Tanio skóry nie sprzedam

Kaczka zatracił się w rzeczywistości i nam opisuje życie z simsów :D żona, szkolenia , i najnowszy dodatek - orgazmy, grześki i okocim :-)
 
Dobrze,że kalogero nie dokończyłeś, choć żabka mała jakaś - krasnalek trochę. Z drugiej strony zastanawiam się czemu nie skomentowałeś ostatniej wrzuty Meru? Czyżbyć leciał z obecnym trendem forumowym? W sumie dziwne, bo akurat po Tobie spodziwałem się więcej obiektywizmu. Więcej napisałem w poprzednim poście, ale ugryzłem się w język, gdyż jego treść mogła by wpłynąć na Ciebie destrukcyjnie - dlatego usunąłem.



A w ogóle pozdro z rańca :



haters gonna hate mobile.gif
 
Kaczka, człowieku, z jakim trendem? Naprawdę chcesz wmówić komuś, że jest podatny i ulega jakimś trendom, będąc taką chorągiewką jaką sam jesteś? Przecież Ty byłeś wczoraj ( i nie tylko ) ulubionym tematem forum, podśmiechujek, przeróbek i drwin - widzisz mnie tam gdzieś między tymi wypowiedziami, dokładającego swoje 3 grosze?Ubliżającego ci? Ani Cię brobić nie zamierzam już ani szydzić z Ciebie, jak z nikogo tu zresztą. Żabol z piwem gapiący się na nogi jakiejś lali (swego gatunku ) skojarzył mi się jednak idealnie z toczącymi się wówczas rozmowami i Tobą z piwem podniecającego się na wdzięki płci przeciwnej (czy to żony, czy wklejanych kobiet w dziale - bo nie wiem już co/kto Cię bardziej kręci. Fikcja czy real ) - i to takie nieobiektywne niby?



Ja tu chyba najbardziej mógłbym z Tobą "cisnąć" z byle powodu, pamiętliwie, złośliwie i zaczepnie a po prostu przyjąłem kiedyś przeprosiny i staram się ignorować. To źle, bo ignor gorszy od pyskówki co?



Co się zaś tyczy filmu Meru z Maćkiem, to spójrz po czyim właśnie filmie zacząłem swoje wypowiedzi i pytania o wytłumaczenie mi co też w tym śmiesznego.Nie usłyszałem odpowiedzi. Więc co mi chciałeś powiedzieć chłopie, że Meru mmavideos reprezentuje, więc się nie odzywam? Jest dla mnie takim samym użytkownikiem jak każdy inny. Jeśli po całej tej dyskusji ktoś dalej uważa, że te filmy są szczytem komedii, bawią go do łez i warte są wrzutek, niech wkleja i seriami, ja swoje zdanie wypowiedziałem i ciągnąć go w nieskończoność nie zamierzam. Tyle.



Pomyje ludzie na Ciebie wylewają człowieku, pomyśl nad tym dlaczego i jak to zmienić, a nie skupiaj się na pierdołach. Bo nie wierzę, że jest Ci z tym dobrze, skoro mi się nawet czyta to nieprzyjemnie momentami...
 
Choragiewką - wtf?



Po prostu ja nic nikomu nie zarzucam, nie ubliżam, nie wyśmiewam, w odróżnieniu od calej reszty - łącznie z Tobą kolego. To ,że Ty masz taki a nie inny charakter, nie znaczy, że wszyscy są Twego pokroju. Ciebie przecież kawał rasistowski razi. Człowieku, zrozum - To jest forum, dla mnie fikcja, wirtual - nie łącz tego wszystkiego tak bardzio ze światem realnym. Ciśniesz się z userami, bo ktoś , Ci zasugerował, że słabo znasz się na kompie, bo wolisz polskie seriale (i nie mówimy o Ekstradycji), bo brakkuje Ci luzu, bo nie wychwytujesz ironii. Linią obrony jest zazwyczaj Twój charakter oraz niedoskonałość przekazu za pomocą słowa pisanego.



