona Conora.
 
Edit: zgadzam się z Dejną, ale Paige raczej by nie dała rady. xD

Bez jaj, z czystych praw statystyki wynika, że kilkanaście procent z dolnych rejonów swoich dywizji wyłapałoby usypiający podbródkowy przy próbie zejścia w nogi.
 
Tak czy inaczej nie ma co gdybać, bo nigdy do tego nie dojdzie. To jest bezcelowe i tylko marnujemy paluszki/klawiatury/czas.
 
*wrzuca gifa gdzie Conora pokonuje kawałek drewna na który nie potrafi wskoczyć*

xD
IpmKtR2.gif
 
Dlaczego niektórzy redaktorzy Rocksów, przy każdej możliwej okazji nabijają się z tego Wojciecha (?). Dorośli faceci, a zachowanie w stylu gimnazjalnych "podśmiechujek" popularnych nastolatek w kierunku tych mniej lubianych.
Wojtek jaki jest, taki jest, ale przynajmniej robi swoje i nie bawi się w takie rzeczy.
Powiecie mi co on wam zrobil?Mi go osobiscie troche szkoda.Jak go widzialem na galach MMA to gosc wiecznie sam i wiecznie zabiegany.
 
Mike Tyson zaczął mnie obserwować na Twitterze:friends::yahoo::dance:.

Bestia obserwuje "tylko" około półtora tysięcy ludzi, tak że honor

A na serio, to trochę przykro, co on tam wrzuca na tego Twittera. widać, że gość zagubiony i poharatany przez życie. Chyba go będę spamował miłymi tweetami, a niech ma.
 
Back
Top