Tanio skóry nie sprzedam

glover zarzucil to na swojego twitta







BlwlJr0IIAEhpml.jpg
 
Troche stare ale filmik mnie rozbawil :f.



http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh09F38CRH6VS8hD9M
 
Za to ile Bonus sprzedał biletów na galę, to sam właściciel NoC powinien mu zasponsorować treningi, by jeszcze u niego zawalczył
 
Tu też jest rzygający Bonus: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cjFg5wk7ds4#t=62
 
Niech mu zasponsorują wyjazd do mnichów z Shaolin. Kołowrotek i luje z całej epy na pewno zrobią wrażenie na mistrzach kung-fu.
 
ahahaha



Jestem na 3 miejscu w rankingu popularności freak fight MMA w Polsce.Wyprzedziłem takie osoby jak Mariusz Pudzianowski (6-3).Dawid Ozdoba (0-1)Kamil Bazelak (1-3)Kamil Waluś (4-2)Michał Piszczek (1-1)Janusz Dylewski (1-9) Moją walkę w sumie na kilku kanałach obejrzało przez 4 dni ponad 500tysięcy osób na youtube.W rankingu medialności zajmuję 1sze miejsce.Pozdro dla wszystkich!!!



najbardziej rozmieszylo mnie umiejscowienie tam Walusia.



nowe wyzwanie dla Bonusa wrzucilem do tematu o FEN3. enjoy.
 
na forum Mrozowskiego jest prawdopodobnie najbardziej miarodajny i obiektywny ranking freaków stworzony przez byłego redaktora mmarocks - kokosa!!!



linki lecą do spamu więc musicie sami poszukać!
 
Ja to mam wrażenie, ze ten Kokos na mmanews, to taki Kaczka od nas :-)



Niech wam będzie:

jsA1l9pFhkO9v.png








Plus jeszcze "dobre" komentarze, Rocksi znowu zostali "pojechani" :(

wg-qokdsdzpxaboxcbklzif.jpg


ds-xncwbiguqscbkyvdzsla.jpg


oilfkms
oilfkms

hc-hrpthglmhxkvejsajvez.jpg


gp-eoizriildukgctrmrnkp.jpg
 
ahahaha, naprawde mega dziwnie podobny 'redaktor' do kaczuchy! trzeba spytac czy preferuje desery typu Grzesiek + Okocim.
 
Przyznam, ze data założenia konta nie jest datą regularnego pisania na forum. Nie było mnie tu, jak Kaczka zaczynał "karierę", jak Kokos tu pisał (bo chyba pisał?).



EDIT: Chyba, ze to była specjalna aluzja na to, że to multikonta Kaczki? :D
 
Ja pierdole jak można redaktora kokosa80 nie kojarzyć. Rozumiem w wypadku (nie)świętej pamięci PiorunaPL, ale kokosa? :-)
 
Kojarzyć kojarzę z różnych historii, ale nie było mnie na forum, gdy ten jeszcze się tu udzielał. Życie ;)
 
czyli jednak kaczuszce ktos placi za artykuly!!! bogol i zarobas na MMA, mozna? mozna!!!



#jestemduckimamwieleofertredaktorskich



34 lata, dwojka dzieci, wiele modeli samochodow i jeden chomik.. wszystko by sie zgadzalo.
 
Słyszałem, że kaczka to trollkonto Ariela Helwaniego. Ile w tym prawdy to nie wiem. No ale jak mamy na cohones Belforta, Mameda to nie byłoby w tym nic dziwnego.
 
Sorry Kaczka, myślałem, że do Kokosa też się przyznałeś. :-) Aż wróciłem do tematu związanego z Twoim odejściem.



1453371_752782364754655_1111479345267622470_n.jpg




baju, masz jeszcze trochę czasu! Nakurwiaj rekord! :-)
 
3 miesiace, ciezko. :



jakbym zaczal nakurwiac dziwnymi 'tematami' jak np. analiza solowek z pierwszej osoby - wspomnienia sedziego Born2Killa (pondro!!!), to moze i bym dobil, ale jakos ochoty brak. to chyba cos znaczy- spameriada w moim wykonaniu (przy braku 2 dzieci i hobby z modelami) jest niewystarczajaca zeby pobic doroslego Pana. huh.



a i ogolnie to mam sugestie, pewnie bedzie chujowa, no ale co tam - nie lepiej jebnac jakis zbiorowy temat z freakami/bonusem bgc? bo juz mnie denerwuje to rozbicie na skore/hp/cokolwiek innego i wrzucanie 10 razy tych samych postow czy zdjec.
 
"a i ogolnie to mam sugestie, pewnie bedzie chujowa, no ale co tam - nie lepiej jebnac jakis zbiorowy temat z freakami/bonusem bgc?" Zdecydowanie dobry pomysł. :-) Gdzie nie wejdziesz to wszędzie bonus ;/
 
Back
Top