Tanio skóry nie sprzedam

Mickey (62l) postanowił sobie znów poboksować : )
10801836_10152701393827839_3054624472006645292_n.png
 
Problem jest tego rodzaju, że sporo racji jest w zarzutach kierowanych przeciwko Jurkowskiemu. Jeśli pełni on publiczną funkcję i ma za zadanie przedstawiać obiektywnie fakty, jednak robi swoje prywatne pole bitwy. Sądzę, że powinien zastanowić się nad swoimi celami i nad faktem, czy rzeczywiście chce pełnić funkcję dziennikarza, czasami czyniąc to gorzej niż Najman walczył w ringu.
Swoją drogą zauważcie, że pod tym artykułem podpisała się kobieta (co jest najciekawsze w tym sporze, bo świadczy, że w mma jest ktoś spoza grona samców alfa i reszty mężczyzn).
 
Nawet spoko


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Black Friday :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fajnie zrobione:
 
Last edited:
Takie Black fridaye policja powinna zabezpieczać co najmniej z bronią gładkolufową i walić ile wlezie, bo to takim klientom przydałoby się trochę ogłady w życiu społecznym ;-) Rozumiem wykorzystywać szybkość by się w jakimś miejscu znaleźć i być pierwszym nie naruszając cielesności innych osób, ale już agresja fizyczna/gra ciałem to przesada :-D
 
Tego akurat gościa nazwać facetem to raczej obraza dla naszej płci ;-) Totalnie typ chyba w walce nigdy nie uczestniczył jakiejkolwiek jeśli w ogóle nie jest jakiś opóźniony w rozwoju, a i siłowo wygląda na zero ;-D
 
Piersi, dupa i p*zda sprzeczają się, które z nich jest najlepsze:
Piersi:
- My jesteśmy najlepsze! Faceci ciągle się na nas gapią, do tego potrafimy wykarmić potomstwo.
Dupa:
- Ja jestem najlepsza – to za mną się wszyscy oglądają! To wokół mnie kręci się świat.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czemu przewijasz? Teraz twoja kolej – mówisz.
 
U nas pełno białych, a też się na hasło promocja łapią i rzucają jak po coś za darmo niemalże ;-] Sklepy same sobie winne, ale fakt, że ludzie zmieniają się wówczas w zwierzęta dość łatwo. Tak już jest w ustroju "wyścig szczurów", a nie faktycznym społeczeństwie, które dba by i sąsiadowi się dobrze żyło, a nie tylko aby mieć "więcej i lepiej" niż on.
 
Czyli jednak nie poleciał do stanów :(

Rodzice i rodzeństwo Walusia odlecieli już we wrześniu. On sam został w Objeździe. Przed dzwonkiem podchodzi pod szkołę i czeka na kanapki. A gospodarzom, u których mieszka, przyniósł wyczekiwaną wnuczkę.

O Walusiu poinformował nas Tadeusz Goworek. – Co rano, wychodząc z psem na spacer, przynoszę mu na śniadanie rybki lub kurze wątróbki – mówi mężczyzna. – Waluś tu nikogo się nie boi. Spaceruje między blokami, z ulicy schodzi przed samochodami.

Wczoraj przed południem przechadzał się akurat przed bramą szkoły. – On cwany jest, wie, że o 12 jest dzwonek i dzieci wychodzą z lekcji. Zawsze któreś mu jakiś smakołyk rzuci – mówi pan Tadeusz. – Jeśli nikt się nim nie zajmie, zginie tu bidulek.

– Ja odradzałbym też próby łapania w celu przewiezienia do jakiegoś schroniska, bo zarzucając na niego siatkę i przytrzymując go, można mu zrobić krzywdę – mówi Marek Ziółkowski. – Ja myślę, że należy zostawić go w spokoju i życzyć, żeby przetrwał zimę. Jeśli ludzie go dokarmiają, ma szansę.

via http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141109/POWIATSLUPSKI/141109789
 
Last edited:
"Kolejna gala Thunderstrike Fight League 6 już w styczniu! Goście ze wschodu już u nas walczyli. Co sądzicie o kolejnych nowych nazwiskach?"
Ja sadze, ze na walke Sarna vs Aleks specjalnie przylece do Polski. Tylko nie wiem co na wizyte Rosjanina powie Sanepid i prokuratura :)

10665099_735772786470680_4627571030674325062_n.jpg
 
Back
Top