Tanio skóry nie sprzedam

Noodles, ale nikt tu nie wrzuca ani Rysia ani Oli Lubicz ani Grażynki, kimkolwiek oni są. Oto właśnie chodzi...



I nikt nie powie przecież, że śmieje się z choroby, bo mu to przez gardło nie przejdzie, bo nie wypada, bo najczęściej sobie sprawy nie zdaje w pierwszym odruchu, że targa z chorego człowieka, jego zachowania, mimiki, wypowiedzi... A mimo to jakoś ciągle właśnie na filmy z Maćkiem natrafiam a nie z pozostałymi. Dlatego chciałem wiedzieć, co też ze mną nie tak... ;)



P.S. Tobie nic nie wmawiam noodles, przecież nie pisałem do nikogo wprost...nie zauważyłem też, byś miał jakiś ubaw z tego, byś się bawił we wklejanie tych filmów.
 
spoko,



na pewno są ludzie a może i większość co sie śmieje z zachowania Maćka a więc de facto z jego choroby. Chciałem tylko zaznaczyć, ze są też osoby które śmieszy ( może nawet to za duże słowo, wzbudza politowanie) ten serial.
 
Pozdrawiam wszystkich ,którzy lajkują dają głosy na tak dla Niekrytego Krytyka, nie oglądając go :-)


Mam nadzieję, że wyraźnie widać, iż jest tam 5 cyfrowa liczba:


kurwanohahaha.jpg
 
Licznik YT nie jest aktualizowany od razu ...



A zresztą jak mieli by dawać TAK nie oglądając filmiku ?
 
Madzer: licznik jest zbugowany i nie aktualizuje się od razu.



Cała akcja z klanem, chłopaki, to nie jest wyśmieawnie dziecka z downem, przynajmniej ja tego tak nie traktuję.



@Kalogero, jeśli chodzi o Rysia i inne akcje z klanu, to były tu wrzucane, dobrze je pamiętam. Jest tutaj 347 stron, więc nie szukam, ale na pewno było. Dodatkowo akcja z siekierą i bandziorami:



MonLPMhsQtw[/media]/a/p
p
Tego jest multum na yt, i ludzie się śmieją po prostu ze scenarzystów, tak samo jak w Trudnych Sprawach czy Pamiętnikach z Wakacji... nie jest polewa z aktorów, a z ludzi, którzy wymyślają dialogi i w ogóle cały scenariusz piszą.../p
p
a href=]
 
@Kalogero zarzucasz mi że śmieję się z choroby tytułowego maćka? Od malego mialem styczność z ludzmi dodtkniętymi tą chorobą-6 min ode mnie jest(a moze byl bo nie skrecalem tam od ponad roku) zakład specjalny dla ludzi z zespolem downa-pracowała tam matka mojej koleżanki.Nie widze nic śmiesznego w żadnej chorobie.I nie pisze tak dlatego bo tak wypada.



Hej! lubie dowcipy o czarnych! to ze mnie robi rasiste? nie.Po prostu czasami sa dobre akcje m in. z udziałem maćka.
 
Uderz w stół a nożyce się odezwą...



Przecież nie wymieniłem nikogo z osobna, po co więc pisać teraz: ja nie, ja też nie, nie zarzucaj mi nic.



To co napisałem było do przemyślenia, czy aby na pewno fajnie jest wrzucać akurat tego chłopaka, te fragmenty i czynić z nich pośmiewisko. Jest? Nie jest. Więc nie ma co mydlić oczu scenariuszem, bo jakoś jego autora nikt słowem nie przekpił, nie pada nawet jego nazwisko.



Podejrzewam Przemku,( skoro się już tak dziwnie oburzyłeś, jakbym mówił wyłącznie do Ciebie), że gdybyś miał brata z zespołem Downa lub nie daj Boże syna dotkniętego tą chorobą - nie bawiłby Cię ten "scenariusz" i te filmiki. To, że 6 minut drogi od Ciebie jest ośrodek a matka koleżanki pracuje w nim, widocznie nie wystarczyło, by trochę pomyśleć czy to naprawdę godne i warte jest żartów. Wg mnie nie jest i nie będzie, choćby nie wiem jak ubrać to w słowa.



