Tanio skóry nie sprzedam

Gunnar Nelson ma się obijać z twórcami gry Eve Online. Transmisja z Eve Fanfest podobno tutaj:



http://www.twitch.tv/ccp







Od 21:00, choć póki co cisza.
 
Kinga - KSW Ring Girls (blondyna), wystąpiła w najnowszym teledysku Tedego.



https://www.youtube.com/watch?v=vWOuA2r96ug
 
blondi jak zawsze fajna i śliczna, a TEDE coraz chujwiejszy... Pomyśleć, że ten człowiek S.P.O.R.T. nagrywał... masakra.
 
@Gaara



Spoort OK, ale ja uwielbiam ten kawałek, i na każdej zakrapianej imprze leci...



https://www.youtube.com/watch?v=c4zJQLQ_VTs



ehhh.... stare dobre czasy... Chyba tylko OSTRy nadal trzyma poziom...
 
Ostry zawsze na poziomie, cały czas słucham kilku jego płyt, do tego nigdzie się nie pcha do żadnych mediów
 
gdzieś Adam w jakimś wywiadzie mówił (trochę spalony;)), że Wojewódzki mu proponował wizytę. Dobrze Adam robi, olać celebrytuf...
 
Tede napierdala jak z USA hity, a ludzie progres biora za chujowizne. w sumie jak komus nie pasuje to nie musi przeciez sluchac najnowszych kawalkow. ja sie jaram czyms takim, jaram sie nowym Bonsonem na swietnych bitach, jaram sie Paluchem na syntetykach, ale rozumiem, ze niektorzy wola zawsze 'klasycznego' OSTR ktory mi raczej nie podchodzi.
 
@baju jeśli w ciągu najbliższych lat zobaczę TEDE na Olisie to się zdziwię... Polska to nie Stany, że byle shit przejdzie...
 
hohoho jacy tu hiphopowcy! Bonsona obydwie płyty mam - ulubiony a ta nowa rozpierdala zdecydowanie,czekamy na klipy!
 
@Kiras nie wkurwiaj, hip-hopowiec ze mnie żaden, ale Tede się robi chujowy, a @baju stwierdza, że amerykański-znaczy zajebisty.
 
nie oznacza zajebisty, ale wejdz sobie na jego fp gdzie ma duuuuuza baze sympatykow (na olisie czy bedzie rolson? pierwsza piatka na grubo wjedzie), ludzie sie tym jaraja, TDF jest dla mnie symbolem troche zacofania w Polsce, to co robil kiedys teraz wiekszosc odgapia, Ci ktorzy mieli z niego 'beke' nosza teraz fryzury i ciuchy jak on. wjedzie nowa plyta i OLIS zostanie rozjebany, jestem tego pewien. wielu wlasnie tak sadzi, ze jak ktos napisze 'amerykanskie' czy z zachodu to od razu znaczy, ze zajebiste - nie, mozna zrobic gowno z tego stylu, a mozna sie w niego dobrze wbic i to robi Tede. nie jestem jakims najwiekszym fanem jego muzyki, ale doceniam progres i to co robi.



+ robi dobra zwale z Bonusa na fb, polecam!



10153051_720832224635856_7317217800426459876_n.jpg




> Born to Fight



> Born



> Born 2



> Born2kill



PRZYPADEK?
 
jasne, wchodze w to. pierwsza piatka miekko.



10256161_772917222720947_276798541967317058_n.jpg




kazdy singiel ma juz okolo 200tys na YT, jeden ma bodajze ponad 500tys. do maja promocja rozpierdoli.



Mes przy praktycznie zerowej promocji plyty (3single bez wiekszego echa, w miesiac okolo 500tys wysw ma LoveYourLife) debiutuje na 4 na Olisie. juz pisz te 'przeprosiny'. <3



Elliminati jak dobrze pamietam chyba bylo na drugim miejscu pare razy, a plyta byla dla mnie dosyc srednia. :)
 
jasne, ze zbik, a jego postac i sprzedaz tego albumu tylko pokazuje jaka sprzedaz potrafia w Polsce wykrecic 'wierni' fani danego rapera. zarowno Mes jak i TDF maja ich duza baze przez to, ze sa specyficzni.
 
Baju, ale mes ma billboardy na głównych ulicach dużych miast w Pl, np na legnickiej we Wrocławiu, więc reklama jako taka jest
 
Back
Top