Tanio skóry nie sprzedam

Kaczka musi być wrażliwy chłop, ciągle zwierzątka wrzuca:) W sumie są zabawniejsze niż ludzie, i nie *uje.
 

pewnie widzieliscie ale tu jest w miare skladnie to nagrane,moj kolezka widzial tego debila jak jechal w strone Sopotu z Gdyni to zapierdalal ze 160 nie patrzac na zadne swiatla i ludzi na pasach,mowil,ze gdyby gosciu nie odskoczyl to bylyby ofiary wczesniej zanim dojechal do Monciaka,sam pare godzinek wczesniej bylem na Bohaterow Monte Cassino
 
Last edited by a moderator:
Jedynie chyba jak tam wjechał ludziom w plecy, byłem pewien, że tam bardziej rzeźnie urzadził. Ciekawe czy przekope jakąś wyłapał po zatrzymaniu.
 
troszkę go obili ktoś mu butelkę na łubie rozbił ...ale to za mało tłum powinien zlinczować ćpuna bo teraz mamusia wysoko postawiona zamiotła sprawę pod dywan i cisza pewnie jest już na wolności ktoś tak gdzieś pisał że mama go wywiozła.... ile w tym prawdy ? Jedno jest pewne takiego Froga to chcą zrobić morderca i karać za to że ma 2 telefony komórkowe a tego ćpuna sprawę uciszyli i wszyscy zapomnieli
 
nie ma tematu o GSP (smutam trochę) więc wrzucę tutaj

a co do tego chuja, to chuj mu w oko... ostatnio byłem na widzeniu w Czarnym... robi wrażenie.
 
Jedynie chyba jak tam wjechał ludziom w plecy, byłem pewien, że tam bardziej rzeźnie urzadził. Ciekawe czy przekope jakąś wyłapał po zatrzymaniu.
byla wieksza rzeznia na tym filmiku ode mnie nie ma wszystkiego.To nie byl jeden przejazd ulica on przejechal Monciakiem wiecej niz raz,robil "nawrotki" kutafon.
 
Przecież on nie będzie siedział ...chwilkę w śledczym troszkę w psychiatryku i za parę miesięcy wyjedzie gdzieś do innego kraju euro ...
 
Ciekawe kiedy GSP wroci i o ile w ogole wroci , juz to widze jakie bedzie cisnienie na jego pierwza walke po powrocie ; )
 
Last edited by a moderator:
Jedno jest pewne takiego Froga to chcą zrobić morderca i karać za to że ma 2 telefony komórkowe a tego ćpuna sprawę uciszyli i wszyscy zapomnieli
Ja różnicy nie widzę. Oboje są pojebami a cudem było to, że podczas jazdy Froga nikt nie ucierpiał.
Uprzedzę Cię. Różnica między wjechaniem w ludzi a jechaniem z prędkością 160 na 50 nie jest tak wielka jak Ci się wydaje.
 
Różnica mimo wszystko jest dość spora. Frog jechał 160 ale po ulicy, tamten 50 ale po chodniku.
 
@kapusta
Jadąc 160 po ulicy w każdej chwili od chodnika dzieli Cię jakieś 0,1 sekundy. Jeśli jest jakaś różnica, to fakt że gość na molo miał pewność, że jebnie pieszego, a Frogu nie. Analogicznie jeden mógł chodzić po ulicy i strzelać do ludzi, a Frog grał z nimi w rosyjską ruletkę. Obaj zasługują moim zdaniem na długą i bezwarunkową izolację od normalnych ludzi.
 
Dla mnie nie powinno być opcji, że ktoś mając problemy psychiczne szybko odbędzie karę. Powinien w psychiatryku spędzić taką samą ilość lat co ktoś za to samo w więzieniu.
No, a co do prędkości. Może przy obu człowiek zginie, ale o ile więcej szans na reakcję ma ktoś idący przy jadącym aucie 50 na godzinę, a 160 ;-)
 
Ja różnicy nie widzę. Oboje są pojebami a cudem było to, że podczas jazdy Froga nikt nie ucierpiał.
Uprzedzę Cię. Różnica między wjechaniem w ludzi a jechaniem z prędkością 160 na 50 nie jest tak wielka jak Ci się wydaje.
No Nie nie ma różnicy między CELOWYM rozjeżdzaniem tłumu ludzi przez naćpanego synusia pani X a szaleństwem na drodze świetnego kierowcy.....!!!! Nie pochwalam Froga ale robić z niego wroga publicznego nr1 i pisać że w domu odaleziono 3 komórki i 5 karty sim to już przeginka propaganda dla bezmózgów
Co za tok myślenia
# TVN
# GW #zmanipulowanetępebabcie
 
Last edited:
Przepraszam z post pod postem ale jesteśmy przy tych tematach a nikt jeszcze nie wklejał
nowego HITA
Facet już zlikwidował swój telefon usunął FB i tak pewnie dostanie wyrok za "strzelanie"
 
Nie kojarzę za bardzo, Frog to ten debil z M3?
Drogi publiczne nie nadają się do szaleństw. Choćbyś nie wiem jakim dobrym kierowcą był, na drogach (szczególnie polskich) istnieje tyle zmiennych, że nawet nie zauważysz kiedy ktoś zginie.
I od razu uprzedzam, nie odnosze się do komórek i kart sim. Chodzi mi o sam fakt stwarzania niebezpieczeństwa na drodze.

a szaleństwem na drodze świetnego kierowcy.....!!!!
Nogi bym takiemu świetnemu kierowcy z dupy powyrywał.
 
Ja też jestem przeciwnikiem zbędnego ryzyka i narażania postronnych ludzi na śmierć ale Ćpun zabójca z molo = Boguś pirat drogowy ... chyba nie ta sama kategoria
 
Back
Top