A co do propozycji bym dzieciom puścił ów produkcje z YT, w tym momencie , jako że wspomniałem niedawno,że o rodzinie mojej i sprawach prywatnych nie zamierzam więcej pisać i temat uważam za zamknięty, odpowiem: zajmij się swoją kobietą, bo sam ostatnio coś za często na forum przesiadujesz, a jak to się mówi: licho nie śpi.







Ps. Przepraszam redakcję za małośmieszny przekaz ostanich postów, ale nie będę obojętnie czytał postów dotyczących mojej osoby - proszę usunąć , ale łącznie z tymi zaczepnymi również.
 
:-) o tak...dla ciebie to fikcja i wirtual...dobre, faktycznie....



A gdy zasugerowałem, byś kolejny zaczepnie wklejany film z Maćkiem puścił swoim dzieciom, skoro jako dorosły facet i ojciec uważasz je za tak zabawne, to najwyrażniej efekt osiągnąłem, bo nagle bardzo cię to dotknęło i coś w mózgownicy uruchomiło...



I owszem, za dużo spędzam tu czasu i fatalny mam charakter, tobie jednak najmniej do tego.



A o kobietę swoją się pomartw, bo ja twojej póki co nie "tknąłem" na tym forum tak jak ty robisz to tu po raz kolejny. A teksty o lichu, które nie śpi pozostawię już totalnie bez komentarza, bo gdyby nie spało, to ty najlepiej byś się o tym przekonał spędzając tu czas od świtu do nocy, przed seksem, po seksie, w hotelu, na weselu, na kiblu i gdziekolwiek jeszcze...Eot Kaczka.
 
Kaczka i jescze napisz jaki kształt gówna zrobiłeś... Dla Ciebie to wirtual, a piszesz nawet, z którego pomieszczenia nadajaesz.
 
nie wyrabiam :-)



Kaczka ofiarą prześladowań mmarocks. Może sie zastanów dlaczego.



Nie wiem czemu sie czepiasz Kalogero, on w sumie nic nie napisał. Poza tym, niby jesteście mniej/więcej w tym samym wieku a różnica w dojrzałości emocjonalnej postów między Wami to niebo a ziemia.



Dla mnie jesteś gościem, który na początku napieprzał posty chyba po to żeby być rozpoznawalnym. Potem jak Ci ludzie zaczeli zwracać uwage to zacząłeś wchodzić w role pomocnego usera i niektórzy Cie nawet docenili. Gdy poczułeś sie pewnie zacząłeś pisać głupoty jakbyś był moderatorem tego forum. I teraz cyklicznie jak jest ciśnienie w Twoją strone to znikasz, potem niespodziewane wracasz - najpierw zaczynasz pisać normanie a potem znowu się wygłupiasz. Szczerze to mi nie przeszkadzałeś na tym forum ale jak wyjechałes na "wesele" to można było poczuć różnice o te brakujące gify, emotikonki i inne pierdoły ale przede wszystkim wszędzie nie widziałem Kaczka41. Niestety dla mnie wróciłeś i znowu zacząłeś praktykować swoje infantylne zabawy. Normalnie by mi Cie szkoda było, że tak po Tobie cisną ale mam nadzieje na kolejny Twój "weselny" wyjazd.
 
Hyde i Skóra są właściwymi tematami do dziwnych gifów , itp. To że Net Ci nie wyrabia, nie mój problem - już Ci kiedyś pisałem. W tematach ad mma staram sie trzymać poziom - przynajmiej ze strony redakcji nie ma skarg. A to, że kilku jest anty i podkręcają śrubę - cóz na to poradzę. Jeden drugiego nakręca i koło sie zamyka.



Edit. Poniżej mma u ruskich, niektórzy dają rade:
 
ahaaa,



tylko w hyde parku i skórze wrzucasz gify, spoko. tu nie chodzi o mojego neta, tylko poziom tego jest denny. Można wkleić jedną, dwie ale ty wolisz wklejać 20.



jeszcze zapomniałem wspomnieć o Twoich małych prowokacjach - to też nie Twoja wina.



