Tanio skóry nie sprzedam

ale Ćpun zabójca z molo = Boguś pirat drogowy ... chyba nie ta sama kategoria
No właśnie nie za bardzo znam sprawę, bo nie wiem czy kogoś zabił czy nie, widziałem tylko ten krótki filmik co ktoś wyżej wrzucił. Jeśli zabił to jest pierwszy do odstrzalu. Jeśli ten drugi też doczeka się 1 ofiary, tak samo.
Dodatkowo jeśli ćpun / czy pod wpływem to nie do końca robi to świadomie. Co oczywiście nie ujmuje mu bycia mordercą.
Ten na trzeźwo robi to z pełną świadomością, ino bez jakiejkolwiek wyobraźni.
Sam nie wiem co gorsze.
 
@kapusta
Jadąc 160 po ulicy w każdej chwili od chodnika dzieli Cię jakieś 0,1 sekundy. Jeśli jest jakaś różnica, to fakt że gość na molo miał pewność, że jebnie pieszego, a Frogu nie. Analogicznie jeden mógł chodzić po ulicy i strzelać do ludzi, a Frog grał z nimi w rosyjską ruletkę. Obaj zasługują moim zdaniem na długą i bezwarunkową izolację od normalnych ludzi.

Nie bronie Froga tylko pisze że jest różnica, bo on jednak to jakoś kontrolował a tamten wjeżdżał ludzi z premedytacją.
 
Przepraszam z post pod postem ale jesteśmy przy tych tematach a nikt jeszcze nie wklejał
nowego HITA
Facet już zlikwidował swój telefon usunął FB i tak pewnie dostanie wyrok za "strzelanie"

Filmik z 2012 roku? Pokrzywdzony długo walczył z myślami przed upublicznieniem go. Swoją drogą na początku byłem pewien, że to żaden pistolet, po prostu butelka z piwem czy czymś, ale teraz wszyscy o jakimś pistolecie hukowym o_O.
 
Psychiatryk nie powinien być zaliczany jako odsiedzenie kary. Leczenie ma być karą dla pojebów?
Mi chodziło o to, że nie powinno być przepustką dla tych, którzy popełniają ostre przestępstwa, a psychiatryk jest "lepszą drogą" do wyboru i cwaniactwem by uniknąć lat w pierdlu.
 
Filmik z 2012 roku? Pokrzywdzony długo walczył z myślami przed upublicznieniem go. Swoją drogą na początku byłem pewien, że to żaden pistolet, po prostu butelka z piwem czy czymś, ale teraz wszyscy o jakimś pistolecie hukowym o_O.
Raczej nagrywający nie ustawił daty i godziny bo w lutym 2012 r było fulll śniegu i -25 -30 C poza tym o godzinie 6.20 bądź 18.20 jest jeszcze ciemno a tu jest całkiem widno. To hukowy a może gazzzzzz :) Poza tym facet świeżo usunął FB i tel firmowy
 
Last edited:
lepiej to oglądać bez muzyki :p


n8Amxe9.jpg
 
Last edited:
Coś w świątecznym klimacie:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
i "trochę" grubiej (ew. od 03:27 już nie oglądać dalej)

Embedded media from this media site is no longer available

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I dla złagodzenia, tańczący psiak:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10858631_791496934255576_6796755729259348599_n.jpg
 
Back
Top