Tanio skóry nie sprzedam

Ja w tym filmiku nie widziałem nic strasznego, ot wygłupy mniej lub bardziej śmieszne. Żeby każdy był tylko takim "imbecylem", to byłoby super.
 
A dla mnie oszustwem jest, że ktoś za takie filmy dostaje pieniądze. Jak to jeszcze było dla wygłupu i za darmo to zwykle dowiadywaliśmy się o czymś zabawnym, bo nie robionym pod kątem hajsu, a coś fajnego się zdarzyło i ktoś wrzucił by bawić innych ;]
 
Owszem, nie jest to sprawiedliwe, że ktoś za takie coś dostaje kasę, podczas gdy inni za porządne zasługi otrzymują ochłapy. Ale to inna para kaloszy.
Filmik, szczególnie na końcu mnie przynudził, ale po komentarzach spodziewałem się jakiegoś gówna w stylu chłopców z "Adrenaliny"- a nie widziałem nic złego oprócz odrobiny dzieciniady.
 
6e818401eddcf4a69288d7d6782a1063.jpg


@Masta Blasta miałem wcześniej gify z dupami to poproszono mnie żebym usunął. Teraz się mszczę.
 
Dupy zdecydowanie lepsze. Zyjemy w państwie "demokratycznym" zróbmy głosowanie. Będę pierwszy: Tak na dupy :D
 
Z dupy też jest do dupy.

Pamiętam jak po gali w Krakowie ludzie robili sobie z tamtym typem zdjęcia, a my nie wiedzielismy kto to jest.
 
Chyba tutaj pasuje

Centrum Leczenia Hipotermii Głębokiej za pośrednictwem Tele Expresu prosi o oglądanie tego klipu.Potrzebnych jest 100 000 odsłon.Tym samym zostanie spełniony warunek fundatora sztucznego serca.

 
Back
Top