Dziwne, że tylko ty masz tylu anty tak samo jak na SFD. Przypadek ?



Widze, ze nic nie jest Ciebie w staine skłonić do refleksji no ale jak sie cały czas siedzi przy kompie to trudno na otrzeźwienie
 
Co do gifów , fotek , linków (może oprócz kalogero i tego z Maćkiem) - nikt opórcz Ciebie nie narzeka...No cóż , zaraz kilku napisze,że też im sie moje foty w "Kobietach " nie podobają np. czy inne wstawki, więc daruję sobie dalsze wywody.



Ps. Obejrzyj sobie walki powyżej - w końcu to forum mma a nie ornitologiczne



A co do tematu - peace i zdrówko:
 
nikt opórcz Ciebie nie narzeka



que? chlopie, piszesz o swoim "prawdziwym zyciu" czego zaden normalny dorosly mezczyzna nigdy by nie zrobil, a kiedy ktos probuje Ci uswiadomic ze robisz z siebie blazna to sobie uciekasz



get a life (real) panie "35-latku"
 
@mat - napisałem o 1 raz za dużo (alko jako usprawiedliwienie) - i więcej nie zamierzam.A teraz proszę napisz co takiego o swym życiu dziwnego wspominałem, bo widze ,że też lecisz z prądem . Bo chyba to że raz jakieś szkolenie prowadziłem, czy że na wesele pojechałem, bądź na KSW byłem - dla mnie nie jest wcale dziwne, że się tu na forum z tym podzieliłem.



Zgaduję,że nic nie znajdziesz - więc na przyszłość o bardziej merytoryczne uwagi proszę
 
Kaczka stał się tak popularny, że ma nawet grono swoich zaciekłych haterów. Stałeś się niczym Twój ulubiony figter JJ :-)
 
Haha
• Prowadzący program radia Eska Rock Michał Figurski i Kuba Wojewódzki doprowadzili do zablokowania strony internetowej gminy Gnojno.
Podczas audycji "Poranny WF" obaj dzwonią do różnych miejsc i robią sobie żarty. We wtorek poświęcili ją atakom hakerów na strony rządowe w związku z protestami przeciw przyjęciu dokumentu ACTA. Za cel żartów wybrali gminę Gnojno w powiecie buskim. Podając się za członków hakerskiej grupy Anonymous dzwonili do urzędu gminy. - Odebrałem jeden telefon. Usłyszałem, że są z grupy Anonymous i że zaatakują naszą stronę internetową - opowiada Piotr Bębas, sekretarz gminy Gnojno.
Na antenie Figurski z Wojewódzkim podawali też adres strony i wzywali do wchodzenia na nią. Informowali również, ilu internautów już jest na stronie Gnojna. Szybko została zablokowana. Jeszcze w dwie godziny po zakończeniu programu trudno było na nią wejść.
"Choć cała akcja miała mieć charakter zabawnego happeningu, w jej efekcie sparaliżowano oficjalną stronę jednostki samorządu terytorialnego. Należy zatem postawić pytanie czy w takim razie nawoływanie radiowców powinno być uznane za podżeganie do ataku cyberterrorystycznego, czyli przestępstwo?" - pyta serwis samorządowy www.samorzad.lex.pl.
- Na razie oceniam to jako głupi żart. BIP, na którym zawarte są najważniejsze informacje, jest dostępny. Jeśli do końca dnia przywrócimy funkcjonowanie strony, to nic złego się nie stanie - mówi sekretarz Bębas. •



za: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,11022160,Zart_Wojewodzkiego__Zablokowali_strone_Gnojna.html#ixzz1kNPgieUP

http://www.gnojno.gminy.com.pl/ -strona nie działa :D
 
O co chodzi z tymi grześkami, okocimami i orgazmami ? Bo prawdopodobnie coś przegapiłem.
 
Back
Top