Tanio skóry nie sprzedam

Co to jest za gość od tego nokautu?

Napisałbym, ale , że masz mnie w ignore, więc wiesz... :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

By nie robić pustych przebiegów:
tumblr_l6o0qqnCrE1qb5gkjo1_500.jpg

xf3ind.jpg
 
@dzihados jak dwie krople wody :D



(dla nie mówiących po ang: "nawet dzieciaki są jednymi z najbardziej groźnych zwierząt świata, dlatego zbudowałem mu klatkę ...")


Iron Man + Microsoft Windows =
 
Last edited:
Rośnie kolejny który będzie kozakiem na podóku, przepchnął przez podstawówkę, potem opierdoli z rok w gimnazju, poprawi kolejny w zawodówce,albo w ogóle jej nei skończy. Będzie jarał, wciągał, degeneracił a potem wypierdoli do Anglii i będzie miał i tak większy hajs niż ja :D
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/19-latkowie-demoralizowali-niepelnosprawne-dziecko/h1zh3

Beka z pato-matki i niewinnego dzieciątka. Aczkolwiek chłoptasie z technikum/zawodówki też sobie raz na zawsze wbiją do łba żeby nie nagrywać całego swojego życia komórką.

Bonus [gniję z tego komiksu]:

comment_mm1pjBcstsxUNmwiYMwBtQDprpvfhT0g.jpg
 
Hahahaha :D Dobre Booyak. Aż bym pojechał za nią zobaczyć co wyrządzi na drodze ;-) Ale tak myślałem, że stojąc niedaleko gość źle robi przy tych jej wygibasach i w końcu pewnie ona go "zahaczy" :D
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

uQC0v.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

funny-picture-who-said-smoking-kills-im-48-and-still-feeling-good-540x499.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Back
Top