Tanio skóry nie sprzedam

Kaczka widzę nadal notatki o każdym robi :śmiech:
Nie żadna Kaczka... a sprawę dobrze zapamiętałem bo do nikogo wcześniej ani później tak nie napisałem, plus musiałem przelecieć kawał tematu na Kobiety +18 i nie znaleźć żadnych pozytywnych reakcji pod fotkami pań... :boss:
 
FB_IMG_1699525515971.jpg
 
Boguś miej litości. Jak nie sygnaliści to kodeksy jakieś, naprawdę moja pikawa ciężko znosi te żarty.
Przypominam, że o 12 otwieramy rekrutację do naszej korpo montowni :jarolaugh:
Najlepszy kodeks to Chłopski rozum a mój mi podpowiada że żadna praca nie hańbi szczególnie przy garnkach nierdzewnych firmy Jan-usz Zbędny
 
No kto by pomyślał :beczka:

Badacze dowiedli, że fascynacja celebrytami nie idzie w parze z... wysokim ilorazem inteligencji​

Czasopismo "BMC Psychology" opublikowało wyniki ciekawego badania.
Wskazują one na to, że ludzie obsesyjnie śledzący newsy ze świata gwiazd statystycznie mają niższy iloraz inteligencji.

 
No kto by pomyślał :beczka:

Badacze dowiedli, że fascynacja celebrytami nie idzie w parze z... wysokim ilorazem inteligencji​

Czasopismo "BMC Psychology" opublikowało wyniki ciekawego badania.
Wskazują one na to, że ludzie obsesyjnie śledzący newsy ze świata gwiazd statystycznie mają niższy iloraz inteligencji.

A fascynacja martial artystami/artystkami? :eddieconspiracy:
 
Kto ma jakieś ciekawe akcje z nauczycielami do opowiedzenia hehe?
U mnie gościu od WF dobrze dojebany mięsem i 2 metry wzrostu raz napierdalał się z się z uczniem, ale szybko poszło bo kilka wymian i było KO (na uczniu) a innym razem ten sam gość wchodząc na stołówkę, złapał za kark i wsadził typowi mordę w talerz i miał cały ryj ujebany buraczkami. Piękne czasy.
 
Back
Top