Tanio skóry nie sprzedam

No to ja mialem "do czynienia" z "innymi Hipsterami,niz wiekszosc tu opisuje.Bylo to towarzystwo po 30,nie ubierali sie az tak jak malolactwo po 18-20lat (chodzi mi o tych "bieberow).Wszyscy po jakis tam studiach,czesto bardzo dobrych i zazwyczaj cos majacych wspolnego z szeroko rozumiana sztuka(malarstwo,fotografia itp,itd).Ubierali sie "dziwnie" jednak nie tak nie do przyjecia jak "bieberowie" w rurkach z damskimi torebkami.Dla nich bycie "hipsterem" to bardziej kwestie sluchania jakies undergroundowej,offowej muzy,czy ogladania offowego kina lub czytania nie mainstreamowych ksiazek.Tak szczerze mowiac to wbite mieli chyba w to co nosili,wszyscy podziarani,lubie tatoo ale jedna dupeczka(sliczna!) byla tak podziarana,ze szok,cale plecy,nie powiem dziara konkretna ale nie dla panienki( japonskie motywy,samuraje,gejsze,kwiaty,z reszta czego tam nie bylo).Ogolnie to naprawde towarzycho do pogadania,do pojarania:) i wogole.Tyle,ze jak wyzej pisalem,strasznie sie wywyzsza( wiecie yntelygencja powiatowa).Niby tacy kumaci i wogole a nie wiedza,ze nie posiadanie papierka ukonczenia jakis tam studiow nie czyni z danego osobnika nic nie wiedzacego kretyna i ze dresy nie sa oznaka debilizmu.Moglem przelknac te ich stroje ale tego zadzierania nocha to ni chuja:)
 
@Kaczka wlasnie okazalo sie,ze gadka sie kleila,zdziwnieni byli,ze z troglodyta w dresach i fryzurze ala Maciej Jewtuszko mozna bylo pogadac,posmiac sie itp itd.
 
427209_265097096939980_1530801153_n.jpg








296948_265094983606858_402851267_n.jpg








540168_348568778564118_1257701972_n.jpg
 
ech...Pan Tik-Tak ,te czasy nie wroca...:-)



btw Krzysio,na tamte czasy nie byl wcale taki HIP,fryzura i was za bardzo main-streamowe :)
 
Nie to żebym się czepiał ale nie rozumiem co was tak drażni w Hipisterach :) Przecież koniec końców jak za wymądrzanie się i wkurzanie dostanie taki liścia w papę to zareaguje jak każdy inny i wszystko to czym się wyróżniał pójdzie w niepamięć :)
 
TYLKO KURWA POGO !






true story bro !



u mnie w mieście jest troszkę tych całych śmiesznych hipsterów prawdę mówiąc myślałem, że to jest jakaś ewolucja emo.niby subkultura jak subkultura ale fakt trąci pedalstwem na odległość.










a tak na marginesie







20087e067c63990e6735c553ab539f1d.jpg
 
312321321432243432.jpg




-------------------------------------------------------------------------------------------



http://www.liveleak.com







/view?i=ecd_1346181753







^^



połaczyć w 1 link



----------------------------------------------------------------------------------------------



Cios około 00:50
 
Widze, że i już u Nas zaczynają śmiać się z hipsterów. Popieram w niemal całej rozciągłości.



Nie jednak dlatego żeby drażniła mnie ich inność, ale drażni mnie ich ucieczka w formę bezproduktywną i chyba nawet szkodliwą.



Bo hipster w porównaniu do przeciętnego szpanera zmienił tylko medium szpanu z drogiego auta i modnego ciuchu na zabawę z kulturą i sztuką. Choć temu zaprzecza rdzeń jego zachowania pozostaje taki sam - karmi swoje ego przez opinie innych o sobie i jest na nią dużo bardziej wrażliwy niż "szpaner tradycyjny", bo on niemal wszytko co robi, robi z obsesyjną myślą o imidzu jaki prezentuje światu i tym, którzy są "in the know".



Forma w jakiej to czyni kręci się wyłącznie wokół czubka jego własnego nosa, a jego działania nie niosa ze sobą na ogół żadnej wartości dodanej dla innych, co czyni z niego najbardziej jałowego przedstawiciela kontrkultury w dziejach.



Z kolei jego ego tak zrasta się z obrazem wystawionym na pastwę innych jemu podobnych, że pod maską manifestowanej obojętności, staje sie ono o wiele bardziej kruche niż ego tych, którzy sie na taką obojętność nie silą.



Jakby nie patrzeć z każdej strony, jego egzystencja jest smutna...
 
zobaczycie - zaraz na onecie będzie artykuł o nienawiści środowiska mma do "młodzieży" w Polsce. Niech tylko redaktorzyna wytaguje
 
Już sobie nie schlebiaj, że kogoś to obchodzi. Jest milion takiego typu forum w necie. Może byście w końcu przenieśli się z tą gadką do hyde'a bo wchodzę tu żeby się pośmiać i poprawić sobie humor a od 3-4 stron same żalenie się jaky to hipsterzy są "pedalscy".



Macie:



521476_230065483771244_1222491554_n.jpg
 
Back
Top