Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Nie bedzie szczeki w tym tygodniu.


to może zrobimy "SSS edycja specjalna" w której udział wezmą forumowicze ? ;) tak żeby było co słuchac podczas "długiego weekendu"
 
ej to nie jest zły pomysł przecież, ale ktoś kto będzie nagrywać i pare osób potrzebne
 
Kawul i Lewy powitają Danke chlebem i solą przebrani w stroje ludowe. Podarują mu pokraka na smyczy (sorki Różal- ostatnio jesteś w niełasce) a ringgirls będa dla niego wyjątkowo miłe i na każde zawołanie. "czem hata bogata" powie Hajsik. "Marcin polej panu Danucie".



"Bo widzisz Danuta ty nie rozumiesz specyfiki rynku a my juz mamy knoł hoł". "Gala ci sie ni hu ya nie sprzeda jak nie weźmiesz do maj kardu dwóch Czeczenów i jakiegos grubasa z dobrym attitudem". " I nie zapomnij, walka Pudziana (plus pudzian bend) PO walce Hardego i na pewno NIE PRZED Bispingiem. No i dorzucim jeszcze naszego anounsera bo on zna angielski a u nas Danka mówi sie, nie wiem czy wiesz po anhielsku". A i jeszcze jedno - przyjdzie taki nieteges z rozbieganym wzrokiem i bedzię zbierał kase na koncesje to mu nic nie dawaj, niczego nie podpisuj. Bedzię miał koszulke z napisem Trener -i przy okazji uprzedź Ariela żeby sie mu nie przyznawał że nigdy nie walczył i nie trenował.
 
Mnie ciekawi jak redaktorzy oceniaja szanse Machidy w sredniej, glownie intryguje mnie matchup z Weidmanem (abstrachujac ze do takiego kiedys dojdzie)
 
Wiem, jest jeszcze bardzo wczesnie. Jesli jednak mozecie potwierdzcie, ze Szczeka z zapowiedzia walki Piotra bedzie dzisiaj a nie jutro :)
 
hehehe Solaris napisałem dokładnie to samo tyle, że w innym temacie :P ale faktycznie może być to interesujące jak zatypują nasi eksperci mmarocksowi
 
To może wrzucę tutaj. Pytanie Fresh'a, które również mnie zaciekawiło

BTW Czy moglby ktos z redkacji sypnac jakimis danymi jak duze bylo zainteresowanie strona/forum ze te nie wytrzymaly ? jesli niechcecie/ nie mozecie liczbowo podac to chociaz w odniesniu do gal ksw - wiecej czy mniej ?
 
Czy zgadzacie się z tym co powiedział Jones o Texteirze? (Że jest to Rampage tylko, że z lepszym graplingiem)
 
Back
Top