Tanio skóry nie sprzedam

No, autor tego powyższego klipu na pewno chciał nim wykpić scenariusz klanu.
Ciekawe czy jeżeli twórcy tego czegoś urodzi się dziecko z Zespołem Downa to jego "dzieło" wciąż go będzie bawić.
 
trzeba mieć ćwierć mózgu by jarać się takim gównem, czy innym Mielnem...







ad. "Matura to bzdura", nie przepadam za tą serią, ale chyba w 3:34 polscy rasiści mieli łzy w oczach ;(
 
Mnie, to bawiło do pewnego momentu. W jednym z odcinków Klanu został poruszony ten temat, tzn. śmianie się z Maćka i dokuczanie mu na • ulicy • . Traktowanie go jak kogoś bez uczuć, jak małpę w cyrku czy tam zoo, nie wiem, nie bywam.
Celem scenarzystów Klanu, było • oswojenie • ludzi z downem. Pokazanie, że istnieją tacy ludzie i jest to problem. Tak jak ta akcja, z B. Topą.
Moim zdaniem, od jakiegoś czasu(ostanie lata)scenarzystom tego filmu, ta misja wymknęła się spod kontroli i pewnymi akcjami nieco krzywdzą Maćka, ośmieszając go.
juz niebawem ten temat straci sens :P
Stary, ja sobie filmów zawczasu naściągam, aby mieć co w przyszłą zimę wieczorami oglądać. ;)
 
Pervert zgadzam sie, ludzie dzis sie jaraja wszystkim.... z tym Mielnem ludzie sie jarali tym a ja tak sobie siedzie i mysle WFT????
 
A ja myślę q.,że misja nie wymknęła im się spod kontroli, tylko najwidoczniej nie spodziewali się takiej głupoty ze strony młodej części widowni i tyle.



Po naszej disiejszej wymianie zdań postanowiłem spytać dorosłych pracowników mojej firmy ( łącznie 8 osób powyżej 30 roku życia - do 55 włącznie ) co sądzą o Maćku, scenach z jego udziałem, scenariuszu, który dla niego przewidziano. Jak postrzegają jego postać, jego udział w tym serialu.



Dziwnym trafem ani jedna osoba dorosła nie dopatrzyła się niczego śmiesznego w jego roli, scenach, które odgrywa o jakiejkolwiek krzywdzie nawet nie wspomnę...a serial oglądają od lat.



Zatem nie mówcie mi, jak to go wszyscy skrzywdzili w tym serialu i co wymknęło się spod kontroli...bo jedyne co wymknęło się poza ramy przyzwoitości to infantylne montaże, wycinki, fragmenty scen i ogólna szydera w sieci.



Jak już mówiłem, nie mnie wytykać palcem kogokolwiek, ale naprawdę czasem robi się niesmacznie jak ktoś doszukuje się w tych filmach ubawu na potęgę...
 
Kalogero, a akcja Rysia w burdelu, następnie oślepnięcie w czasie ucieczki swoją taxówką, to nie jest śmieszne?:D
 
Mort, ja nie znam tego serialu. Z ręką na sercu. Oglądam to co ktoś tu wrzuca i ciągle widzę chorego chłopaka. Jakkolwiek idiotyczne i kiepskie przygotowali mu sceny, widocznie cały serial jest taki kiepski. Dlaczego zatem najwięcej widać chłopaka z Downem, wszelkie przeróbki, montaże? Tam jakies kobiety grają chyba, żadnej sceny z kobietami nie widziałem dotąd - zatem dla nich mają ambitne role, a Maćka skrzywdzili i ośmieszyć postanowili?



Kurwa, ja rozumiem, że pół internetu kpi z tych fragmentów, tak jak druga połowa (tudzież ci sami jarają się zupą z Mielna) ale czy społeczność mmarocks/cohones musi powielać onetowo/pudelkowe mody? Po prostu jestem czasem rozczarowany poziomem poczucia humoru...a uwierz, mam go sporo. Chory chłopak jednak nigdy, choćby grał, śpiewał, robił cokolwiek innego w myśl scenariusza nie będzie dla mnie powodem do śmiechu i tego mi nie wytłumaczy nikt. Wystarczy nieco empatii...zna ktoś to uczucie?



Więc pomyślcie sobie, że takie właśnie dziecko, taki syn/córa są Ci pisane...Nadal będzie tak wesoło?
 
Ja powiem tylko tyle, ze pracowałem 2 lata w warsztacie terapii zajęciowej jako instruktor, gdzie pod opieką masz właśnie ludzi chorych psychicznie i z zespołem down'a. I te zachowania Maćka z serialu to nic w porównaniu z niektórymi tam osobami.



A serial faktycznie tak wygląda, jakby Maciek i Rysiek dostawali najgłupsze sceny :P
 
Herszt, dziękuję...podaruję sobie jednak nadrabianie zaległości. Skoro nie oglądałem w tv, nie będe tego robił na stronie o mma. Rozumiem jednak Twoją argumentację po obejrzeniu "Rysia w agencji towarzyskiej". Odrealniony, zbyt naiwny - po co więc oglądać, tracić czas. Proste. :)
 
Podrywu nie widziałem, muszę wypróbować te patenty. Sukces gwarantowany! Generalnie to: JEBŁEM. :-)
 
Back
Top