Tanio skóry nie sprzedam

Pervert mistrzostwo :-)







41695cfbd7696388993a24c86749fbb0.jpg
 
pkt . 15 ale jak moderatorzy pozwalaja lamac to ja pasuje:
http://www.mmarocks.pl/inne/regulamin/
 
Łamać prawo? Jak Chrześcijaństwo przez lata urządzało krucjaty, chrzciło Ruś ogniem i mieczem i wyniszczało rodzime wiary to gdzie było to Twoje prawo? :)
 
tomano, jak dla mnie to podchodzi jeszcze pod humor i parodię, a nie obrazę. Nie masz się o co spinać. Nikt tu nie pisze "jeb*** katoli!". Musisz zrozumieć, że żyjesz w czasach, gdy o religii mówi się luźniej i nie stanowi ona już tematu tabu. Czasy nastały zaiste swobodne, a Internet tylko to pogłębia. Deal with it:







 
Panowie wyluzujcie. Nikt tu jeszcze nikogo nie wyzywał więc nie ma po się spinać. Jak komuś nie pasuje ta tematyka to nie musi się udzielać i siać zaraz borute.
 
Dobra, było zabawnie ale przeginacie w obie strony (Haszaman nie zaczynaj), a tomano napisz do redakcji, jak Ci to przeszkadza.
 
kolego haszaman i inni, proponuje podciagnac sie troche z historii zamiast powtarzac brednie bez pokrycia w rzeczywistosci. rozumiem, ze antychrzescijanska agresja jest teraz modna na swiecie (podobnie jak wsrod muzulmanow w czasach wojen krzyzowych), ale nie ma co falszowac faktow.


tomano ma racje odn. regulaminu, ten wysyp parodii nie sluzy tylko i wylacznie rozrywce, ale ma glownie na celu obrazanie dosc duzej grupy ludzi.


pozdro dla normalnych
 
ku*wa kaczka, moje oczy!

ale nie ma co falszowac faktow


jasne, kucjat nie było, inkwizycji nie było, polowań i represji nie było, hus się sam podpalił a hitler nie miał wsparcia niemieckiego kościoła katolickiego. to wszystko przekłamania i wroga propaganda, najpewniej żydo-masonów, albo cyklistów...



na całe szczęście powoli wychodzimy z tego ciemnogrodu i bałwochwalstwa, gdzie klecha jest czczony niczym bóstwo.
 
Back
Top