Tanio skóry nie sprzedam

Gruszka gruszce nierówna, ale nie zapomnę jak z miejsca, choć z pełnym skrętem ciała i przymierzaniem trzykrotnym zrobiłem 999 u nas na promenadzie, a czułem się dość słabo w ten dzień ;-D Widząc wynik coś ponad 800 ustanowiony podeszliśmy z kumplem, który pare razy miał 940-960, ale i łapa jak bochen i z 20kg więcej ważył, ale nie robił tą techniką co ja tylko z lekkiego doskoku i raczej prostym, a ja sierpem ;-) No, ale na innej w innym czasie było 600 z hakiem, więc jak na wstępie. Gruszka gruszce nierówna :)
B2K Ty chyba chcesz zdobyć trolla roku w CA
 
Lange, jak uważasz :) Nie mam powodu by ściemniać w zasadzie, ale najwyraźniej uważasz inaczej :)
Oczywiście łapy u kumpla jak bochen powinny być w cudzysłowie :) I chodziło o pięść, a nie bica ogólnie ;-)
@TYTUS, czemu ?;-D Głosuj jak chcesz, ja napisałem prawdę. Nie moja wina jeśli ktoś mało gruszek obijał i nie wie jak działają. Nie muszę sobie "dodawać", bo niczemu to nie służy.
 
Oczywiście łapy u kumpla jak bochen powinny być w cudzysłowie :) I chodziło o pięść, a nie bica ogólnie ;-)
w takim razie już poprawiam. Borna kumpel musi wyglądać jakoś tak:
ludacris%20big%20arms.jpg
 
Przydałoby się chyba wytłumaczyć niektórym czym jest trolling bądź spamig ;-) Na pewno nie są to opinie i pisanie prawdy, a jawne podburzanie oczywistych spraw w przypadku trolingu, bliski hejtingowi taki. Natomiast spam to spam, czyli bezsensowne posty, bez żadnych przemyśleń i czyjegoś zdania mające w zasadzie jedynie na celu podbijać czyjś licznik :)

Gojilla, nie czepiaj się już tak ;-D Jak już mam być dosłowny i tłumaczyć to w jego przypadku ma po prostu większe dłonie niż większość moich kumpli o zbliżonych wymiarach i napierd**la się "dobrze", ale minął się z powołaniem i robił to głównie "na ulicy" ;-)
 
No jak żart to spoko, nie zrozumiałem ;-) Dla mnie trolling to jednak coś innego niż pisanie o faktach, raczej mocno przegięte, a przyrzekam na swego wacka, że tak właśnie było. Nie widzę powodu by ściemniać, a już na pewno nie w takim aspekcie. Jakbym pisał, że wyciskam 150kg to można by nie dowierzać, ale jak ktoś w to nie był w stanie uwierzyć to sam nie wiem co myśleć. Albo nie zna tych "gruszek" albo bił w każdą i nie miał nigdy wyniku zbliżonego do 600 i mówi "to niemożliwe by ON mógł" ;-)
 
Już prędzej bym podciągnął to pod spamowanie z racji, że piszę często, ale jednak nie jest to nabijanie postów tylko zwykle mam coś do powiedzenia ;-) Ale troling? To tylko podciągnąć może pod to ten kto chce to zrobić z premedytacją, ale niezbyt są ku temu przesłanki wg mnie ;-)
 
Osz ty, zapomniałem ze chciałem powalczyć w tej kategorii, jak wyprzedzić wyprzedzic mahonka przed końcem roku ? :(
Wiesz, pisz o spachlarzach, szaletach, debilach z WS, jaraj się KSW, dyskredytuj UFC i chyba styknie. Tylko intensywnie.
 
Serio nie zauważyliście? To nie jest coś nowego. Wpisz sobie w google zdjęcia z sałatką i zwróć uwagę, że każdy się na nich śmieje. Chuj wie dlaczego, tak jest chyba ładnie a z mięsem może byłby wstyd... też tego nie łapię
 
A to nie jest z jakichś reklam wyjęte? Bo w reklamach to typowy zabieg z uśmiechem grających w nich, ewentualnie w jakichś zabiegach propagandowych by ludzie jedli więcej warzyw i owoców niż cholesterolu ;-) Oczywiście najlepiej by to "ładni ludzie" reklamowali...Lub "rodziny z castingu" ;-)
 
A propos miśków, było sporo gadki na ten temat w którymś z odcinków podcastu Rogana. Jarali się na przykład tą akcją (od 2:20)...
 
Back
Top