Tanio skóry nie sprzedam

Danie dnia to dzisiaj danie dupy :lizoremotmaly2:
qkUa0B93jrn1Zv5N9meui4LvAdf4SCmH.jpg
 
Bolców to ona może mieć na pęczki przez fejm. Przypomina też trochę kobietę, gorsze się ruchało. U niej występuje złożony kompleks czynników, chroba psychiczna i niskie iq to tylko wstęp. Ale nie chce mi się rozpisywać
Pytanie czy niskie IQ czy chęci jak największej atencji i bycia znanym bez patrzenia w jaki sposób?
 
Jak by tak przyświrował do mojego nauczyciela od WFu z gimnazjum Pana Wryczy to by zwyczajnie w świecie został znokautowany. Kto ma jakieś ciekawe akcje z nauczycielami do opowiedzenia hehe?

Czasami tęsknię za tymi czasami gdzie nie było kamer wszędzie najebanych.
:antonio:

Jak byłem w pierwszej gimbazie była jeszcze dyrektorka starej daty, wtedy miała już około 60tki, bo ja zakończyłem edukację to ona poszła na emeryturę, a mogła iść już wcześniej. Zaszła kiedyś do nas na lekcję i kulturalnie zapytała:

- Moge prosić na chwilkę Damiana S. bo rodo?
- Oczywiście.
- Chodź Damian.


No i wyszedł za próg, nawet drzwi się nie zdążyły zamknąć, bo lewą ręką zamykała drzwi, a prawą ręką przyjebała Damiankowi z otwartej tak że jego odskakujący łeb zahamował delikatnie zatrzymujące się drzwi. Więc za ten bezczelny gest, wyciągnęła go za ucho z linii frontu aby więcej drzwiom nie przeszkadzał :crazy:
 
Back
Top