Sport

Oszaleć można. Jeszcze ta muzyczka jak ciapaki zdobędą punkt... i nasza drużyna wygląda dużo lepiej z Drzyzgą na rozegraniu.
 
  • Like
Reactions: mat
Powinni serwować opcję z wyłączeniem irańskiego dźwięku i tylko komentarzem Swędrowskiego. Albo przynajnniej ściszyć ten dźwięk z hali....
 
Na galach UFC na Orange to bylo norma i na ESC rowniez jest norma, tu tez by mogli wyciszyc. Ale wszystko karwasztwasz na zlosc. UFC nikt nie chce wyciszonego to wyciszaja, wuwuzeli nichooya...
 
Kurwa czego ten Łomacz cały czas gra na Jarosza i to na 4 metry od siatki. Strasznie przewidywalny jest Lomacz.
 
nie był to nasz dzień w siatce, w LŚ przegrali z Iranem 3:2, na igrzyskach w Baku również 3:2 tyle że z Bułgarią, humor poprawia na pewno czwartkowe zwyciętwo dziewczyn na igrzyskach z Serbią 3:2
rozkład jazdy na weekend :
sobota, godzina 15:30 Polska - Turcja kobiety o złoto igrzysk europejskich
niedziela godzina 7:30 Polska - Rosja mężczyźni o brązowy medal igrzysk europejskich
niedziela godzina 18:30 Polska - Iran liga światowa
 
Kolejny cios dla TVP, które od kliku lat zabija sport kosztem jakiegoś gówna - Igrzyska Olimpijskie na wyłączność w Eurosporcie od 2018.
Ja od kilku dni odświeżam temat na sat kurierze i czekam na info, ze LE i hiszpańska jednak zostaną na C+ i czym jest ten nowy kanał Eleven Sports?
http://naekranie.pl/aktualnosci/eleven-sports-network-czy-nowy-kanal-sportowy-faktycznie-powstaje

TVP na pewno nie złoży broni i nie spocznie na laurach. Walka bedzie ale istnieje mozliwosc, ze faktycznie era Igrzysk na TVP moze sie skonczyc
Zawsze Igrzyska były pokazywane na TVP

TVP na razie wstrzymuje sie od komentarza do czasu oficjalnego komunikatu ze strony Europejskiej Unii Nadawców Publicznych) oraz MKOL-u na temat przetargu
http://sport.tvp.pl/20659696/komuni...nych-o-sprzedazy-praw-do-igrzysk-olimpijskich

Discovery posiada równiez prawa do Igrzysk. Jesli TVP nie dogada sie z nim to bedzie kicha
 
Kolejny cios dla TVP, które od kliku lat zabija sport kosztem jakiegoś gówna - Igrzyska Olimpijskie na wyłączność w Eurosporcie od 2018.
Ja od kilku dni odświeżam temat na sat kurierze i czekam na info, ze LE i hiszpańska jednak zostaną na C+ i czym jest ten nowy kanał Eleven Sports?
http://naekranie.pl/aktualnosci/eleven-sports-network-czy-nowy-kanal-sportowy-faktycznie-powstaje
TVP na pewno nie złoży broni i nie spocznie na laurach. Walka bedzie ale istnieje mozliwosc, ze faktycznie era Igrzysk na TVP moze sie skonczyc
Zawsze Igrzyska były pokazywane na TVP

TVP na razie wstrzymuje sie od komentarza do czasu oficjalnego komunikatu ze strony Europejskiej Unii Nadawców Publicznych) oraz MKOL-u na temat przetargu
http://sport.tvp.pl/20659696/komuni...nych-o-sprzedazy-praw-do-igrzysk-olimpijskich

Discovery posiada równiez prawa do Igrzysk. Jesli TVP nie dogada sie z nim to bedzie kicha

Zaraz zaraz, a czy przypadkiem wielce milosciwie nam panujacy wladcy nie przyjeli przeglupiej ustawy, ze rozgrywki sportowe jakies powazniejsze z naszymi reprezentantami moze wykupic tylko ktos, kto ma jakis kanal w naziemnej? Jakos po MS w siatke to wyszlo.
Ja tam nie mam nic przeciwko temu, zeby tvp nie mialo niczego ze sportu, mysla, ze im sie nalezy, bo publiczna, a gowno im sie nalezy. Jak sa tacy publiczni to dlaczego tvp sport nie ma na naziemnej? W koncu ludzie na ten kanal abonament placa.
 
Panowie, trzymajcie kciuki by Kwiatkowski pojechał tak dobrze jak wczoraj i Cavendish nie zjebał roboty jaką Kwiatek zrobił.

ps. kto nie lubi kolarstwa, ten niech ogląda dla samych komentarzy. Mnie oni przekonali do tego sportu :)
 
Panowie, trzymajcie kciuki by Kwiatkowski pojechał tak dobrze jak wczoraj i Cavendish nie zjebał roboty jaką Kwiatek zrobił.

ps. kto nie lubi kolarstwa, ten niech ogląda dla samych komentarzy. Mnie oni przekonali do tego sportu :)
Jaronski i Wyrzykowski to klasa sama w sobie. Gdyby nie oni to TdF czy Biathlonu nikt by nie ogladal.
 
