Tanio skóry nie sprzedam

205283_v1.jpg
 
Daj spokój, ostatnio byłem w Bieszczadach, zboczyliśmy ze szlaku, kluczyliśmy kilka kilometrów po lesie i wychodząc obracamy się a tam taka tabliczka + wstęp wzbroniony :)

zdjecie,pelne,484016,20140524,uwaga-na-niedzwiedzie.jpg
 
Podobno nie powinno się uciekać przed niedźwiedziem: "Gdy widzisz, że dojdzie do bezpośredniego ataku, postaraj się odwrócić uwagę niedźwiedzia, kładąc przed sobą jakiś przedmiot. W przypadku, kiedy to nie pomoże połóż się na brzuchu, lekko rozchyl nogi, palce spleć za głową. W tej pozycji osłonisz głowę i kark." Brzmi jak: nakryto do stołu:cool:

 
A propo niedźwiadków:
rc32x5.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
Last edited:
Gruszka gruszce nierówna, ale nie zapomnę jak z miejsca, choć z pełnym skrętem ciała i przymierzaniem trzykrotnym zrobiłem 999 u nas na promenadzie, a czułem się dość słabo w ten dzień ;-D Widząc wynik coś ponad 800 ustanowiony podeszliśmy z kumplem, który pare razy miał 940-960, ale i łapa jak bochen i z 20kg więcej ważył, ale nie robił tą techniką co ja tylko z lekkiego doskoku i raczej prostym, a ja sierpem ;-) No, ale na innej w innym czasie było 600 z hakiem, więc jak na wstępie. Gruszka gruszce nierówna :-)
 
Gruszka gruszce nierówna, ale nie zapomnę jak z miejsca, choć z pełnym skrętem ciała i przymierzaniem trzykrotnym zrobiłem 999 u nas na promenadzie, a czułem się dość słabo w ten dzień ;-D Widząc wynik coś ponad 800 ustanowiony podeszliśmy z kumplem, który pare razy miał 940-960, ale i łapa jak bochen i z 20kg więcej ważył, ale nie robił tą techniką co ja tylko z lekkiego doskoku i raczej prostym, a ja sierpem ;-) No, ale na innej w innym czasie było 600 z hakiem, więc jak na wstępie. Gruszka gruszce nierówna :)
Widze ze ladny z ciebie bajkopisarz heh :D
 
Każda maszyna inaczej ustawiona, więc mógł tyle przyjebać. Znowu na innej nie pobiłby 600-700. Proste. Z tym kolegą to chyba jednak cię poniosło o_O
 
TSNS to temat gdzie przeważnie lądują zabawne obrazki i filmiki. Born postanowił poprawiać humor wpisami. Taki hipster ;)
 
Co do Gruszek, to zawsze mnie śmieszą typy którzy biorą 4 metrowy rozbieg żeby w nią uderzyć... przezciez to jest bezsensu. Jak uderzacie w gruche to z miejsca, pozycji bokserskiej.
 
Back
Top