Dla mnie to jest właśnie kryterium dobrego smaku, nawet w żartach i tyle. Pokpiewanie z człowieka chorego, niezależnie od tego czy gra, czy śpiewa czy kurw.. tańczy było i będzie dla mnie karygodne. I zdania nie zmienie. A teksty o reżyserach winnych masowej polewce z dzieciaka wsadźmy sobie między bajki, bo stanowią jedynie nieudolną próbę przekonywania samych siebie, że to oni winni temu, iż ja mam ubaw z tego chłopaka, chociaż to nie serial komediowy i nie takie było zamierzenie poszczególnych scen...



Wszystko w temacie, nie ma sensu go ciągnąć, chciałem skłonić do myślenia, wierzę, że mi się udało. Osobistych wycieczek nie robię, więc i Wy tego nie róbcie. ;)
 
Ja się tu zgadzam z belmondo, największy problem to ten, że żądza pieniądza rodziców tego chłopaka nie pozwala przerwać tego pośmiewiska, przecież widzą co się dzieje, juz dawono powinni coś z tym zrobić.
 
Ale co się dzieje Seven? Mają go schować przed światem, bo jest chory? Bo "śmiesznie" wychodzą jego sceny w oczach pośmiewnych ludzi? To jego wina, że taki się urodził, więc niech się chowa, bo się teraz dzieje? To grzech zagrać w filmie, zgłosić się do roli, którą chciano obsadzić? Skąd wiesz, że żądza pieniądza? A może to ich walka o normalne życie dla niego, o równe szanse, o poczucie własnej wartości, które usilnie niektórzy chcą mu odebrać.



Najprościej powiedzieć : rodzice, reżyser, wszyscy winni, tylko nie ci, którzy faktycznie robią z jego roli pośmiewisko i kabaret...
 
@Kolagero



Nie mówię o ukrywaniu nikogo ale ten film więcej narobił z niego pośmiewiska, niż dobrego, mądry człowiek(mówię w tym momęcie o rodzicach) powinien wiedzieć kiedy kończyć.



ps. walka o normalne nie bądzmy śmieszni, ja przez tyle lat życia nauczyłem się, że pieniądze rządzą światem. A teraz życie tego chłopaka wcale nie jest normalne wręcz przeciwnie, im więcej takich scen tym więcej pośmiewiska. Ty wiedząc, że twojemu dziecku dzieje się krzywda nie zareagował byś ??
 
Kaczka jak zwykle w odpowiednim momencie i z odpowiednim przekazaem haha.



@Kaczy ty się chyba już nie zmienisz.
 
Nabierałem powagi czytając te wpisy,ale Kaczka wstawił film z odpalaniem malucha i wszystko legło w gruzach ^^
 
Z przyjemnością informujemy, że organizacja MMAATTACK podpisała kontrakt z Marcinem Najmanem.




Tak, z przyjemnością...




Decydując się na kolejną walkę Marcin podejmuje ryzyko, które jest jednak wliczone w jego karierę już od 2001 roku, gdy stanął na ringu przeciwko Petrowi Simko. Ryzyko towarzyszy też na każdym kroku jego podopiecznym, zmagającym się z ciężkimi chorobami.


Kurwa, co za populistyczny tekst o działaniach charytatywnych Najmana. Jakby to on jeden ryzykował zdrowiem w ringu, czy pomagał charytatywnie. Ale jak się nie ma czym innym pochwalić, to sie bierze, co się ma...
 
@Kalogero mój post nie miał być jakiś agresywny (wiem,cieżko wyczuć przez net)



śmieje się też z akcji z Ryśkiem w roli głowniej - to ok



śmieje się też z akcji z Mackiem w roli głowniej- nie ok, według Ciebie śmieje się że ma Downa i tylko z tego i ogólnie widze ze wychodze na niezlego chama.



Łatwiej już Ci tego nie wytłumacze.Raczej i tak nie zrozumiesz i masz już swoje zdanie na ten temat i moj najwidoczniej.Nie będę się napinał na siłe przez internet że tak nie myśle.
 
• 'Chcemy też w ten sposób przybliżyć kibicom MMA idee społecznej odpowiedzialności i troski o ludzi chorych.'


Kibice Mma naprawdę doceniają Waszą troskę o Marcina Najmana,to co robicie podpisując z nim kolejny kontrakt to coś wspaniałego,


Trzymaj się Marcin,bądź dzielny,wszyscy Ci kibicują !



dobre :] ktoś od nas to pisał ? :)
 
http://en.fishki.net/comment.php?id=105424



fotki tego niemca od MEGAUPLAD, fajnie sobie bawil, mogl tylko na diete przejsc
 
Back
Top