Leon już z polskim paszportem. wow

Po pierwsze to najlepszy siatkarz świata, po drugie on nie ma jeszcze 22 lat.
Dawanie na lewo i prawo murzynom przez nasze rodaczki w końcu ma jakiś plus :lol:
 
Już dziś w Brazylii rozpoczyna się turniej finałowy Ligi Światowej w siatkówce, Polacy zaczynają walkę dopiero jutro - meczem z Włochami (transmisja na Polsat Sport 0 21:00). Zatem oglądając powtórkę gali Mir vs Duffy na Extreme od 21, polecam zerkanie podczas przerw reklamowych właśnie na polsk0-włoską potyczkę w Final Six. Następny mecz gramy o tej samej godzinie w piątek z Serbią.

Polecam oczywiście też tak jak Koledzy powyżej śledzenie Tour de France. Choć Polacy już chyba zbyt dużo nie zdziałają w tegorocznej edycji. Ciekawe czy ktoś zagrozi Froome'owi...

I parę słów o traktowanym po macoszemu przez nasze media Złotym Pucharze CONCACAF (mistrzostwa Ameryki Płn., Środkowej i regionu Karaibów w nogę). Po niezłych występach drużyn z tego obszaru na ostatnim mundialu polecam zainteresować się tą rywalizacją. Turniej powoli wkracza w fazę ćwierćfinałów - na razie do najlepszej ósemki zakwalifikowały się USA, Haiti, Jamajka, Panama i Kostaryka.
 
Z jednej strony rozumiem wypowiedzi ludzi, którzy uważają polską siatkówkę na tyle mocną, że nie potrzeba nam naturalizowanych graczy ale z drugiej strony jaka reprezentacja nie zgodzi się na dołączenie siatkarskiego Messiego czy Ronaldo.

Teraz 2 lata karencji i na MŚ 2018 będzie szykowany.
 
Ktoś ogląda siatkówkę? Właśnie prowadzimy 2:1 i wygrywamy grupę. Podczas meczu doszło do ... zasłabnięcia drugiego sędziego i musiał wejść rezerwowy -_-

Brazylia odpadła z turnieju przez stosunek małych punktów we wszystkich meczach. Wesoło!
 
2 dni balowania, wesele siostry i zapomniałem, ze odbywa się jedyna golfowa impreza którą oglądam - Open Championship.
Dziś ostatni dzień, chociaż na tyle się załapałem.
 
zimowe igrzyska 22 w pekinie, kurwa jakies jaja, oni sie tymi wszystkimi werdyktami jawnie przyznaja do brania w lape
czy fifa, mkol, jeden czort i mafia
 
Czy ktoś z drogich Forumowiczów śledzi nasz kolarski wyścig Tour de Pologne? Wczoraj ładnie jechali nasi rodacy, etap wygrał Maciek Bodnar. Dziś ciężki odcinek do Zakopca, jutro Bukowina. Czy Michał Kwiatkowski, nasz mistrz świata, wygra cały wyścig? Transmisje w TVP1 najczęściej po 17.

Oglądając cyklistów polecam też w tym samym czasie przełączać tv na kanały Eurosport lub ZDF/ARD, gdzie lecą transmisje z MŚ w PŁYWANIU! Świetna impreza w Kazaniu, mamy już dwa brązowe medale, czekamy na więcej - szczególnie w wykonaniu naszych nadziei olimpijskich - Konrada Czerniaka i Korzenia.

Nieźle pływa Julia Efimova, która dopiero co wróciła z banicji za branie dopingu:p

yuliya-efimova-russia-barcelona-july-vicroty-cerimony-barcelona-fina-world-swimming-championships-july-barcelona-32800280.jpg
 
@up

już zmieniłem

bardzo Cię przepraszam, że uraziłem Twoje uczucia.

PS. nagrywasz dziś na kasetę zaprzysiężenie Twojego prezydenta? hahaha
 
gdzie jest moderacja? co to za wypowiedzi z wulgaryzmami! przeinaczanie faktów historycznych przemilczając

oczywiście nie będę się zniżał do poziomu tego użytkownika i z nim dyskutował, ale proszę moderację o jakieś działanie! napisałem merytoryczny post a tu mi ktoś takie epitety wstawia pod postem! WTF!!!! jak tutaj piszą takie "dzieci", które płaczą bo im się mój avek nie podoba, to mnie to mierzi!

to temat o SPORCIE!!!! a nie wylewanie żalów i ból dupska, bo ktoś sobie wstawił avek z Che! co za dziecinada!

EDIT: no dobra jednak będzie dyskusja, żeby skompromitować tegokolesia powyżej - Twój idol Żólkiewski, którego cytat masz w sygnaturze, też nabijał na pal. No i co, czy ja Ciebie ścigam po tematach i to wytykam, każąc "wypierdalać"?

MODERACJO! proszę zrób coś z tym!!!!!!!!
 
Tylko Żółkiewski robił to podczas wojny regularnej, w obronie ojczyzny. A Cherwona łajza modliła się do zdjęcia Stalina. Zresztą widać że jesteś trollem. Wygońcie go.
 
na Canal plus sport pierwszy dzien turnieju golfa PGA CHAPIONSHIP w Kofhler. Kto nigdy nie ogladal zachecam by poznac. Swietna transmisja, komentarz momentami genialny
 
@Wewiur oglądasz dziś golfa? Piękne rzeczy się dzieją. I teraz wyszli zawodnicy z pierwszych miejsc, niesamowity poziom. I szybko wszystko się zmienia, właśnie patrze, że Day chyba będzie musiał wybijać z jeziora Mishigan.
 
Back
Top