Sport

Federer przezywa druga mlodosc, juz od poprzedniego sezonu

polot jak za najlepszych lat :antonio: cos pieknego
 
powiem szczerze że po pierwszej połowie brałem pod uwagę jakąś niespodziankę, ale to co zrobili w drugiej połowie Hiszpanie to jest poezja.
Szkoda że już koniec, bo to był naprawdę fajny turniej.
 
Bardzo fajny turniej, na stronie EHF Tv na szczęście będzie można wrócić do niektórych spotkań. O ile te lawirowania Sterbika pomiędzy różnymi reprezentacjami mi się nie podobają to gość miał wejście smoka. Typ 38 lat, problem z kręgosłupem i kolanami. Przyjeżdża na fazę pucharową i zostaje gwiazdą finału. Oczywiście sama zmiana sposobu bronienia Hiszpanów też zrobiła wiele, kapitalna druga połowa i zasłużone złoto. Szwedom też siębrawa należą bo zaszli bardzo daleko a kontuzje ich nie oszczędzały.
 
Coca Cola oficjalnym sponsorem reprezentacij Polski, kadry U- 21, zespołu kobiet, mlodzików i portalu Łączy nas Piłka. Umowa minimum na 2 lata od sierpnia tego roku :applause:
 
Ale emocje na sam początek. Sexton drop golem z bardzo daleka daje zwycięstwo Irlandii na Stade de France już po upływie regulaminowego czasu gry. Piękny mecz.
 
Jest to w cholerę słabe, a wręcz żenujące. Niech ktoś wreszcie powie temu pas. Bernie wracaj!
 
reprezentacja siatkarzy ma w końcu trenera, został nim Belg Vital Heynen. Kontrakt podpisany do igrzysk w Tokio 2020.
 
reprezentacja siatkarzy ma w końcu trenera, został nim Belg Vital Heynen. Kontrakt podpisany do igrzysk w Tokio 2020.
Ja myślę, że dobry wybór. Gość już udowodnił kilka razy, że z gówna można bat ukręcić, więc i tutaj może coś zdziałać.

Dziś halowy mityng w Madrycie, z naszych m. in. Bukowiecki, Haratyk, Lisek, Wojciechowski, Kszczot czy Cichocka.
 
Back
Top