Sport

Mam nadzieję, że im chociaż kurwa było wstyd. Sprzedanie własnej dupy i zgarnięcie paru milionów, szczególnie jeśli ktoś ma rodzinę- do zrozumienia. Ale cieszenie się ze zwycięstwa w taki sposób jest co najmniej żenujące
 
w piłce im się podobny manewr nie uda, jeśli już to olbrzymia łapówka przelana na konta poszczególnych piłkarzy.
powód jest prosty, w nożnej sobie nie kupią piłkarzy bo ci jak zagrają mecz w dorosłej kadrze już w innej nie zagrają, tu by musieli albo z FIFA załatwić zmianę regulaminu, ewentualnie będą sprowadzać z afryki ludzi i może sprowadzą ludzi pod nowymi nazwiskami w końcu za dolary w afryce można mieć wszystko.
 
Okej, na następny raz będę wiedział. Całe życie to mnie mówili, żebym uważał na linie bo inaczej będzie spalony :D

Chrapkowski powiedział mądrze, ja pierdole jak można siedzieć w tej federacji i się nie wstydzić takich wałków. Tym powinna się zająć jakaś instytucja sądowa, czy kij wie co, żeby pogonić tą korupcję.
 
A tymczasem 3 kara w meczu Hiszpania-Francja, chłopaki po świetnym początku rozpoczęli zapasy na boisku. Ale mecz bardzo przyjemnie się ogląda.
 
nie łatwiej było by tym szejkom odrazu kupić złoto bez organizacji tego turnieju. Przecież ten cały pseudo turniej w katarze to cyrk na kółkach. W finale mogą dzis się takie rzeczy że głowa mała. Takie coś wypacza jakąkolwiek rywalizacje sportową.
 
Nie ma co zwalać winę na sędziów, wiedzieliśmy, że sędziowanie będzie bardzo mocno stronnicze na naszą niekorzyść,
Nikt całej winy nie zwala. Wgl co ty piszesz? Wiedzieliśmy i co mieliśmy zrobić? Uważam,że bez stronniczych sędziów byśmy wygrali. Korea z 2002 roku w piłce nożnej się kłania.
 
Nikt całej winy nie zwala. Wgl co ty piszesz? Wiedzieliśmy i co mieliśmy zrobić? Uważam,że bez stronniczych sędziów byśmy wygrali. Korea z 2002 roku w piłce nożnej się kłania.

wiedzieliśmy jacy sędziowie będą, wiedzieliśmy że będą za Katarem i nic nie mogliśmy zrobić tak jak Niemcy, Katar grał ostro i robił co chciał, a my musieliśmy grać ostrożnie, nawet wręcz delikatnie aby nie prowokować sędziów a grając tak nie trudno o niedokładność w ataku czy tym bardziej w obronie.
już nie pamiętam komu urwano rękaw czego sędziowie nie widzieli, zaś widzieli delikatne klepnięcie rywala które skutkowało karą dwóch minut w naszym przypadku.
a tak szczerze to wielu krytukuje FIFA a tu się okazuje że FIFA jest naprawdę porządną organizacją bo przynajmniej na najważniejsze turnieje w najważniejszych spotkaniach sędziują najlepsi z najlepszych a nie jak w siatkówce czy ręcznej, gdzie w siatce mieliśmy gwiazdy z Bahrajnu czy Dominikany, a tu też sędziowie z dziwnych krajów do najważniejszych spotkań wzięci jakby celowo bo ci z zachodu mogliby nie dać się ustawić pod dyktando związku i szejka.
 
Ja na miejscu Bartka Jureckiego, bo on to już u schylku kariery, to po meczu bym podszedł i im wyjebał w ryj. Tyle, że na ME w Polsce by już pewnie nie zagrał:) Co do spalonego i podpartego. Podparty to jest wtedy gdy wyskakujesz zza koła i nie zdążysz oddać strzału przed kontaktem z podłogą w polu 7 metrów. Natomiast nadepnięcie na linię, to poprostu przejście linii 7 metrów, czasami rzeczywiście nazywane potocznie "spalonym".
 
Natomiast nadepnięcie na linię, to poprostu przejście linii 7 metrów, czasami rzeczywiście nazywane potocznie "spalonym".

I co teraz? Łyso Wam? Przeproscie mnie, bo mi smutno, że zrobiliście ze mnie idiotę i ze stresu znowu doznam jakiejś kontuzji :(
 
sędziowie dołożyli swoje, aczkolwiek nasi też nie zagrali najlepszego meczu na tych mistrzostwach, liczę że jutro sportowa złość u naszych zawodników spowoduje że pokonamy Hiszpanów i zgarniemy brąz.
 
Takie emocje to tylko w ręcznej do końca. Wyrównanie Szyby na dogrywkę megasprawa. W poprzednim meczu też elegancko rzucał po koźle. No i dogrywka, gra w obronie coś pięknego. Brawo Polacy!
 
Piękny mecz, bielecki tragedia dobrze, że wygrali bo by się załamał. Nawet francuzi nam kibicowali czyżby @defthomas tropem katarskich szejków kupił nam kibiców?? Piękny mecz wielkie emocje..
 
Duma mnie spowodowała z tego brązu żebym pękł w pizdu : D moralnie dla mnie wygrali chłopaki, nawet się liczyłem z czwartym miejscem. Mam kumpla tak kiego starszego jeszcze ode mnie, który mnie zaraził takim graplingiem piłkowym, a on teraz dusi ludzi jak Boga kocham się boję, że zaraziłem faceta za bardzo sportami walki : D specjalność latająca anakonda : D hip hip hurra : D
 
Back
Top