Tanio skóry nie sprzedam

jakbym miał się iść tłuc na wojnie to nie chciałbym mieć takich zjebów obok siebie :lol:
Powiedz mi co wiesz o wojnie. Od myślenia są taktycy. Zjeb zjebem, ale to może on mniej kalkuluje i zrobi więcej niż gość, który za dużo myśli, hmm?
 
11040372_806560209455099_152951368541970065_n.jpg
 
Ja nie wstawiam takich filmów, z komentarzem kto nas będzie bronił jak nas najadą. W ogóle to wiadomo, że się sami nie obronimy. Trochę takie naiwne gadanie ;)
myślałem, że to już kultowy tekst w internecie jak się komentuję takich typów :lol: poza tym niektórzy tak mówią serio
 
Kurdę. Dobrze, że więcej nie było takich rozsądnych podczas II WŚ, nawet Ci nierozsądni walczyli o państwo Twojego wybawiciela wojennego, czyli UK ;)
Chcesz - walcz, ciekawy tylko jestem Twojego zapału jakby tu milion ruskich wjechało. W mojej ocenie żywy będę więcej warty dla mojej rodziny, niż zabity, bo nasz kochany kraj nie ma armii.
 
Chcesz - walcz, ciekawy tylko jestem Twojego zapału jakby tu milion ruskich wjechało. W mojej ocenie żywy będę więcej warty dla mojej rodziny, niż zabity, bo nasz kochany kraj nie ma armii.
Spoko. Nie wiem co bym zrobił, to zbyt hipotetyczny temat. Wiem jednak, że wolałbym być zapamiętany jako człowiek, który przelał krew dla przyszłości narodu polskiego, niż jako ktoś, kto z egoistycznych pobudek wyjeżdża do UK. Nie pomyślałeś o tym, że gdyby Rosja zaatakowała Polskę, to również wtedy Wielka Brytania jest zobowiązana do pomocy i nie wiesz co by się stało. Czy na końcu nie musiałbyś jednak walczyć.
Podczas II WŚ byś został volksdojczem i wyjechał do Niemiec, bo bardziej by na tym skorzystała Twoja rodzina?
 
kto z egoistycznych pobudek wyjeżdża do UK.
Nie wiesz kompletnie o czym piszesz;), zrozumiesz jak będziesz miał rodzinę. I powiem Ci jedno kilka lat temu mialem identyczne podejście do życia jak Ty, aczkolwiek już na całe szczęście nie mam.
 
ja rozumiem, jesli chodzi o zycie i zdrowie moich dzieci i zony to mam wyjebane na wszystko inne i staram sie im zapewnic za wszelka cene bezpieczenstwo
A już na pewno nie będę sie przejmował krajem, w którym co najwyżej mnie mogą wydymac.
 
ja rozumiem, jesli chodzi o zycie i zdrowie moich dzieci i zony to mam wyjebane na wszystko inne i staram sie im zapewnic za wszelka cene bezpieczenstwo
A już na pewno nie będę sie przejmował krajem, w którym co najwyżej mnie mogą wydymac.
Nie wiem czy przypadkiem Gaarze nie chodzi o to, ze (w skrocie) rodzina out na zachod, a samemu zostac i bronic. Aczkolwiek moge sie mylic.
 
Back
Top