Tanio skóry nie sprzedam

Mistrz Ciętej Riposty :D

11074362_804177319669281_5941609079533315762_o.jpg
Ale o co chodzi? To jakiś znajomy??
 
Odkryłem dzisiaj jutuberów. Znowu. O kurwa.


mało zabawne dzieciaki+kamerka+internet=bohatery gimbów

Lepiej jak poszli bawić się na trzepak, ale takie czasy co zrobisz.

Też tego rozumiem bo aż zażenowania czuje jak te wypociny oglądam.
 
Last edited:
Szczerze to kurwa widząc takie projekty żałuję, że powstał internet, choć tyle z niego oczywistych korzyści. Wolałbym nie mieć tego co mam dzięki niemu, ale nie wiedzieć, że tylu idiotów z marnym parciem na szkło istnieje.
 
Co oni robią po KO to ja nie wiem :)


@Grzechu
Zobaczyłem dziś pierwszy raz i chyba w skórze jeszcze nie było?
 
Last edited:
Nie będę sam cierpiał :boystop: Kolesia subskrybuje ze 100k ludzi a ta idiotkę chyba z milion. Nie kumam kurwa. I nie chce.
Kurwa, dlaczego? Niech ktoś napiszę obszerne wyjaśnienia, jak, dlaczego i o co chodzi? Pytam serio, bo nie umiem sobie zwizualizować jak można dotrwać do końca tego filmiku, nie mówiąc już o regularnym oglądaniu tego typu rzeczy. Chce bardziej zrozumieć ten świat, niech ktoś mądry to objaśni.
 
Kurwa, dlaczego? Niech ktoś napiszę obszerne wyjaśnienia, jak, dlaczego i o co chodzi? Pytam serio, bo nie umiem sobie zwizualizować jak można dotrwać do końca tego filmiku, nie mówiąc już o regularnym oglądaniu tego typu rzeczy. Chce bardziej zrozumieć ten świat, niech ktoś mądry to objaśni.


@Born2kill wyjaśnij Panu!
 
Kurwa, dlaczego? Niech ktoś napiszę obszerne wyjaśnienia, jak, dlaczego i o co chodzi? Pytam serio, bo nie umiem sobie zwizualizować jak można dotrwać do końca tego filmiku, nie mówiąc już o regularnym oglądaniu tego typu rzeczy. Chce bardziej zrozumieć ten świat, niech ktoś mądry to objaśni.
Znak czasów.
 
Ci arcyinteligentni młodzi ludzie zarabiają jeszcze hajs na tych filmikach?
 
Miałem kumpla o ksywie "szatan" w akademiku, nasza "przyjaźń" się skończyła jak po pijaku nasrał w moim składzie do umywalki. Pech chciał, że zaciążył jakąś przypadkową lochę na pierwszym roku i jebnął studiami.
 
Podobno za 100 tys. wyświetleń Gugel płaci 50$, a ci imbecyle mają ich po 50 mln. (na przykład to zidiociałe dziewczę).

bxGVMel.png


A normalni ludzie muszą zapierdalać w uczciwej robocie.
 
Masu, nie umiem, nie jestem aż tak mądry i moja wyobraźnia też nie ogarnia tego "fenomenu" co już pisałem komentując go :-D
 
Back
Top